0

0

C2H5OH

1

Psy szczekają a karawana jedzie dalej

3

Wybacz xD

3

Kurde oglądałem króla lwa dziesiątki razy ale za każdym razem śmierć mufasy tak smuci

1

Po tym świecie stąpa jeden Bóg.

0

Vamoooooos!!!!!

0

Przerzut do Alby przy bramce.

0

Wystarczy tam nie wchodzić ;)

0

Wczoraj wspominali o tym, że Frenkie gra słabo. Oni chyba inne mecze oglądają.

2

XD

0

Kurcze te akcjie naszą prawą stroną trochę martwią, semedo był by chyba lepszym wyborem.

0

Uśpieni xD

4

czekaj czekaj, nie sprzedałeś telefonu bo ktoś jest ukraińcem xD

0

Ajax tak naprawdę miał dobre 25/30 minut.

0

+/- To samo mi zawsze jak byłem przeziębiony stawiano bańki i po 2 dniach przechodziło, a przy stosowaniu leków to zazwyczaj tydzień w plecy

0

Odcinając się od meczu. Co sądzicie o medycynie nie konwencjonalnej a dokładnie o bańkach chińskich?

0

Ta muzyka pod koniec ciary

0

dzięki chyba zastanowię się nad tą opcją.

1

Są tu jakieś komputerowe świry złożyłem taki komputer pod gry https://www.x-kom.pl/lista/cdxq8du2p i tu nasuwa się pytanie czy do 3000 zł da radę wyciągnąć coś więcej?

0

Wie ktoś dlaczego TVP nie pokazuje całego wyścigu na żywo

0

Powiem więcej, częściej znajdziesz tam normalne opinie niż tutaj.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wie ktoś gdzie i czy w ogóle można kupić koszulki w jakich wczoraj świętowali piłkarze?

11

Ego ibry zazwyczaj przynosiło zwycięstwa, piękne akcje i bramki a tutaj jest tylko brak umiejętności przegrywania i flustracja

1

Wszystko fajnie ale mam nadzieję, że ten człowiek już nigdy nie będzie związany z klubem

15

Czy tylko ja tak mam, że nienawidzę świąt?

0

zarzuci ktoś linkacza?

21

Aż tyle :(

0

Po założeniu konta na stronie nvidi klikam w link aktywacyjny konto i wyskakuje "page not found" miał już ktoś podobny problem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?