daraka220
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2012
gdzieś w polsce
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jakie formy, gwiazdki, serduszka może jakieś niestandardowe. Tyle pytań tak mało odpowiedzi.
0
Cud
0
Niektórych tu nieźle popier......, oni odpadli z mundialu a nie wywołali 3 wojnę światową.
0
Po tym Mundialu to lewy raczej klubu nie zmieni
0
A Kończymy na ostatnim miejscu...
1
I Kowal znowu miał racje...
1
VAMOS POLONIA
0
Jeszcze nie odpadli....
0
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
1
Zagramy finał frajerów z Argentyną ale tak na serio to dalej wierzę, że uda nam się odwrócić losy spotkania. Vamos Polonia
0
No i ch.. no i cześć
0
Naprawdę..........
0
Nie wiem czy Kante to dobra opcja dla Barcy. On potrafi tylko odbierać. Jego najlepszym podaniem jest podanie do najbliższego.
0
Serio? Słyszałem, że przechodzi do LA, jeśli to prawda to sry za fake info.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W 2 ostatnich meczach nie było widać tego zrozumienia. A sam Aguero wiele nie pokazał.
0
Według mnie na Nigerie powinni wyjść takim składem: http://www.footballuser.com/1692994/Argentina
1
Jak uda się wyleczyć Romero, i powołać Icardiego to nie widzę problemu
8
Argentyna dostaje tyle od losu i Nigerii, że jak to spieprzą to chyba nie mają po co wracać do kraju.
0
To boli ale ja dalej wierzę i wiem, że z Kolumbią zobaczymy inną drużynę a teksy pana Kowalczyka o tym , że lepiej by było gdyby Milik złamał rękę w delfinarium są po prostu śmieszne i raczej nie na miejscu
0
Konstruktywna krytyka jest ok ale wyjeżdżanie z tekstami, że za dużo grali w reklamach albo, że po przegranym meczu się uśmiechają jest żałosne. Nie wyszło trudno trzeba walczyć dalej a nie nagle gdy jeden mecz nie wyszedł wylewać wiadro pomyj i obrażać. Zostały 2 mecze i nadal wszystko jest w naszych rękach.
0
Nie wiem czy wyjście z grupy Argentyny będzie dobre, z 2 miejsca raczej trafią na Francje, Mabappe Griz jak wjadą w tą obronę to będzie gwałt
0
Ma szansę ale oni tak grając to by Panamy nie pokonali a muszą wygrać z Nigeria
0
W Barcy nie ma obok siebie sabotażystów
0
Jak nie całe mistrzostwa
0
Może jak zabraknie tego sabotażysty to będzie lepiej.
2
Cooooooooooooooo??? xDDDDDDDDDD
0
Aguero nie potrzebnie czekał na Messiego.
0
Jeszcze te 48 drużyn... Połowa spotkań to będą mecze typu Panama - Arabia Saudyjska
0
Pavon?? Di Maria w reprezentacji gra fatalnie Peszkin lepiej by zagrał od niego.