0

Gdyby nie CR7 to real nie wygrał by ligi Mistrzów

0

Wydaje mi się że Paulinho nie przyszedł ab zastąpić Inieste. A zawodnik tego typu się przyda. Za Inieste trzeba kupić Coutinho albo Eriksena. Moim zdaniem Paulinho może w tym sezonie prezentować się lepiej niż Rakitić

2

Nie zagrał ani jednego meczu i już go skreślacie. Paulinho jest kluczowym graczem rep Brazylii a to o czymś świadczy

0

Paulinio może się przydać w najlepszej reprezentacji brazyli od lat jest jednym z kluczowych zawodników szkoda tylko że nie jest już najmłodszym zawodnikiem

21

Że on tam nie wymuszał tylko przewrócił się bo przegrał walkę z umtitim suarez powinien dostać żółtą

0

Dlatego odpowiednim transfery jest coutinho który jest zwinny i szybki a w pomocy radzi sobie lepiej niż na skrzydle gorsze jest to że Iniesta ma już 33lata i nie ma go kim zastąpić

1

Kiedyś na ławce w barcy siedział deco a dzisiaj mamy gomesa...

0

Nie każda taktyka polega na posiadaniu piłki podowanie na 30 metrze nic nie daje do akcji trzeba wprowadzić trochę więcej dynamiki jak za czasów xaviego

0

Nie porównuj guingam(czy jak to się tam pisze) do realu

0

Gra nie wyglądała fatalnie ale real grał konsekwentnie i wydaje mi się że gdyby nie ten karny z dupy to navas zachował by czyste konto

0

Kogo miał wpuścić turana gomesa denis grał lepiej od deulofeu. Tu nawet Guardiola nie pomoże zarząd trzeba zmienić sprowadzić nowych zawodników i odmłodzić kadre

0

cud jak oni nie zepsują transferu paulinho

0

Patrząc na dzisiejszą grę taki paulinho może się przydać tylko jest za drogi

1

Bez transferów i odmłodzenia kadry ciemno widzę nadchodzące lata

0

Na 4 miejscu dał bym vidala jeżeli chodzi o obronę był zagubiony w ataku coś pokazywał ale ogólnie dramat iniesta może nie zachwycił ale nie grał gorzej od roberto który go zmienił

0

To ty chyba inny mecz oglądałeś isco z kovaciciem zamiatali środek pola

5

Wole deulofeu na LS niż Di Marie

0

Jest dobry ale nie podniecajcie się aż tak to tylko Troyes

0

Obyś miał racje.

2

Wątpię że Bayern odda Thiago

0

To nic nie znaczy bo cou ma kontrakt dopóki lfc nie będą chcieli go sprzedać nic nie muszą robić

0

Coutinho nie ma tu nic do gadania. Podpisał kontrakt i musi go wypełnić.

0

Tottenham obecnie jest lepszy od Liverpoolu

0

Pomoc trzeba wzmocnić iniesta młodszy nie będzie a przy obecnym rynku taniej niż za 100mln eriksena czy innego pomocnika klasy światowej nie wyrwiemy. Wątpię że w Barcy B jest zawodnik na poziomie iniesty.

1

Według mnie eriksen jest lepszy od coutinho i wydanie na niego od 100 do 120 mln było by dobrą opcją

1

Po tym że kluby nie będą chciały sprzedawać kluczowych zawodników w połowie sezonu bo ciężko będzie ich zastąpić.

0

W zimę ceny będą jeszcze wyższe

0

Te pare godzin na razie trwa kilkanaście.

0

Jak bartomeu da za niego więcej niż 100 mln to będzie kompromitacja sezon wcześniej mógł kupić go za 20

0

Według mnie Denis lepiej radzi sobie w środku i nie warto wystawiać go na skrzydle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?