daraka220
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2012
gdzieś w polsce
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaki fart chyba Messi wykupił ten sam pakiet co Cris
1
Najlepsze zagranie Mascherano jak przejdą to przynajmniej nie zagra.
0
Naprawdę Di Maria xDDD
0
xDDDD Mbappe>>>Dembele
0
Siema są tu jacyś gracze CS. Dostałem karę czasową na 7 dni za to, że za często wyrzucano mnie z meczu. Tylko jest jeden problem w ostatnim czasie wyrzucono mnie tylko raz. Wiecie czy da się coś zrobić czy raczej 7 dni z głowy.
0
Obawiam się, że tak.
0
Na pewno nie udowodnił, że się nadaje więc na chwilę obecną zgadzam się z tymi słowami .
0
Chyba 16 grup po 3 drużyny.
0
Pewnie dzisiaj wieczorem FIFA zrobiła by specjalną konferencje i zrobiła losowanie.
1
losowanie
0
Nie chodzi mi o mecze nadal może zostać A1-B2 itp tylko samo wylosowanie drabinki.
0
Patrząc na ten mecz uważam, że drabinka powinna być losowana po ostatnim meczu
0
Niby trudniejsza drabinka ale lepiej trafić na Japonie niż na Kolumbie.
0
H2H też by nie zadziałało bo 2:2, Nie ma czasu na rozegranie dodatkowego meczu, losowanie było by jeszcze bardziej kuriozalne
2
Za to co zrobiliśmy w doliczonym czasie powinniśmy się tylko wstydzić. Wiem, że dla nas to był mecz o pietruszkę ale mogli chociaż udawać pressing.
0
Dzięki :)
0
Siema. Postanowiłem założyć konto na twitterze, i mam pytanie: Jakie osoby związane z Barceloną warto obserwować?
2
United to maszynka do pieniędzy, nawet bez właściciela mieli by duże pieniądze na transfery. A PSG bez Katarczyków to by co najwyżej o LE walczyło.
0
Ciekawi mnie jak będzie grał gdy odpocznie bo jednak chyba pod koniec sezonu swoje znaki dawało to, że zagrał praktycznie 2 sezony za jednym zamachem i w Chinach i w Barcy
3
Chyba wyśmiewanie Lewego się skończy xDDDD
1
aufwiderzejen
0
Korea musisz.
1
Oby tylko Meksyk nie odpadł. Nie wiem dla czego ale ich uwielbiam. I jeśli mam być szczery to kibicuje im bardziej niż Argentynie.
2
Siema a właściwie to już Dobry wieczór. Mam nietypowe pytanie. Ostatnio mam problemy z zasypianiem. Znacie może jakieś metody albo macie jakieś rady jak pokonać ten problem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Jeżeli ten awans nie zbuduje Argentyny to z Francją szans nie mają. Taka gra wystarczy na Nigerie.
0
Finał trochę się oddala
2
Na pewno nadaje się na selekcjonera ;)
2
Ludzi ocenia się za ich czyny, a nie za to, że od czasu do czasu walną sobie węgorza
0
Któryś z byłych zawodników Legii to powiedział.