0

Jakby odwołali mu karę 4 meczów to było by śmieszne bo nikt nie kazał mu pchać arbitra a gdyby nie to że jest gwiazdą to dostał by jeszcze więcej meczów zawieszenia. Zgadzam się z tym że niektórych zawodników zarówno barcy jak i realu powinni ukarać bo to co robią ramos alba suarez czy casemiro (który jest zarąbistym graczem ale czasami wygląda to tak jakby chciał tylko komuś nogę złamać) to nie jest piłka nożna tylko jakiś kabaret Ramos obrażą się że dostał kartkę Alba w każdej sytuacji macha łapami i kłóci się z sędziom a suarez ostatnio więcej symuluje niż strzela.

0

Jeżeli sędzia w meczu dawał by każdemu za rozkładanie rąk to nie było by problemu bo był by konsekwentny ale jeżeli messi się przewraca, rozkłada ręce i nie dostaje żółtej to Ronaldo też nie powinien zresztą sędzia dał mu tą kartkę raczej za to że zobaczył tam symulke

0

Może Ronaldo lubi symulować ale to na pewno nie była symulka po prostu przegrał siłowe starcie z Umtitim i się przewrócił

0

Przegrał starcie z Umtitim i się przewrócił wiadomo że cr7 ubi sobie ponurkować ale to była zwykła sytuacja. A ręce rozkłada połowa zawodników. Gdyby sędzia miał dostęp do VARu to na 100% ronaldo nie dostał by czerwonej. Trochę obiektywizmu nie zaszkodzi. W tamtej sytuacji sędzia nie powinien przerywać gry. Messi w pierwszej połowie też przegrał z obrońca realu i rozłożył ręce jeżeli sędzia jest konsekwentny to messi też powinien dostać żółtą ale sędziowie zazwyczaj za samo rozłożenie rąk nie dają żółtych

3

nie należała bo nie symulował a że nie jest zbyt mądry to popchną sędziego no i 5 meczy w

0

Myślałem że jest tak jak w Anglii . Mój błąd

0

Komentarz usunięty

0

okno zamyka się 31.08 o 23:59

1

Do póki TIto był zdrowy Barca nie przegrała meczu w Lidze. Wydaje mi się że zawodnicy nie mogli się w pełni skupić na grze kiedy ich trener umierał i jest to w pełni zrozumiałe. A w tamtym sezonie Barca i tak zdobyła mistrzostwo. Sezon Martino był o wiele gorszy udało nam sie wygrać z realem w lidze a i tak przegraliśmy tytuł na Camp Nou z Atletico

6

Sezon Tito nie był taki zły.

1

On jest wart max 80 mln

2

W zimowym okienku klauzula Griezmana spada do 100mln lepiej wzmocnić pomoc, olać BVB i zostawić im zawodnika który nie chce tam grać a kibice i drużyna są do niego negatywnie nastawieni. Watzke chyba za dużo piwa wypił Dembele jest wart max 80 mln

0

Czemu ten zarząd jest taki żałosny?

0

Skoro Liverpool podobno zainteresowany jest Gomesem to mogli by zrobić wymianę pieniądze+gomes za coutinho. A Arda powinien odejść

1

czerwony Ramos xD

0

król karnych

1

Jak taki klub jak Barca może mieć problem sprowadzenia renomowanego zawodnika. Niech się po prostu przyzna że nie nadaje się do tej funkcji i tyle

0

Po polsku to Sewilla to tak samo jakbyś czepiał się czemu nie mówią Madrit tylko Madryt

0

Fajnie jakby wpuścił Denisa bo Paco w tym meczu nie istnieje

0

wincy słupków

0

Oby wróciły, ale drugiego takiego jak Xavi nie będzie. To jak dominowali środek razem z Iniestą to była poezja.

0

Te czasy już nie wrócą...

1

Co on takiego robi? On tylko próbuje zarobić jak najwięcej pieniędzy za zawodnika. Jest o wiele lepszym dyrektorem sportowym niż Fernandez

0

Nawet jeśli to Neymar sam się wykupił czyli UEFA ma związane ręce

2

Liverpool obecnie stara się o Van Dijka

2

Dream Team po prostu

0

Ja bym wypożyczył Gomesa może coś jeszcze z niego będzie

0

Arda powinien odejść

0

Nic nie zrobią po pierwsze wykluczenie PSG z LM było by marketingowym strzałem w kolano a czysto teoretycznie to Neymar sam wykupił się z Barcy

0

koksik2700: "Barca potrzebuje kogoś z absolutnego topu"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?