0

nie wiem co ma Caballero czego nie ma Rulli

0

A gdzie ma wyjść?

0

Jeden błąd nie zmieni tego, że jest jednym z najlepszych bramkarzy na świecie, ja tam wolę żeby dalej bronił Navas

0

Myślę, że nawet Karius dał by radę.

2

Przy drugiej miał dużo farta ale spróbował i wyszło, tak pada większość ładnych bramek podejmujesz ryzyko ta nie była zbyt urodziwa ale ryzyko się opłaciło.A co do komentarzy to idzie się przyzwyczaić, że wszystkie sukcesy Portugalczyka będą umniejszane.

0

xDDDDDDDDDDD

0

Trzeba dać szansę Paco gdy wchodził to nie zawodził.

1

Wiedzę, że zarząd ma genialny plan budowy drużyny skoro jak nie udaje się kupić napastnika to idą po pomocnika (uważam, że pomocnik jest ważniejszy w obecnej sytuacji) to tylko pokazuje, że bez dobrego dyrektora sportowego może być ciężko )

0

Odchodząc od transferu Griezmanna, gimnazjaliści jak wam poszyły egzaminy u mnie 83,4 punkty.

3

Mistrz Świata: Argentyna
Król Strzelców: Aguero
Polska : odpadnie w 1/4

0

Tak, powoli robi się to już irytujące .

0

Isco Mbappe

0

Ja po swoich mądrościach w sierpniu o Paulinho się już nie wypowiadam ;)

0

Znając nasz zarząd to pewnie nie.

1

Taco bez Quebo

0

Powiem tak najlepszym transferem w tym sezonie jest Pozbycie się Fernandeza ten człowiek potrafił sprzedać Bartre za 8mln... Pewnie gdyby został sprzedał by Rafinhe za 20mln i jeszcze by się tym chwalił.

6

Raczej nie zagra, ale co do tego ma wyobraźnia był na treningu i dawał z siebie wszystko cóż zdarza się, przecież nie zawiną go w folie bombelkową żeby sobie nic nie zrobił.

0

Francja i Brazylia ale pewnie na końcu i tak Niemcy wzniosą puchar...

0

To już się robi irytujące gdyby naprawdę chciał zagrać w Barcy to nie wahał by się tylko podpisywał kontrakt.

0

Ibra>Suarez myślę, że gdyby Pep dogadał się z Ibrą to Real nie był by pierwszą drużyną która obroniła LM

1

Mam nadzieję, że niedostaną żadnego ;)

0

Myślę, że nowym trenerem realu zostanie Conte lub Sarri

0

Poprzedni sezon realu powinien być wyznacznikiem dla Barcy, były rotacje i świeżość, udało się wygrać LM I LIge ale zarówno i w 1 i 3 sezonie Zizou grał tylko o LM . A oddanie sekstetu czy trypletu jest śmieszne. Ten wielki real potrafił zdominować tylko jedne rozgrywki Barcelona na ostatnie 10 sezonów wygrała 7 razy lige to też jest chyba jakaś dominacja do tego dołożyła dwa tryplety, sekstet
i to ze składem który od 2014 błyszczał jakością tylko w ataku bo w obronie różnie bywało. Nie zaprzeczam, że trzeba coś zmienić bo nie można sobie pozwolić na takie blamaże jak z Romą ale wymienianie największych sukcesów Barcy za Lm jest kompleksem

0

Co to za zwycięzca Pucharu Europy który nie potrafi wygrać na własnym podwórku, jedyne trofeum krajowe jakie Barca powinna odpuścić jest Puchar Króla

5

Powiem tak łatwiej jest wygrać 1 niż 3 trofea w jednym sezonie. Real w grudniu mógł mieć wywalone na lige bo wiedzieli, że i tak jej nie wygrają a Barca cały czas walczyła niestety słabszy dzień z Romą i nagle sezon z którego udało się dużo wycisnąć stał się słabym... ludzie w lidze trzeba być konsekwentnym w 38 spotkaniach a nie zaczynać grać na wiosnę . Nie umniejszam sukcesu Realu bo jest niepodważalny ale umniejszanie sukcesów Barcy tylko dlatego, że biali wygrali LM jest trochę śmieszne

0

Nasza grupa jest bardzo wyrównana, nie ma tu faworyta i każda z tych 3 drużyn może awansować nie liczę Japonii bo wiadomo z nimi każdy musi zdobyć punkty.

1

Statystyki Thiago : występy, minuty, asysty, kluczowe podania na mecz, podania na mecz, celność podań 32 1851 2 1.4 63.8 91.5%
Dla porównania Rakitić: 55 3597 5 0.8 72 90.5%
Iniesta: 44 2467 4 0.7 53.2 88.6
Coutinho: 16(2) 1304 5 1.6 45.2 86.9
Chyba Thiago nie wypada tak źle na tle naszych pomocników a do tego ma DNA Barcy

0

Kurcze, może gdyby Ibra dogadał się z Pepem to obrona Lm była by możliwa wcześniej...

2

Na legendarnym 10k i dwie paczki za 7,5k

0

Myślę, że przyjście Cr jeszcze bardziej podzieliło by szatnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?