daraka220
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2012
gdzieś w polsce
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest może dużym klubem ale to nie jest TOP TOPÓW
0
A dla barcy porażką marketingową i finansową oby chociaż grał dobrze
0
Chociaż tyle nie wiem po co oni go jeszcze trzymają.
1
Mam pytanie czy Douglas zajmuje miejsce zawodnika z poza UE czy ma obywatelstwo?
0
Guardiola Vilanowa Enrique żaden z nich wcześniej nie trenował żadnego dużego klubu
0
Niestety nie ma.
0
W barcy powinni grać najlepsi a najlepsi nie kosztują 40 mln. Wolał bym żeby w składzie grali sami wychowankowie ale w ostatnich latach zarząd tak olał La Masie że zanim pojawią się tam jacyś perspektywiczni gracze trochę minie
4
Nie kupują źle. Kupują źle. Ceny z roku na rok będą wzrastać a drużynę trzeba wzmocnić. Przypominam że Neymar w jego wieku grał w Lidze brazylijskiej a on gra w Bundeslidze
0
Umowa o pracę to nie kontrakt. Kontrakt można zerwać tylko za porozumieniem stron lub pracodawca może go zarwać płacąc tyle ile przez cały okres jego trwania zarobił by pracownik. Gdyby tak było to Neymar mógłby zerwać kontrakt i przejść sobie jako wolny zawodnik. Jedyną opcją żeby piłkarz mógł zerwać kontrakt z klubem jest wpłacenie klauzuli jeżeli takowa jest w kontrakcie
0
Tylko tu sprawa nie jest taka prosta, coutinho może chcieć ale ostatnie słowo ma Liverpool. Samo to że chce odejść nic mu nie daje bo ma kontrakt który go zobowiązuje do gry w Liverpoolu i jako zawodnik nie może go zerwać.
0
coutinho też był blisko
0
co nie zmienia faktu że nie muszą go sprzedawać
0
Seri ok ale Di maria sory on ma 29 lat i niezbyt szanuje kibiców na Camp Nou jeżeli już jakiś zawodnik PSG miałby dołączyć do Barcy to tylko Draxler
0
Klauzula wynosi 190 mln
0
30lat...Jeżeli barca będzie sprowadzać samych zawodników koło 30 to będzie jak z milanem
1
Rakitić miał tylko jeden dobry sezon a potem zawodził . Ibra był by dobrym transferem gdyby nie konflikt z Guardiolą. A jeżeli prawdą jest że na Neymara poszło 80 baniek to też niezłe pośmiewisko bo miał rok do końca kontraktu i jestem pewien że lepszy zarząd sprowadził by go za o wiele niższą cenę i jeszcze nie było by tych spraw w sądzie
1
Ale gdyby zagrał mecz więcej to miałby klauzule 90 mln a nie 30. A to jest już duże niedopatrzenie zarządu.
0
Roberto wszedł do składu jeszcze za laporty
0
W kadencji Rossela i Bartomeu tylko rafinha z wychowanków wszedł do składu. Kiedyś było to nie do pomyślenia żeby w przeciągu 7 lat tylko jeden wychowanek dostał prawdziwą szanse w pierwszej drużynie
0
Po co Chelsea ma go sprzedawać chcą co roku liczyć się w LM a do tego Hazard jest potrzebny.
0
Wątpię że Abramovic sprzeda Hazarda on chcę żeby chelsea co roku liczyła się w LM a do tego potrzebni są mu tacy piłkarze ja Hazard
0
Dodatkowo za Laporty do składu wchodzili Messi Busquets Thiago(którego pozbył się rossel) sprowadzono z powrotem Pique i Fabregasa
3
Nic coutinho ma 5 letni kontrakt a Liverpool ma hajs więc nie musi go sprzedawać. A i tak pewnie po okienku przeprosi zarząd bo nie pozwoli sobię na siedzenie na trybunach rok przed MŚ
3
Coutinho sam podpisał kontrakt nikt mu nie kazał. Liverpool nie musi go sprzedawać bo po co? Wiedzą żę cou nie pozwoli sobie na siedzenie na trybunach bo za rok MS. Kluby w Anglli są takie bogate że na Liverpoolu nawet 200 mln nie zrobi wrażenia. A jak chcą wygrywać trofea i grać co roku w UCL to tacy zawodnicy jak cou są im potrzebni.
0
Myślę że 300 mln dla szejków to nic ale messi raczej zostanie
0
>Seri
>Szrot
Wybierz jedno.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
od 60 do 80 mln
1
Co nie zmienia faktu że gra się dopóki sędzia nie gwizdnie.
3
Przy pierwszej bramce Asensio miał tyle miejsca w środku że mógł sobie ustawić piłkę i uderzyć ją jak z wolnego