2

Tak, ale tylko wtedy kiedy wina jest 100% pewna. Wszyscy zabójcy, terroryści pedofile i gwałciciele powinni kończyć na krześle.

0

Bo Messi raczej ma pewne miejsce w 1 składzie, a Dembele nie zagrał za dużo w poprzednim sezonie. Na mundialu też był zmiennikiem, myślę, że gdyby skrócił wakacje tak jak Lemar to postawiło by go w lepszym świetle w oczach Valverde.

0

Gdyby Ziemia była płaska wystarczyło by 6h(chyba tyle leci się z Europy do Afryki) robisz zdjęcie gwiaz w Europie i porównujesz z tym z Afryki. Jednak na nieszczęście płaskoziemców zdjęcia będą się troszeczkę różniły.

2

W miejce Boga można wstawić co się chce bardziej zaawansowaną cywilizację jakąś potężną energie ect. Według mnie najciekawszą teorią o naszym wszechświecie jest to, że to wszystko jedna wielka symulacje. Nie wierzę w to ale wydaje się mniej absurdalna od płaskiej ziemi.

3

Wnioskując albo Bóg istnieje albo mieliśmy farta i akurat byliśmy tą 1 /4*10^40

0

Kolonizacja marsa niestety chyba nie ma sensu. Co najwyżej wysłanie tam ekspedycji. Jak słońce przestanie "działać" to nawet przeprowadzka na Marsa nas nie uratuje. Myślę, że lepiej by było wydać pieniądze na ratowanie Ziemi niż, na budowanie nowej na Marsie.

0

Najgorsze w płaskoziemcach jest to, że dyskusja wygląda mniej więcej tak:
-oni podają jakieś argumenty z pupy
-ty obalasz i argumenty
-oni mówią, że jesteś zmanipulowany i zazwyczaj jeżeli poprosisz np o zdjęcie płaskiej ziemi bo ty możesz pokazać kulistą to oni zaczynają wyzywać i krzyczeć, że nie mogą nic zrobić bo rząd im to utrudnia a jak piszesz, że wystarczy, że wypuszczą balon meterologiczny i tam zamontują kamerę to rozmowa zazwyczaj się już kończy

0

Kto bogatemu zabroni XD

0

Ośmioro przestępców barykaduje się z zakładnikami w hiszpańskiej mennicy. W międzyczasie geniusz wśród złodziei manipuluje policją, by zrealizować swój plan. Ten opis wiele nie mówi.

1

Siema widziałem, że dużo osób polecało dom z papieru. Opisał by mi kto mniej więcej o czym jest ten serial. Tylko proszę bez spoilerów.

5

Gomes, Denis, Arda, Douglas, Song

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Wydaje mi się, że na stałe ale ręki nie dam sobie za to uciąć.

1

Jak co sezon Atletico i Real.

0

Siema mam problem od wczoraj fps w cs go drastycznie spadły mi fPS zazwyczaj miałem po 120 a teraz mam od 30 do 60. Dodam że w innych grach nic się nie zmieniło.

0

Tak. Wielkie dzięki

0

Siema kilka lat temu oglądałem serial o ludziach którzy cofali się w czasie i spotykali dinozaury oraz inne stworzenia które żyły bardzo dawno temu. Zna ktoś może tytuł bo niestety nie mogę sobie przypomnieć.

10

Myśl o tym, że gdyby tak "słodki" gad narobił by przed moim domem dosyć odstrasza a przy okazji mógł by mnie zjeść. A taka panda? Gdyby ludzi było tyle co pand a pand tyle co ludzi to świat był by piękniejszy.

5

Oglądam sobie właśnie filmiki z pandami i nie wiem jak ludzie mogli doprowadzić do tego, że takie wspaniałe zwierzęta prawie wyginęły.

0

Na 50style są teraz wyprzedaże i można kupić buty za fajną cenę

0

explorer?

1

Poczciwy Matiz nigdy nie zawodzi

0

Myślę, że borek jest idealnym źródłem wiedzy jeżeli chodzi o Ligue 1 i PSG

1

Czyli klasyczny polsat...

0

Mam pytanie czy orientuje się ktoś jak to będzie z LM w polsacie trzeba będzie dodatkowo płacić za te kanały czy będą one w pakiecie.

5

Hazard jest nominalnym LS

2

Cesemiro, Ramos i długo długo nikt. Z piłkarzy realu to w sumie jeszcze tylko Carvajala nie lubię.

0

Deal done

0

Większe transfery ruszą pewnie po MŚ

0

Nie wiem kto podmienił nasz zarząd ale na razie sprawy związane z przedłużaniem kontraktów wyglądają bardzo dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?