7

Messi bliżej prawej strony to jest to.

1

Akurat miejsce Di Marii jest na ławce.

0

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Może 2 gol był szczęśliwy ale co innego można powiedzieć o golu Hiszpanii na 2:2 Nacho pewnie już tego nigdy nie powtórzy. A jeżeli chodzi o styl Portugalii to nikt nie mówi, że takie United wygrywa na farcie oddając inicjatywę przeciwnikowi. Portugalia Santosa tak gra.

0

Patrzę przez pryzmat wszystkich meczów, Portugalia ma taki styl silna defensywa i gramy na Ronaldo na razie to wychodzi . Lepiej wyglądał tylko Meksyk ale oni raczej daleko nie zajdą, Belgia w drugiej połowie zagrała dobrze ale w pierwszej miała problemy a to była tylko panama , Hiszpania gra zbyt wolno, u Niemców i Brazylijczyków coś ewidentnie nie gra, Francuzi przez większość meczu z Australią kopali się po głowach, a Argentyna to był jeden wielki dramat. Według mnie Portugalia wyrasta powoli na jednego z faworytów.

1

Na razie to Portugalia wygląda na jedną z lepszy drużyn na MŚ więc nie wiem czy na takim farcie jeśli oczywiście wygra.

1

Nie wnikaj oni żyją w swoim świecie.

0

Gabriel Jesus wiem, że nie realne i ,że nie jest on typową 9 ale jego styl gry pasuje idealnie do Barcelony

0

Bo nasza pomoc nie była najlepsza na świecie.

0

CR7 ;)

2

From Barcelona with Love

0

Football widział gorsze.

0

Tak

0

Na początku to Argentyna będzie musiała się zakwalifikować.

1

Myślę, że Messi nie odstaje od Cr psychicznie tylko po prostu nie potrafi bić karnych. A co do jego kolegów jak zszedł Di Maria i Biglia to gra zaczeła się kleić, tylko Islandia grała tak defensywnie, że nie dało się tego przejść.

1

I jak skończyła?

1

xDDDDDDDDDDDDDDDD widzę, że kolega zaraz leci po fajke Messiego.

0

Ale na MŚ nie da się wyjść z 3 miejsca

1

Myślę, że Mascherano powinien być kapitanem, on ma jednak troszeczkę więcej charyzmy.

1

Jeszcze grubego brakowało

0

Zgadzam się w 100%, ale zaraz zleci się banda hipokrytów i zacznie zrzucać wszystko na jego kolegów z drużyny.

2

Ale często w tych najważniejszych momentach chybia. Finał Copa America, 1/2 z Chelsea, czy nawet 1/8 z City

0

I co z tego wynika??? Czy jak strzela karnego w Barcelonie to wiesz, że na 99% trafi . Sądzę, że w Madrycie nie mają taki problem

0

Zamawiam wolnego z 20m

1

To jest różnica między Messim i CR gdyby Cr wiedział, że ma problemy z karnymi to ćwiczył by ten element, aż dopracował by go do perfekcji

1

Z karnego się nie liczy

2

Wreszcie.

0

Raczej za Di Marie, Meza jeden z lepszych na boisku.

4

Powiem tak większość tu obrzuca Marciniaka błotem ale gdyby tak samo postąpił w meczu Portugalii oczywiście na korzyść przeciwnika to chwalilibyście go za dobrą decyzje.

2

Bo miał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?