0

Pokaż jej słupki ile przychodów generuje piłka nożna a ile lekkoatletyka.

0

Jeżeli myślisz ciężka praca widzisz CR7, chyba nie ma drugiego tak ambitnego piłkarza.

0

Już widzę Klasyk w L.A

0

Taktyczny.

0

dzięki

0

znacie jakieś hiszpańskie radia sportowe które można posłuchać przez internet?

0

Chyba HalaDzieci ale z tego co mi się wydaje to bana dostał

0

Sezon 15/16 Suarez zagrał 35 spotkań, strzelił 40 bramek i ogólnie zazwyczaj zachwycał swoja grą. Sezon 17/18 33 spotkania 25 bramek i zazwyczaj grał piach. W poprzednim sezonie zagrał o ponad 240 minut mniej. Nie chodzi tu raczej o zajechanie zawodnika tylko o to, że po prostu stracił formę i nie jest już tym samym snajperem.

0

Dzięki.

0

Siema znacie jakieś strony o piłce nożne które są po angielsku. Chciałem "ulepszyć swój język a najlepsze do tego jest "zanurzenie się w języku"

15

Jestem pewien, że gdyby nie ten kołek to cieszynka Pique przeszła by do historii

1

Pożegnajmy tożsamość.

2

Ogólnie nie przepadam za rybami, ale z powodu tego że są zdrowe chciałbym się do niech przekonać. Wiecie jak rybał była by do tego najlepsza, próbowałem łososia ale jego smak mi zbytnio nie podszedł.

0

Siema poleci ktoś jakąś dobrą komedie

0

W wywiadach i na streamie mówił, że szuka nowych wyzwań i nie miał motywacji do treningów. Myślę, że ta zmiana wyjdzie mu na dobre.

1

Za morelza który był stand inem za Snaxa ale w sumie to snatchie przejmie role Jarka a Jarek role snaxa.

0

Mecze będą wybierać w formie draftu

3

Za Cionka powoli bym Bednarka wprowadzał.

0

Oficjalnie wypożyczony z opcją wykupu, nie oficjalnie wypożyczony z obowiązkiem wykupu.

0

Ważne, że działa.

0

Wcześniej mówili o 30 mln. Za tyle to ja sam mogę po niego pojechać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Oby w tym sezonie wrócił stary dobry Suarez

1

Tylko win 7. Mam win 10 i to jest patologia co chwile jakieś aktualizacje, zazwyczaj w najmniej odpowiednich momentach.

0

Myślę, że składa się na to wiele czynników. Wspomniane szkolenie, to, że Hiszpanie mogą grać cały rok, a my jednak mamy miesiące zimowe. Sam charakter. W Polsce też mamy utalentowaną młodzież tylko chyba trenerzy nie potrafią tego wykorzystać. Sam poziom ligi też ma znaczenie, nasi ligowcy wyjeżdżając na zachód odbijają się od muru. Cięższe treningi, trudniejsza do zrozumienia taktyka.

2

To się powinno pojawić na szkoleniu, żeby zobaczyli co się robi z sebixami i karynami.

6

Fili.cc

3

Wysłałem na pw

0

Jeżeli chodzi o tą reklamę o której myślę, to chyba chodzi o niej o to, że nie zależnie czy ktoś jest narodowcem czy lewakiem, zatwardziałym hetero czy homo każdy jest polakiem.

0

Ogólnie od 1,5 roku jest dramat. Na większych eventach kończą z 0-3/0-2. A na tych mniejszych zazwyczaj odpadają po fazie grupowej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?