daraka220
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2012
gdzieś w polsce
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Uważam że obecnie nie ma sensu mówić że jakiś klub psuje rynek w futbolu są coraz większe przychody i transfery będą za większą sumę
35
>Hiszpańskie gazety
>Rzetelne źródło
0
Eto Drogba Yaya
0
Ja wolał bym żeby roberto grał kosztem rakiticia
0
Jest za stary i nie zbyt angażuje się w grę mam nadzieję że Bartek sobie odpuści i kupi wreszcie pomocnika
0
Di Marie do barcy xd
3
Wątpię
14
Barcelona nie musi się zniżać do poziomu P$G
0
Zobacz sobie stan murawy w dzisiejszym meczu PSG
0
Neymar piękną murawę na Camp Nou zamienił na jakieś kartoflisko.
49
Bo RM.pl to stan umysłu
0
Z ciekawości zapytam ile ma lat?
3
Dobrze że ogarneli w miarę mądrą klauzule
0
Ja chyba wykupię w cyfrowym polsacie. Ale na necie pewnie będą jakieś darmowe transmisje.
0
siema wiecie może o której walka McGregor vs Mayweather
1
Raczej po zamknięciu okna skład się nie zmieni
0
Iniesty niee wygryzie ale Rakiticia na luzie
0
Może miał na myśli prowadzącą.
0
On miał wiele dobrych meczy. W Borussi wykreował bardzo dużo sytuacji
1
Zmienili xd
0
Nie rozumiem czemu ludzie jarają się ZP ona nic nie znaczy jest może ważna dla piłkarzy ale co to za różnica czy wygra Cr7 Czy Messi i czy to pokazuje kto jest najlepszy WAŻNE są trofea drużynowe one coś znaczą a czy ktoś ma 3 4 cz 7 złotych piłek nie ma większego znaczenia
3
Oby bo Di maria nie zasługuje nawet by być łączonym z klubem na szczęście szejk wyśmiał ofertę bartka
0
Ta nagroda dla normalnych ludzi jest nic nie warta tak samo jak złota piłka czy FIFA POY co to za różnica czy wygra Messi Ronaldo czy Rasiak piłka nożna to gra zespołowa i to te trofea są coś warte.
0
skróty są mało ważne byle by dużo bramek strzelali
0
Oby w Barcelonie
0
Iniesta nie da rady grać cały sezon.
1
Rozumiem wszystko ale co ty masz do Polaka Rodaka? A do tego dodał bym Diego Coste i Albę
1
Poradził sobie mentalnie w BvB a to też jest wielki klub więc o to bym się nie martwił bardziej zastanawia mnie jak szybko ogarnie taktykę i zgra się z kolegami. Bo zamiast sprowadzić go w okresie przygotowawczym to kupili go na początku sezonu gdzie nie ma już tyle czasu na naukę taktyki.
1
Gdybyśmy sprzedali Gomesa za rozsądną cenę to Seri mógł by być dobrym zmiennikiem a nawet powalczyć o pierwszy skład
5
Raczej Terry ;)