daraka220
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2012
gdzieś w polsce
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
C2H5OH
1
Psy szczekają a karawana jedzie dalej
3
Wybacz xD
3
Kurde oglądałem króla lwa dziesiątki razy ale za każdym razem śmierć mufasy tak smuci
1
Po tym świecie stąpa jeden Bóg.
0
Vamoooooos!!!!!
0
Przerzut do Alby przy bramce.
0
Wystarczy tam nie wchodzić ;)
0
Wczoraj wspominali o tym, że Frenkie gra słabo. Oni chyba inne mecze oglądają.
2
XD
0
Kurcze te akcjie naszą prawą stroną trochę martwią, semedo był by chyba lepszym wyborem.
0
Uśpieni xD
4
czekaj czekaj, nie sprzedałeś telefonu bo ktoś jest ukraińcem xD
0
Ajax tak naprawdę miał dobre 25/30 minut.
0
+/- To samo mi zawsze jak byłem przeziębiony stawiano bańki i po 2 dniach przechodziło, a przy stosowaniu leków to zazwyczaj tydzień w plecy
0
Odcinając się od meczu. Co sądzicie o medycynie nie konwencjonalnej a dokładnie o bańkach chińskich?
0
Ta muzyka pod koniec ciary
0
dzięki chyba zastanowię się nad tą opcją.
1
Są tu jakieś komputerowe świry złożyłem taki komputer pod gry https://www.x-kom.pl/lista/cdxq8du2p i tu nasuwa się pytanie czy do 3000 zł da radę wyciągnąć coś więcej?
0
Wie ktoś dlaczego TVP nie pokazuje całego wyścigu na żywo
0
Powiem więcej, częściej znajdziesz tam normalne opinie niż tutaj.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wie ktoś gdzie i czy w ogóle można kupić koszulki w jakich wczoraj świętowali piłkarze?
11
Ego ibry zazwyczaj przynosiło zwycięstwa, piękne akcje i bramki a tutaj jest tylko brak umiejętności przegrywania i flustracja
1
Wszystko fajnie ale mam nadzieję, że ten człowiek już nigdy nie będzie związany z klubem
15
Czy tylko ja tak mam, że nienawidzę świąt?
0
zarzuci ktoś linkacza?
21
Aż tyle :(
0
Po założeniu konta na stronie nvidi klikam w link aktywacyjny konto i wyskakuje "page not found" miał już ktoś podobny problem?