daraka220
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2012
gdzieś w polsce
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Messi bliżej prawej strony to jest to.
1
Akurat miejsce Di Marii jest na ławce.
0
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Może 2 gol był szczęśliwy ale co innego można powiedzieć o golu Hiszpanii na 2:2 Nacho pewnie już tego nigdy nie powtórzy. A jeżeli chodzi o styl Portugalii to nikt nie mówi, że takie United wygrywa na farcie oddając inicjatywę przeciwnikowi. Portugalia Santosa tak gra.
0
Patrzę przez pryzmat wszystkich meczów, Portugalia ma taki styl silna defensywa i gramy na Ronaldo na razie to wychodzi . Lepiej wyglądał tylko Meksyk ale oni raczej daleko nie zajdą, Belgia w drugiej połowie zagrała dobrze ale w pierwszej miała problemy a to była tylko panama , Hiszpania gra zbyt wolno, u Niemców i Brazylijczyków coś ewidentnie nie gra, Francuzi przez większość meczu z Australią kopali się po głowach, a Argentyna to był jeden wielki dramat. Według mnie Portugalia wyrasta powoli na jednego z faworytów.
1
Na razie to Portugalia wygląda na jedną z lepszy drużyn na MŚ więc nie wiem czy na takim farcie jeśli oczywiście wygra.
1
Nie wnikaj oni żyją w swoim świecie.
0
Gabriel Jesus wiem, że nie realne i ,że nie jest on typową 9 ale jego styl gry pasuje idealnie do Barcelony
0
Bo nasza pomoc nie była najlepsza na świecie.
0
CR7 ;)
2
From Barcelona with Love
0
Football widział gorsze.
0
Tak
0
Na początku to Argentyna będzie musiała się zakwalifikować.
1
Myślę, że Messi nie odstaje od Cr psychicznie tylko po prostu nie potrafi bić karnych. A co do jego kolegów jak zszedł Di Maria i Biglia to gra zaczeła się kleić, tylko Islandia grała tak defensywnie, że nie dało się tego przejść.
1
I jak skończyła?
1
xDDDDDDDDDDDDDDDD widzę, że kolega zaraz leci po fajke Messiego.
0
Ale na MŚ nie da się wyjść z 3 miejsca
1
Myślę, że Mascherano powinien być kapitanem, on ma jednak troszeczkę więcej charyzmy.
1
Jeszcze grubego brakowało
0
Zgadzam się w 100%, ale zaraz zleci się banda hipokrytów i zacznie zrzucać wszystko na jego kolegów z drużyny.
2
Ale często w tych najważniejszych momentach chybia. Finał Copa America, 1/2 z Chelsea, czy nawet 1/8 z City
0
I co z tego wynika??? Czy jak strzela karnego w Barcelonie to wiesz, że na 99% trafi . Sądzę, że w Madrycie nie mają taki problem
0
Zamawiam wolnego z 20m
1
To jest różnica między Messim i CR gdyby Cr wiedział, że ma problemy z karnymi to ćwiczył by ten element, aż dopracował by go do perfekcji
1
Z karnego się nie liczy
2
Wreszcie.
0
Raczej za Di Marie, Meza jeden z lepszych na boisku.
4
Powiem tak większość tu obrzuca Marciniaka błotem ale gdyby tak samo postąpił w meczu Portugalii oczywiście na korzyść przeciwnika to chwalilibyście go za dobrą decyzje.
2
Bo miał.