0

Jaki fart chyba Messi wykupił ten sam pakiet co Cris

1

Najlepsze zagranie Mascherano jak przejdą to przynajmniej nie zagra.

0

Naprawdę Di Maria xDDD

0

xDDDD Mbappe>>>Dembele

0

Siema są tu jacyś gracze CS. Dostałem karę czasową na 7 dni za to, że za często wyrzucano mnie z meczu. Tylko jest jeden problem w ostatnim czasie wyrzucono mnie tylko raz. Wiecie czy da się coś zrobić czy raczej 7 dni z głowy.

0

Obawiam się, że tak.

0

Na pewno nie udowodnił, że się nadaje więc na chwilę obecną zgadzam się z tymi słowami .

0

Chyba 16 grup po 3 drużyny.

0

Pewnie dzisiaj wieczorem FIFA zrobiła by specjalną konferencje i zrobiła losowanie.

1

losowanie

0

Nie chodzi mi o mecze nadal może zostać A1-B2 itp tylko samo wylosowanie drabinki.

0

Patrząc na ten mecz uważam, że drabinka powinna być losowana po ostatnim meczu

0

Niby trudniejsza drabinka ale lepiej trafić na Japonie niż na Kolumbie.

0

H2H też by nie zadziałało bo 2:2, Nie ma czasu na rozegranie dodatkowego meczu, losowanie było by jeszcze bardziej kuriozalne

2

Za to co zrobiliśmy w doliczonym czasie powinniśmy się tylko wstydzić. Wiem, że dla nas to był mecz o pietruszkę ale mogli chociaż udawać pressing.

0

Dzięki :)

0

Siema. Postanowiłem założyć konto na twitterze, i mam pytanie: Jakie osoby związane z Barceloną warto obserwować?

2

United to maszynka do pieniędzy, nawet bez właściciela mieli by duże pieniądze na transfery. A PSG bez Katarczyków to by co najwyżej o LE walczyło.

0

Ciekawi mnie jak będzie grał gdy odpocznie bo jednak chyba pod koniec sezonu swoje znaki dawało to, że zagrał praktycznie 2 sezony za jednym zamachem i w Chinach i w Barcy

3

Chyba wyśmiewanie Lewego się skończy xDDDD

1

aufwiderzejen

0

Korea musisz.

1

Oby tylko Meksyk nie odpadł. Nie wiem dla czego ale ich uwielbiam. I jeśli mam być szczery to kibicuje im bardziej niż Argentynie.

2

Siema a właściwie to już Dobry wieczór. Mam nietypowe pytanie. Ostatnio mam problemy z zasypianiem. Znacie może jakieś metody albo macie jakieś rady jak pokonać ten problem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Jeżeli ten awans nie zbuduje Argentyny to z Francją szans nie mają. Taka gra wystarczy na Nigerie.

0

Finał trochę się oddala

2

Na pewno nadaje się na selekcjonera ;)

2

Ludzi ocenia się za ich czyny, a nie za to, że od czasu do czasu walną sobie węgorza

0

Któryś z byłych zawodników Legii to powiedział.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?