0

Najlepsza drużyna w historii

0

0

Siema znacie jakieś strony z linkami do meczów. Redditsoccerstreams niestety padł

0

Trochę za drewniany na Barce.

1

Na fili.cc powinna być większość seriali

0

wiecie może czy na jakimś polski kanale będzie transmisja finału copa libertadores?

0

Wie ktoś może dlaczego przerwano mecz feyenordu mam ich na kuponie i zaczynam się obawiać

0

Pieniążki

0

27 lat to idealny wiek dla piłkarza i jest o kilka półek wyżej od Sterlinga jeżeli real wybierze Anglika zamiast Belga to pozostaje nam się tylko cieszyć

0

i ostatni rok kontraktu

0

Jeśli dorówna albo przeskoczy to tylko powinniśmy się cieszyć, że żyjemy w okresie w którym on gra

1

Dlaczego mnie to nawet nie dziwi xD

1

Typ w moim wieku jest wyceniany na 5mln... a je siedzę i marznę w szkole xD

0

Jak masz w portfelu w ps store to tak

6

każdy okazuje radość tak jak lubi

0

Nie piszę o symbolice tylko o wyglądzie

0

Godło bez korny też wygląda prawie tak samo

0

To życzę powodzenia w nauce.

0

Bernabeu 23.12.17

0

Ludzie piszą o zmianie trenera, tylko kto? Bo wynalazki typu Martino nie są najlepszym pomysłem a na rynku nie ma obecnie za dobrych trenerów.

0

Chyba za bardzo wzięli sobie do serca "wszystkie siły na LM"

0

1 za czerwo +5 za bycie dzbanem

7

Powiem tak:
>wygraj ligę tylko z 1 porażką
> nie mniej taktyki

1

Pw i wracaj do zdrowia

0

3 mecze xD

0

????????????

0

Łaskawy panie czy zapodał byś tą wspaniałą historię

5

Jeżeli traktują to tylko jako dodatek do naszej tradycji to nie widzę w tym nic złego

0

Tak ale lepiej sprzedać i jak już bardzo chcesz otworzyć skrzynkę to kupić klucz z większość drop jest słaby. Był cobbel no ale cóż

0

na razie to on nie pojemaju ani po Włosku ani po Angielsku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?