daraka220
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2012
gdzieś w polsce
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale nie daje z siebie tyle ile dawał w sezonie 14/15 i to widać gołym okiem
14
Kiedy wygrywaliśmy LM Iniesta był 3 lata młodszy Busquets nie popełniał głupich błędów na prawej obronie biegał Dani Alves a Rakiticiowi chciało się grać. Ale może Valverde uda się to ogarnąć
0
Z taką obroną to oni za dużo w PL nie osiągną
0
Najprawdopodobniej jak wyjdzie web app
7
To raczej Raiola proponował Barcy Insigne
0
Wydaje mi się że Barca może coś ugrać w tym sezonie i zdobyć przynajmniej 1 trofeum (oby to nie był puchar króla)
0
xD
2
Z uśmiechem na ustach czyta się komentarze z przed 7 lat jak ludzie wychwalają Rossela i wyzywają Laporte
0
Ale brakuje tego rozgrywającego i obrońcy więc jest źle ale wierze że ten skład jest w stanie coś ugrać
0
Może ktoś się orientuje czy jak Bartomeu podał by się do dymisji to z automatu cały zarząd idzie się pier..... czy tylko sam bartek
0
Jak myślicie ile hajsu z resztek po Neymarze weźmie Bartomeu wszystko czy coś może zostawi?
0
co? nie czytałem oświadczenia tych osobników bo już krew mnie zalewa to są jakieś jaja
0
Paulinho kosztował 40 mln
1
Przeciętny mecz z Czarnogórą? Ten wynik nie odzwierciedla meczu Polska dominował Czarnogóra może miała kilka akcji
4
Ludziom którzy boją się tego sezonu przypominam sezon 14/15 i to jak wszyscy zwątpili w Enrique i w piłkarzy a jednak udało im się zdobyć tryplet. Real był o klasę lepszy od barcy a jednak udało się zniwelować różnice punktową i zdobyć mistrzostwo oceniać transfery i piłkarzy będzie można po sezonie a nie już dzisiaj pisać że piłkarze nie nadają się do barcy
0
Goretzke można za darmo w styczniu zakontraktować
0
U mnie od gry polaków aż polsat wywaliło
0
Nie Fc Barcelona nie jest równa messiemu klub jest ponad każdym piłkarzem i nie można kupować zawodników tylko dla tego że messi tak chce
2
Barcelona>Messi
4
Pierwsza dobra decyzja zarządu w tym okienku 160 mln to przesada
0
Tevez przeszedł z Juve do Boca za 6 mln nie było mowy o żadnym zakończeniu kariery po prostu chciał wrócić do Argentyny i go sprzedali
0
To nie jest możliwe
0
Przeciwko bartkowi głosowało 23 000 socios. Ostatnio uratował go tryplet teraz nic już za nim nie stoi.
1
Wiadomo może ile głosów już zebrano?
1
GoT Sherlock Breaking Bad Narcos
2
Dupe ma fajną gorzej z piosenkami. A prywatnie jej nie znam
0
Dokładnie tak jak napisałeś
1
Ozil? Jak go przez 3/4 meczy nie będzie widać na boisku
1
Di Maria gra troche jak Robben na boisku jest strasznie samolubny
1
chyba że tak dzięki za wyprowadzenie z błędu