daraka220
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2012
gdzieś w polsce
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mahrez miał jeden dobry sezon a w barcy jest potrzebny zawodnik klsy światowej
3
Człowieku ty ledwo skończyłeś gimnazjum a tą jedną to jest twoja matka. Patrząc po twoich komentarzach to twoje kompleksy i problemy emocjonalne na tle cię przytłaczają że musisz szkalować ludzi na stronie o piłce nożnej
0
Ty za to masz 40 cm w bicku niski głos i każda laska twoja. Skończył gimnazjum i kozaczy.
5
Nie po prostu uważam że ocenianie ludzi na podstawie wyglądu jest na poziomie trzynastolatka z kompleksami
11
Powiedział oburzony trzynastolatek
0
Zawodnik który gra w klubie powinien go szanować a ADM uciszał trybuny i zawsze bliżej mu było do Madrytu
0
Tylko czy warto płacić mu duże pieniądze za siedzenie na ławce już mamy Turana wątpię że wygryzł by kogoś z ataku a tylko tam się nadaje
2
Tu chodzi bardziej o to żeby rozwijać lokalny football. Dla rep. Hiszpani jest lepiej żeby to młodzi Hiszpanie grali i rozwijali swoje umiejętności.
0
Prezes PSG niezbyt lubi Barce i wątpię że go sprzeda a po drugie gdzie miał by grać?
6
Ludzie zrozumcie Di Maria (na szczęście) nie przejdzie do Barcelony.
0
Asensio
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
1
Uchodźcy wilkomen
3
Ja oglądałem te walkę bo chciałem zobaczyć jak poradzi sobie McGregor osobiście uważam że MMA jest o wiele ciekawsze od boksu. Ale nie zgodzę się z tym że boks jest na poziomie golfa czy żeglarstwa aby walczyć na najwyższym poziomie trzeba wiele wyrzeczeń godzin treningu i silnej psychiki. W boksie nawet jak jesteś silny masz dobrą technike i możesz wygrać z każdym to przy słabej psychice możesz skończyć jak gołota
1
Ciebie może to nie ciekawi ale kogoś innego może to ciekawić ludzie mają różne gusta jak ktoś chce oglądać jak rośnie trawa to może to robić
1
Oile mi wiadomo kobiety też walczą
0
0
Może wytrzymał by jedną rundę
4
On nie chciał zakończyć tej walki wcześniej hajs musi się zgadzać. Ale zgadzam się z tobą brawa dla Conora. Choć widać było że nie jest bokserem praktycznie nie trzymał gardy. Szkoda że nie będzie rewanżu w MMA tam Irlandczyk zmiótł by Amerykanina
3
Widać było że przez pierwsze kilka rund maywather nie walczył ba pełnych obrotach ale jak podkręcił tenpo to McGregor bez szans. Gdyby walczyli w MMA to conor zmiótł by Floyda jeszcze w pierwszej rundzie
0
Czego się spodziewałeś McGregor nigdy nie był bokserem on jest zawodnikiem MMA tam nikt nie ma z nim szans gdyby walczyli w MMA Conor wytarłby floydem podłogę
0
Na warunkach MMA to Conor zniszczył by Floyda i jeszcze zrobił dziecko jego dziewczynie
0
Nw czy w oktagonie odzyskał by godność
0
Fajnie jakby wygrał ale wątpie po tej walce powinni zorganizować rewanżową ale nie w boksie tylko w MMA tam Irlandczyk zmiótł by Amerykanina
10
Jest tu ktoś kto uważa że McGregor jest w stanie wygrać z Maywetherem. Irlandczyk nie jest bokserem i nigdy nie walczył w ringu dlatego uważam że ma bardzo małe szansę choć chciałbym się zdziwić. Gdyby to była walka uliczna to wszystkie pieniądze postawiłbym na conora. Moim skronym zdaniem ta walka jest trochę pośmiewiskiem jeżeli floyd wygra to nic nie zyska bo nie wygrał z bokserem a jak przegra to będzie pośmiewiskiem bo przegra z człowiekiem który nigdy nie walczył w walce bokserskiej
2
Maldinich.
0
Czy ja wiem czy Floyda widziałeś te laski? 10\10
0
Cs w Eleven e sport wreszcie w telewizi?
0
Siema wiecie gdzie można obejrzeć walkę McGregor vs Maywether
0
Co ja patrze juve już 2:0 przegrywa