daraka220
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2012
gdzieś w polsce
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
https://zalukaj.com/zalukaj-film/179/hooligans-2005.html
1
Buffon
Lahm Puyol Cannavaro Carlos
Vieira
Xavi Pirlo
Messi Ronaldo CR7
0
Gdyby Eniek się ogarną i zamiast wałkować temat pomocnika kupił jakiegoś konkurenta dla Suareza
0
A jak Munir odpali to Luis powinien siedzieć na ławie dopóki nie pokaże, że mu zależy.
0
Trenować mógł. Nie neguje tego, że od roku jest fatalny bo to prawda. Do sprintu startuje jak trabant wypełniony walizkami z węglem a do tego ma "magiczne" przyjęcie na 2m. Nie wiem czy Suarez jest obecnie w top 10 świata
0
Powiedzmy sobie szczerze Chiny,Australia I Turcja> Ekstraklasa
4
Ale po banie kopał się po czole i to tak mocne 2 miesiące
1
Nawet Guardiola uważa, że tiki-taka sama w sobie nie przynosi efektu
1
Przyczyną było to, że Janukowycz wolał brać pożyczki od Rosji i zamiast szukać pomocy wtedy kiedy jeszcze dało się coś zrobił to uznał, że w dupie ma swój kraj i w 100% zaufa Putinowi, a jak wiadomo Putin nie jest idiotą więc wykorzystał sytuacje i zagarną najbardziej dochodowe rejony Ukrainy
3
Atak Rosji a raczej zagarnięcie terenów Ukrainy było skutkiem a nie przyczyną
25
Komentarz usunięty
15
Wiem, że pewnie mnie wyśmiejecie ale trochę mi go szkoda. Utd zagrało fajnie, gdyby Lukaku nie był dzbanem wygrywali by 1:0 dodatkowo nie dziwię mu się, że chciał wzmocnić obrone Lindelof to się nadaje do kopania ziemniaków.
0
26 grudnia.
2
Jak żoze wytrzyma do boxing day to będzie cud
0
Nie warto sprzedawać teraz dostaniesz max 50zł a wartość sentymentalna ogromna.
6
Czasami "xD" wyraża więcej niż 1000 słów
0
To jest chyba dopiero wczesna alpha, także o to bym się nie bał. CDP umie w RPG
0
Zdjęcie jest bardzo nie korzystne ale zgadzam się Suarez po prostu się ulał
4
Zauważyłem ale nawet bez tego jest dzbanem
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Super powołania tylko ten Kuba ale za to cieszy brak Grosickiego
0
Z cyklu nie wiem ale się wypowiem, w grach liczy się pamięć mięśniowa, jeżeli nie będziesz ćwiczył to wszystkie nawyki jakie wyrobiłeś zanikną.
0
Wystarczy zobaczyć ile pieniędzy zarabiają tam esportowcy. CI najlepsi zarabiają więcej niż piłkarze. A do tego Korea Płd odnosi sukcesy w e-sporcie.
0
Wystarczyło by to, że nie wrócił by do kraju.
0
xDDDD Zacofany kraj, Korea Południowa jest w stanie wojny z KRLD jest tylko zawieszenie broni nic dziwnego, że jest obowiązkowa służba wojskowa. A wyrzeczenia się obywatelska nie będę komentował bo chyba kolega musi ogarnąć kilka rzeczy i troszku dojrzeć.
47
Valverde out ;)
0
Nie wiem czy zauważyłeś ale po zmianie Vidal za Dembele Cou przeszdł na LS. W środku pola była takie luki więc potrzeby był pomocnik pokroju Vidala
0
O ku..a ale fart
1
Suarez MOTM xDDDDDDDDDDDDDDD
0
http://f1livegp.org/soccer/football.html