daraka220
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2012
gdzieś w polsce
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale sam fakt tego że Katalończycy nie czują się Hiszpanami mają swoją kulturę i język więc sytuacja jest bardzo podobna jak z Polską tylko że w tych czasach raczej nikt w lesie nie będzie planował powstania.
0
więc uważasz że np. Polska nie powinna chcieć odzyskać niepodległości po tym jak dokonano rozbiorów?
0
Dzięki chyba zacznę Narcos.
0
siema polecicie jakiś serial właśnie skończyłem gre o tron i nie wiem za co się zabrać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
witamina C czy inne zioła może wspomogą wątrobę ale na pewno nie wyleczą raka czym innym jest wyleczenie bólu brzucha miętą a czym innym leczenie raka jakimiś ziołami czy naparami
0
tak uważam że leczenie raka naparami to głupota lekarze którzy skończyli szkoły raczej lepiej znają się na takich sprawach niż dziwak co sobie wymyślił że będzie leczył raka łańcuszkami naparami czy magicznymi kamykami
0
głupi czy głupi dlaczego ty masz decydować o życiu dziecka.Tylko debile wierzą tym co nie uznają szczepionek a raka leczą naparami z ziół
0
wątpię że zmienią overol Messiego i Ronaldo już teraz ronaldo miał 3 karty ocenione na 98 to co będzie jak będzie miał 95
1
ewidentny spalony bartek kupił sędziego
5
Tebas chyba nie potrafi liczyć jeżeli barcy nie będzie w La Liga to liga Hiszpańska też będzie otrzymywać mniej pieniędzy.
4
Benzema 86 xd
0
Może mieć 84
0
Najlepiej nic nie robić i czekać do 2021 ale w tym czasie ten de.il zmieni barce w Milan i trzeba będzie sprzedać klub żeby cokolwiek odbudować. Ci kre..ni pewnie jeszcze dadzą wyższe pensje takiemu gomesowi czy munirowi i wtedyoni nigdy nie odejdą. Dyrektor sportowy barcy nawet za piłkarza z ekstraklasy by przepłacił kilka milionów
6
Ja akurat w Anglii jestem za United tak że dla mnie to oni mogą nawet spaść
2
To jest ta "normalna" Europa
1
do łagrów z nimi
0
Ale czy ja się wyśmiewam ja tylko stwierdzam fakt jak ktoś jest głupi i powie mu się że jest głupi to nie jest wyśmiewanie tylko stwierdzenie faktu
32
Może nie zdał
2
Trzeba ps+ żeby grać przez internet
0
Nie znasz się
3
Bo pamiętaj zamachy to nie wina islamu i uchodźców. To były tylko "incydenty" facebook jest poprawny politycznie? co w tym złego przecież islam to "religia pokoju"
21
Co ty chcesz od Valverde w Enrique też nikt nie wierzył i co?
0
Film sąsiedzi jest spoko
Zakładam że Kac Vegas oglądałeś ale jak nie to polecam wszystkie części Jump Street 21 i Jump Street 22
12
Isco Disco
0
Isco na napastniku?
0
Podobno w styczniu idzie do Atletico
0
Coś czuję że przez przypadek powiedział prawdę pewnie te "zmienne " to premia dla firmy Bartomeu
0
https://www.google.pl/search?q=okulary+korekcyjne&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwidrui014bWAhXQbVAKHb6EA9IQ_AUICigB&biw=1366&bih=638#imgrc=JUYqtmBh6AmGmM:
Polecam
1
Jeżeli to ma dać efekty w postaci pucharów to może go nawet na obronie wystawiać :p