3

Jakie formy, gwiazdki, serduszka może jakieś niestandardowe. Tyle pytań tak mało odpowiedzi.

0

Cud

0

Niektórych tu nieźle popier......, oni odpadli z mundialu a nie wywołali 3 wojnę światową.

0

Po tym Mundialu to lewy raczej klubu nie zmieni

0

A Kończymy na ostatnim miejscu...

1

I Kowal znowu miał racje...

1

VAMOS POLONIA

0

Jeszcze nie odpadli....

0

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

1

Zagramy finał frajerów z Argentyną ale tak na serio to dalej wierzę, że uda nam się odwrócić losy spotkania. Vamos Polonia

0

No i ch.. no i cześć

0

Naprawdę..........

0

Nie wiem czy Kante to dobra opcja dla Barcy. On potrafi tylko odbierać. Jego najlepszym podaniem jest podanie do najbliższego.

0

Serio? Słyszałem, że przechodzi do LA, jeśli to prawda to sry za fake info.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W 2 ostatnich meczach nie było widać tego zrozumienia. A sam Aguero wiele nie pokazał.

0

Według mnie na Nigerie powinni wyjść takim składem: http://www.footballuser.com/1692994/Argentina

1

Jak uda się wyleczyć Romero, i powołać Icardiego to nie widzę problemu

8

Argentyna dostaje tyle od losu i Nigerii, że jak to spieprzą to chyba nie mają po co wracać do kraju.

0

To boli ale ja dalej wierzę i wiem, że z Kolumbią zobaczymy inną drużynę a teksy pana Kowalczyka o tym , że lepiej by było gdyby Milik złamał rękę w delfinarium są po prostu śmieszne i raczej nie na miejscu

0

Konstruktywna krytyka jest ok ale wyjeżdżanie z tekstami, że za dużo grali w reklamach albo, że po przegranym meczu się uśmiechają jest żałosne. Nie wyszło trudno trzeba walczyć dalej a nie nagle gdy jeden mecz nie wyszedł wylewać wiadro pomyj i obrażać. Zostały 2 mecze i nadal wszystko jest w naszych rękach.

0

Nie wiem czy wyjście z grupy Argentyny będzie dobre, z 2 miejsca raczej trafią na Francje, Mabappe Griz jak wjadą w tą obronę to będzie gwałt

0

Ma szansę ale oni tak grając to by Panamy nie pokonali a muszą wygrać z Nigeria

0

W Barcy nie ma obok siebie sabotażystów

0

Jak nie całe mistrzostwa

0

Może jak zabraknie tego sabotażysty to będzie lepiej.

2

Cooooooooooooooo??? xDDDDDDDDDD

0

Aguero nie potrzebnie czekał na Messiego.

0

Jeszcze te 48 drużyn... Połowa spotkań to będą mecze typu Panama - Arabia Saudyjska

0

Pavon?? Di Maria w reprezentacji gra fatalnie Peszkin lepiej by zagrał od niego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?