daraka220
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2012
gdzieś w polsce
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Filmy.to
0
Obejrzyj sobie mecz Man City, grają piłkę przyjemną dla oka
1
A szkoda gadać szkoda szczępić ryja na takie komentarze
0
Lepiej nie kupuj szczoteczki bo pomyśli sobie że sugerujesz że śmierdzi jej z ust i się obrazi ;)
0
And his name is Luis Suareeeeez
1
Są na dość podobnym poziomie
10
A smutni Włosi pomagali adolfowi w niszczeniu europy
0
Koszulki domowe z sezonu 10/11 cudo
0
Jak komuś podarowałeś to sobie też możesz kupić tak przynajmniej jest ze strojami
0
Przez cechy w grze jest kozacki, wykończenie w grze wydaje się lepsze od griezmana a do tego jest silny. Jego cenę podnosi też to że jest srebrny
0
Przez kilka dni był by bohaterem potem powiedział by coś o Kataloni i wszystko wróciło by do normy .
4
Oni już raczej wiedzą kto wygrał.
0
Mi to wygląda na przeróbkę. Ale obym się mylił.
3
Fifa 15 7/10 fifa 16 4/10 fifa 17 7/10 fifa 18 8/10
0
czyli jednak mamy zmiennika dla suareza
0
Valverde chyba na la ramble wchodził
1
Ja jak patrzę na swoje komentarze o Paulinho to mi wstyd
1
W tym meczu brakowało zmian ale w przeciwieństwie do tamtego sezonu nawet jak gramy słabo to zdobywamy punkty i to właśnie takim meczami jak ten z Atletickem czy z Getafe zdobywa się mistrzostwo
0
Jakby ci to powiedzieć, to Valverde jest trenerem i on chyba lepiej wie gdzie zawodnik może grać.
1
Nw jakim cudem Bartek wyciągną Umtitiego z OL ale szanuję
1
Aż przyjemnie się patrzy na to jak Ter Stegen się rozwiną
0
Da ktoś linkacza do meczu
0
Jeżeli pojedziesz w inny rejon niż katalonia to nawet tego nie odczujesz.
0
tak
0
Jeżeli chodzi o zakaz ostrego taktowania Neyamara na treningach to w Barcelonie czy w Realu pewnie też jest jakaś niepisana zasada że Messiego czy Ronaldo traktujemy łagodniej. Wyobraź sobie że np Umtiti przedobrzył i uszkadza Messiego na 2 miesiące plan Valverde idzie się je..ć.
0
Z torrentów co najwyżej nie warto pobierać bo przy pobieraniu automatyczne wysyłasz te dane za samo posiadanie pirackich kopi nie łamiesz prawa
18
Ściąganie jest legalne nielegalne jest udostępnianie
0
Ale ci panowie w przeciwieństwie do Petru by się liczyli w polskiej polityce xD
0
Tobie żyje się gorzej komuś innemu lepiej zgadzam się że PIS swoją polityką socjalną bardzej szkodzi niż pomaga ale jednocześnie za PISu ta magiczna średnia krajowa wzrosła. Ja ani nie ucierpiałem ani nie zyskałem na 500+ ale czuję się o wiele bezpieczniej w kraju który mówiąc kolokwialnie nie robi laski UE i nie wpuszcza uchodźców z Afryki
0
Napisałeś że PIS może przebić PO czyli tym samym uznałeś że Po było lepsze