daraka220
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2012
gdzieś w polsce
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wydaje mi się, że pociąg jedzie za szybko, żeby go teraz zatrzymać. Ale osobiście wolałbym widzieć CR7 w czerwonej części Manchesteru.
0
Tak to jest ja te pajace mieszają sport i politykę. Wszyscy powinni olać tego typa co to powiedział i tyle.
1
Oby pokazali coś więcej niż w poprzednim sezonie. Przez Hooligans mam jakiś sentyment do tej drużyny.
0
Cou ma klauzule więc jeśli naprawdę będzie chciał odejść to musi przynieść dosyć pokaźny czek do siedziby la ligi.
0
Douglas to akurat był wynalazek taty Nejmaja
0
Siema ma ktoś linkacza do wyścigu.
10
Ta 50 letnia kobieta wygląda lepiej niż niektóre 30
2
Strzał życia
7
Wiem jedno Perez nie jest głupi i nie da muu lepszego kontraktu.
0
Instastory dziewczyny Krychowiaka. Osobiście nie polecam.
2
Jest i on
1
Czyli dopiero w styczniu ;)
7
Myślę, że taransfer CR7 przyćmiłby te wszystkie wydarzenia.
0
O kurde bele
0
eeeee czerwona????
1
Coś czuję, że finał tego mundialu będzie bardzo jednostronny. Z jednej strony potęgi a z drugiej średniaki...Nawet Chorwaci już nie zachwycają tak jak w grupie.
1
Priviet Blyat
0
Na mistrza świata to ona nie idzie.
0
Rosja Dawaj
2
Kończ ten mecz
0
Tak czy siak Portugalia out bez CR7 2 raz z francją nie dadzą rady
0
Geniusz xD
7
Może Urugwaj nie gra widowisko ale ich walka jest po prostu piękna i nie ważne czy wygrają czy przegrają ale dla mnie będą jedną z najlepszych reprezentacji na tym mundialu.
5
Chyba najlepszy duet na MŚ
0
Po prostu będzie lepsza.
2
Meza xDDDDdDDDD
0
Ale takie zwycięstwo może im dodać pewności siebie a obecnie to, żaden z faworytów nie zachwyca
3
Czy ktoś jeszcze uważa, że Dembele jest lepszy
1
Stara dobra Argentyna
2
Chyba 1/4 to max bo Banega out