daraka220
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2012
gdzieś w polsce
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby nie CR7 to real nie wygrał by ligi Mistrzów
0
Wydaje mi się że Paulinho nie przyszedł ab zastąpić Inieste. A zawodnik tego typu się przyda. Za Inieste trzeba kupić Coutinho albo Eriksena. Moim zdaniem Paulinho może w tym sezonie prezentować się lepiej niż Rakitić
2
Nie zagrał ani jednego meczu i już go skreślacie. Paulinho jest kluczowym graczem rep Brazylii a to o czymś świadczy
0
Paulinio może się przydać w najlepszej reprezentacji brazyli od lat jest jednym z kluczowych zawodników szkoda tylko że nie jest już najmłodszym zawodnikiem
21
Że on tam nie wymuszał tylko przewrócił się bo przegrał walkę z umtitim suarez powinien dostać żółtą
0
Dlatego odpowiednim transfery jest coutinho który jest zwinny i szybki a w pomocy radzi sobie lepiej niż na skrzydle gorsze jest to że Iniesta ma już 33lata i nie ma go kim zastąpić
1
Kiedyś na ławce w barcy siedział deco a dzisiaj mamy gomesa...
0
Nie każda taktyka polega na posiadaniu piłki podowanie na 30 metrze nic nie daje do akcji trzeba wprowadzić trochę więcej dynamiki jak za czasów xaviego
0
Nie porównuj guingam(czy jak to się tam pisze) do realu
0
Gra nie wyglądała fatalnie ale real grał konsekwentnie i wydaje mi się że gdyby nie ten karny z dupy to navas zachował by czyste konto
0
Kogo miał wpuścić turana gomesa denis grał lepiej od deulofeu. Tu nawet Guardiola nie pomoże zarząd trzeba zmienić sprowadzić nowych zawodników i odmłodzić kadre
0
cud jak oni nie zepsują transferu paulinho
0
Patrząc na dzisiejszą grę taki paulinho może się przydać tylko jest za drogi
1
Bez transferów i odmłodzenia kadry ciemno widzę nadchodzące lata
0
Na 4 miejscu dał bym vidala jeżeli chodzi o obronę był zagubiony w ataku coś pokazywał ale ogólnie dramat iniesta może nie zachwycił ale nie grał gorzej od roberto który go zmienił
0
To ty chyba inny mecz oglądałeś isco z kovaciciem zamiatali środek pola
5
Wole deulofeu na LS niż Di Marie
0
Jest dobry ale nie podniecajcie się aż tak to tylko Troyes
0
Obyś miał racje.
2
Wątpię że Bayern odda Thiago
0
To nic nie znaczy bo cou ma kontrakt dopóki lfc nie będą chcieli go sprzedać nic nie muszą robić
0
Coutinho nie ma tu nic do gadania. Podpisał kontrakt i musi go wypełnić.
0
Tottenham obecnie jest lepszy od Liverpoolu
0
Pomoc trzeba wzmocnić iniesta młodszy nie będzie a przy obecnym rynku taniej niż za 100mln eriksena czy innego pomocnika klasy światowej nie wyrwiemy. Wątpię że w Barcy B jest zawodnik na poziomie iniesty.
1
Według mnie eriksen jest lepszy od coutinho i wydanie na niego od 100 do 120 mln było by dobrą opcją
1
Po tym że kluby nie będą chciały sprzedawać kluczowych zawodników w połowie sezonu bo ciężko będzie ich zastąpić.
0
W zimę ceny będą jeszcze wyższe
0
Te pare godzin na razie trwa kilkanaście.
0
Jak bartomeu da za niego więcej niż 100 mln to będzie kompromitacja sezon wcześniej mógł kupić go za 20
0
Według mnie Denis lepiej radzi sobie w środku i nie warto wystawiać go na skrzydle