0

Mam dziwne przeczucie, że to nie będą Mistrzostwa Świata Niemiec i skończą przygodę w 1/4

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ekhem Pep wygrał LM tylko w Barcy. Ale to taki szczegół.

9

Uwielbiam to umniejszanie wszystkich sukcesów Realu. Zarówno i piłkarzy i trenera.

7

Jeszcze nie wiesz jaką burze rozpętałeś.... Ale zgadzam się z tobą.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Chyba jednak CRa, gdyby wygrał ją czerwony to ból dupy jaki by mnie złapał trwał by chyba aż do następnej gali.

0

PSG ponieważ w przypadku kiedy Barcelona awansuje do 1/4 i analogicznie dalej PSG będzie łatwiejszym przeciwnikiem.

0

6 dni odpoczynku między meczem z Realem i Deportivo. 2 Dni odpoczynku między meczem z Romą i Leganes

0

Myślę, że Neymarowi wystarczyło by MŚ, ZP to konkurs popularności a Neyowi jej nie brakuje. Co do Griezmana transfer do Barcy w przypadku MŚ przybliżył by go do ZP ale na turnieju to on musiał by poprowadzić Francję do zwycięstwa.

0

Jeżeli chodzi o ZP są 4 możliwości Brazylia wygrywa MŚ Ney-ZP Argentyna-Messi Francja-Griezmann Inne reprezentacje- Ronaldo.

0

GD to jest mecz inny niż wszystkie gdyby z takim zaangażowaniem pojechali do Rzymu to pewnie by awansowali ale to nie zmienia faktu że trener po prostu zajechał drużynę. Pod koniec Barca ledwo z Leganes wygrywała, gdyby nie Messi to porażka z Levante nie była by pierwszą w sezonie. Mam tylko nadzieję , że w następnym sezonie na Puchar Króla będziemy wychodzić rezerwowymi bo znowu skończy się na tym, że w kwietniu piłkarze będą oddychać rękawami.

0

Zlekceważenie to jedno, ale oni byli po prostu zajechani nawet gdybyśmy doszli do 1/2 i trafili na ten czysto teoretyczny najsłabszy Liverpool to i tak pewnie by nas zabiegali.

0

Myślę, że obrona jest większym problemem nie wiadomo co z Umtitim, Pique sie starzeje, Varmalen raczej odejdzie a Mina to obecnie nie jest poziom Barcy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie wiem w czym problem. Mecz w Kijowie zacznie się prawie godzinę po zmierzchu. Salah będzie miał jeszcze godzinę i raczej głodny nie zagra.

0

Myślę, że Dembele przyda się ten odpoczynek.

2

Myślę, że to kwestia 2/3 sezonów a Neymar będzie miał złotą piłkę.

0

O kurcze akurat czegoś takiego szukałem.

0

Ja myślę że jednak powinien zostać. Jednyne czego brakło to presing

0

Myślę, że najlepszym wyjście będzie wystawienie Dybali/Di Marii Aguero i Messiego

0

Tak sobie myślę, że Messi z 2012 strzelił by to na luzie i jeszcze porobił ramosa i navasa

0

Jeżeli znajdziesz dobry stream to nie ma problemu, ale jak wolisz mieś lepszą jakość polski komentarz i nie szkoda ci pieniędzy na wykup pakietu to raczej wybierz pakiet albo na playerze albo na stronie eleven.

2

Ten l drugi komentator na eurosporcie jest dzikiem. Skąd oni go wzięli?

1

Ja burgeruje z Jean-Jacques Rousseau ;)

1

Myślę, że Coutinho jest wstanie zastąpić Inieste ale na "nowego" Xaviego będzie trzeba jeszcze poczekać myślę że odpowiedni był by Thiago ale to jest raczej mokry sen.

0

Poniekąd masz racje ale problem nie leży w samym Messim, a w pomocy. Gdy grał Xavi a Iniesta był w formie Messi potrafił strzelać 50 goli w La liga i być decydującym zawodnikem w LM. Wyobraź sobie teraz Messiego czekającego na podanie kiedy pomoc bez jego pomocy nie potrafi dobrze wyprowadzić piłki. W 2015 Tryplet wygraliśmy dzięki temu że Suarez i Neymar potrafili odciążyć Messiego. W tym sezonie Messi musiał rozgrywać i strzelać jednocześnie bo Suarez jest cieniem samego siebie. W La liga może to wychodzić(chociaż gdyby Real od początku miał taką formę to było by ciężko) ale na LM to nie wystarczy. Barcy potrzeba kogoś kto dostarczy Messiemu podanie wtedy znowu będzie "decydujący"

0

Barca/Real/Atletico

0

W 2012 mu się udało to dla czego ma nie dać rady teraz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?