daraka220
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2012
gdzieś w polsce
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najlepsza drużyna w historii
0
0
Siema znacie jakieś strony z linkami do meczów. Redditsoccerstreams niestety padł
0
Trochę za drewniany na Barce.
1
Na fili.cc powinna być większość seriali
0
wiecie może czy na jakimś polski kanale będzie transmisja finału copa libertadores?
0
Wie ktoś może dlaczego przerwano mecz feyenordu mam ich na kuponie i zaczynam się obawiać
0
Pieniążki
0
27 lat to idealny wiek dla piłkarza i jest o kilka półek wyżej od Sterlinga jeżeli real wybierze Anglika zamiast Belga to pozostaje nam się tylko cieszyć
0
i ostatni rok kontraktu
0
Jeśli dorówna albo przeskoczy to tylko powinniśmy się cieszyć, że żyjemy w okresie w którym on gra
1
Dlaczego mnie to nawet nie dziwi xD
1
Typ w moim wieku jest wyceniany na 5mln... a je siedzę i marznę w szkole xD
0
Jak masz w portfelu w ps store to tak
6
każdy okazuje radość tak jak lubi
0
Nie piszę o symbolice tylko o wyglądzie
0
Godło bez korny też wygląda prawie tak samo
0
To życzę powodzenia w nauce.
0
Bernabeu 23.12.17
0
Ludzie piszą o zmianie trenera, tylko kto? Bo wynalazki typu Martino nie są najlepszym pomysłem a na rynku nie ma obecnie za dobrych trenerów.
0
Chyba za bardzo wzięli sobie do serca "wszystkie siły na LM"
0
1 za czerwo +5 za bycie dzbanem
7
Powiem tak:
>wygraj ligę tylko z 1 porażką
> nie mniej taktyki
1
Pw i wracaj do zdrowia
0
3 mecze xD
0
????????????
0
Łaskawy panie czy zapodał byś tą wspaniałą historię
5
Jeżeli traktują to tylko jako dodatek do naszej tradycji to nie widzę w tym nic złego
0
Tak ale lepiej sprzedać i jak już bardzo chcesz otworzyć skrzynkę to kupić klucz z większość drop jest słaby. Był cobbel no ale cóż
0
na razie to on nie pojemaju ani po Włosku ani po Angielsku