1

Ale nie daje z siebie tyle ile dawał w sezonie 14/15 i to widać gołym okiem

14

Kiedy wygrywaliśmy LM Iniesta był 3 lata młodszy Busquets nie popełniał głupich błędów na prawej obronie biegał Dani Alves a Rakiticiowi chciało się grać. Ale może Valverde uda się to ogarnąć

0

Z taką obroną to oni za dużo w PL nie osiągną

0

Najprawdopodobniej jak wyjdzie web app

7

To raczej Raiola proponował Barcy Insigne

0

Wydaje mi się że Barca może coś ugrać w tym sezonie i zdobyć przynajmniej 1 trofeum (oby to nie był puchar króla)

0

xD

2

Z uśmiechem na ustach czyta się komentarze z przed 7 lat jak ludzie wychwalają Rossela i wyzywają Laporte

0

Ale brakuje tego rozgrywającego i obrońcy więc jest źle ale wierze że ten skład jest w stanie coś ugrać

0

Może ktoś się orientuje czy jak Bartomeu podał by się do dymisji to z automatu cały zarząd idzie się pier..... czy tylko sam bartek

0

Jak myślicie ile hajsu z resztek po Neymarze weźmie Bartomeu wszystko czy coś może zostawi?

0

co? nie czytałem oświadczenia tych osobników bo już krew mnie zalewa to są jakieś jaja

0

Paulinho kosztował 40 mln

1

Przeciętny mecz z Czarnogórą? Ten wynik nie odzwierciedla meczu Polska dominował Czarnogóra może miała kilka akcji

4

Ludziom którzy boją się tego sezonu przypominam sezon 14/15 i to jak wszyscy zwątpili w Enrique i w piłkarzy a jednak udało im się zdobyć tryplet. Real był o klasę lepszy od barcy a jednak udało się zniwelować różnice punktową i zdobyć mistrzostwo oceniać transfery i piłkarzy będzie można po sezonie a nie już dzisiaj pisać że piłkarze nie nadają się do barcy

0

Goretzke można za darmo w styczniu zakontraktować

0

U mnie od gry polaków aż polsat wywaliło

0

Nie Fc Barcelona nie jest równa messiemu klub jest ponad każdym piłkarzem i nie można kupować zawodników tylko dla tego że messi tak chce

2

Barcelona>Messi

4

Pierwsza dobra decyzja zarządu w tym okienku 160 mln to przesada

0

Tevez przeszedł z Juve do Boca za 6 mln nie było mowy o żadnym zakończeniu kariery po prostu chciał wrócić do Argentyny i go sprzedali

0

To nie jest możliwe

0

Przeciwko bartkowi głosowało 23 000 socios. Ostatnio uratował go tryplet teraz nic już za nim nie stoi.

1

Wiadomo może ile głosów już zebrano?

1

GoT Sherlock Breaking Bad Narcos

2

Dupe ma fajną gorzej z piosenkami. A prywatnie jej nie znam

0

Dokładnie tak jak napisałeś

1

Ozil? Jak go przez 3/4 meczy nie będzie widać na boisku

1

Di Maria gra troche jak Robben na boisku jest strasznie samolubny

1

chyba że tak dzięki za wyprowadzenie z błędu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?