daraka220
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2012
gdzieś w polsce
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bartomeu i plan B?
0
W jego wieku Ney grał w lidze brazylijskiej a on gra w Bundeslidze
1
Koniec 0:0 Legia OUT
0
BvB ma zastępce dembele jakim jest pulisić
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
W tej sytuacji to raczej Messi i Buffon powinni wstać i mu pogratulować
0
Barca też ma pewne tylko nie wiadomo z którego miejsca
0
xD
2
Zaletą Sportingu jest to że nie mamy dalekiego wyjazdu.
0
Oni po prostu żyją w swoim świecie
0
Juve i Bayern to dwie drużyny których się bałem no cóż czeka nas poważny sprawdzian już w grupie
0
Próbuje patrzeć na te cenę optymistycznie. Nie oszukujmy się BvB zrobiło interes życia
0
Jak to jest prawda to przepłaciliśmy dobre 40 mln ale przynajmniej mamy skrzydłowego
0
Siema wiecie może gdzie można kupić koszulki Barcy z wcześniejszych sezonów dokładnie chodzi mi o sezon 2010/11
0
Ostatnio w Go Sporcie widziałem Adidas x17.1 za 170 zł a jak nie to jakiś Pumy większość zamyka się do 150 zł
1
United ma takie przychody że mogli by kilka razy kupić Pogbe i by nie naruszyli FFP
0
Ale nie najlepszym a tylko za najlepszych płaci się takie pieniądze cou jest warty max 90 mln
0
Do jakiej ceny mniej więcej
0
Różnica jest taka że Paulinho nie uciszał Camp Nou
2
Bez przesady wydawać tyle samo hajsu na zawodnika gorszego od Neymara było by głupie
3
Sky nie jest najwiarygodniejszym źródłem ale wątpię że Liverpool puści Coutinho
1
To pokazuje że piłkarze ufają trenerowi
0
Johan Cruijff
Rivaldo
Luis Suárez (Hiszpan)
Christo Stoiczkow
0
Roman raczej by go nie oddał.
0
Wole już Deulofeu na skrzydle niż Di Marie który jest stary i nie szanuje Barcelony
0
>meczyki.pl
>rzetelne źródło
6
Ludzie nie napalajcie się na transfer coutinho prędzej legia zagra w LM niż te patałachy z zarządu ogarną ten transfer
2
"kwestia godzin"
0
Nie oglądam dzisiejszego meczu ale jak trener wystawił go na defensywnym to zabił jego wszystkie walory.
4
Seri jest rozgrywającym