0

Wydaje mi się, że pociąg jedzie za szybko, żeby go teraz zatrzymać. Ale osobiście wolałbym widzieć CR7 w czerwonej części Manchesteru.

0

Tak to jest ja te pajace mieszają sport i politykę. Wszyscy powinni olać tego typa co to powiedział i tyle.

1

Oby pokazali coś więcej niż w poprzednim sezonie. Przez Hooligans mam jakiś sentyment do tej drużyny.

0

Cou ma klauzule więc jeśli naprawdę będzie chciał odejść to musi przynieść dosyć pokaźny czek do siedziby la ligi.

0

Douglas to akurat był wynalazek taty Nejmaja

0

Siema ma ktoś linkacza do wyścigu.

10

Ta 50 letnia kobieta wygląda lepiej niż niektóre 30

2

Strzał życia

7

Wiem jedno Perez nie jest głupi i nie da muu lepszego kontraktu.

0

Instastory dziewczyny Krychowiaka. Osobiście nie polecam.

2

Jest i on

1

Czyli dopiero w styczniu ;)

7

Myślę, że taransfer CR7 przyćmiłby te wszystkie wydarzenia.

0

O kurde bele

0

eeeee czerwona????

1

Coś czuję, że finał tego mundialu będzie bardzo jednostronny. Z jednej strony potęgi a z drugiej średniaki...Nawet Chorwaci już nie zachwycają tak jak w grupie.

1

Priviet Blyat

0

Na mistrza świata to ona nie idzie.

0

Rosja Dawaj

2

Kończ ten mecz

0

Tak czy siak Portugalia out bez CR7 2 raz z francją nie dadzą rady

0

Geniusz xD

7

Może Urugwaj nie gra widowisko ale ich walka jest po prostu piękna i nie ważne czy wygrają czy przegrają ale dla mnie będą jedną z najlepszych reprezentacji na tym mundialu.

5

Chyba najlepszy duet na MŚ

0

Po prostu będzie lepsza.

2

Meza xDDDDdDDDD

0

Ale takie zwycięstwo może im dodać pewności siebie a obecnie to, żaden z faworytów nie zachwyca

3

Czy ktoś jeszcze uważa, że Dembele jest lepszy

1

Stara dobra Argentyna

2

Chyba 1/4 to max bo Banega out

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?