0

xDDDDD

0

W tej formie to nawet gdyby wychodził sam na sam to nie był bym w 100% pewny czy tafi

1

Suarez powinien podejść do Valdka zacytować Kmicica i poprosić o zmianę

0

Nowa murawa a ty narzekasz

0

Skończył się

0

0

Sprzedać Dembele nawet w bramkę trafić nie potrafi

45

A co ma wbić i "siema niech rakieta wy....dala"

1

Cs

0

Siema są tu jakieś esportowe świry i czekają na Kinguin vs TyLoo

9

Klasyk Gothic i Gothic II

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

1

Jak mam być szczery to ten mecz jest lepszy niż 3/4 meczów ekstraklasy

4

Może, źle to ująłem Barceloną sprzed +/- 10 lat, nie wydając dużo na transfery, dalej są wielkim klubem i inwestują w młodzież.

0

Bayern powoli staje się 2 Barceloną.

1

Ale nie ma Mesziego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :((((

2

To się nazywa konkurencja

1

Wy tu narzekacie a na Camp Nou "Ernesto Valverde"

0

Arthurito

0

Messi z tak gównianego podania potrafił coś zrobić

0

co z tym amelinium

12

Bo tak wymawia się jego nazwisko.

0

Dembele zmarnował przynajmniej 1 setke, Jordi mógł zachować się lepiej. I tak od strzelania bramek są napastnicy. I na tej trójce powinny opierać się ataki.

0

Czyli zmiana taktyki magicznie sprawi, że Suarez nauczy się przyjmować i przypomni sobie jak wykańczać. OK

0

Do tych do zwalniają tenera który wygrał Puchar Króla i LaLige w której przegrał tylko 1 mecz mam pytanie. Czy to Valverde kazał pudłować albo strzelać w bramkarza? Edit Suarez drewno

0

Niestety tak i raczej nie chciał bym widzieć Dembele i Malcoma na wachadłach

2

Narzekasz na spanie, oglądałeś Chelsea? Jeden wielki autobus

7

z meczu na mecz coraz bardziej tęsknie za czysto sportowymi akcentami występów Neymara w Barcy

3

Razem z Ronaldo na juve przeszedł pakt z diabłem

0

Śmieszki śmieszkami a tu 2:2 xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?