daraka220
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2012
gdzieś w polsce
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zgadzam się te 8 lat to było chyba najgorsze 8 lat w Historii polityki
0
Uważasz że Po było lepsze? Kto podpisał umowę o emisji CO2. Po zniszczyło polskie górnictwo. Narzekasz na politykę zagraniczną PIS czemu rurociąg ominął Polske. Jeżeli chciałbyś zobaczyć do czego doprowadziła by uległoś Po wobec uni to jedź do Niemiec Francji Szwecji i zobacz co uchodźcy tam robią.
0
Każdy kto płaci podatki.
0
Najwyższy to Higuain a najdroższy to if Sterling
0
Jeżeli chcesz wyłączyć formę live to wejdź w szybki mecz i naciśnij przypisany do tego przycisk w przypadku PS4 to trójkąt
22
Problemem nie jest PiS Po czy inna partia socjalna. Problemem jest mentalność ludzi którzy nie potrafią zrozumieć że wszystkie działalności socjalne podnoszą podatki bo z czegoś trzeba zapłacić. Dopóki mentalność się nie zmieni to zawsze będą wygrywać partie które "dają" a nie te które umożliwiają obywatelowi dorobić się pracą. Plusem PiSu jest to że nie klęka przed unią jak Platforma
18
Kup jej wielkiego misia kto nie cieszyłby się z wielkiego misia
0
Znacie jakieś dobre strony do oglądania seriali/filmów?
0
Siema wiecie może gdzie na internecie można obejrzeć 1 sezon Belfra
0
Wiesz może na jakiej pozycji są kanały C+?
0
Toty dzielą się na pozycje br obrońcy pomocnicy napastnicy jest 11 zawodników toty
0
Ajajajajajajaj
0
Mi lepiej grało się brazylijskim skrzydłowym
0
Koniec.
0
Patrząc na to jak wielki jest wszechświat to gdzieś musi być życie. Może jest blisko nas ale nie możemy go wykryć ponieważ nie znamy innej formy życia niż ta oparta na węglu a może gdzieś jest życie oparte na innym pierwiastku
2
Jak gracie for fun to lepiej mówić bo po takim niedopatrzeniu gra przestaje mieć sens
1
Felipe Anderson Juan Jesus Florenczi Alan Parejo a z droższych to Dybala Bonnuci Chielini Naingolan Mertens . A na bramkę Polak Rodak
0
Ale już oficjalnie bo czytałem że to fake news i jeszcze liczą głosy
0
Edit jak zgłaszasz to sędziemu bo może uznać że przeszkadzasz przeciwnikowi
1
Na turniejach nie wolno mówić i rozpraszać przeciwnika więc dopiero jak popełni błąd można mu powiedzieć ale takie sytuacje są rzadko spotykane
1
Nie do końca mat jest wtedy kiedy król nie może "uciec" a w przypadku szachu może, po prostu po wykonaniu ruch przez przeciwnika (jeżeli nie zauważył że go szachujesz mówisz mu i on cofa ruch i robi taki który spowoduje odszachowanie .
1
Nie musisz. Jak przeciwnik nie zauważy to ma błąd. 3 błędy i przegrywa
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
USA znalazło się między młotem a kowadłem jeżeli nie zareagują to stracą "respekt" na arenie międzynarodowej a jak zareagują to Seul może ucierpieć
0
Moim zdaniem trenera powinno rozliczać z wyników a te są dobre
1
Po tych eliminacjach to chyba postawię ołtarzyk Nawałce
1
Najprawdopodobniej nie
0
Niby czemu nie rozumiem jak można wspierać inną reprezentacje bardziej niż swoją w takim meczu tylko dla tego bo gra tam zawodnik z Barcy
1
Silva na skrzydle nie jest najlepszą opcją
0
Nie ten typ napastnika