daraka220
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2012
gdzieś w polsce
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
xDDDDD
0
W tej formie to nawet gdyby wychodził sam na sam to nie był bym w 100% pewny czy tafi
1
Suarez powinien podejść do Valdka zacytować Kmicica i poprosić o zmianę
0
Nowa murawa a ty narzekasz
0
Skończył się
0
http://f1livegp.org/soccer/football.html
0
Sprzedać Dembele nawet w bramkę trafić nie potrafi
45
A co ma wbić i "siema niech rakieta wy....dala"
1
Cs
0
Siema są tu jakieś esportowe świry i czekają na Kinguin vs TyLoo
9
Klasyk Gothic i Gothic II
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
Jak mam być szczery to ten mecz jest lepszy niż 3/4 meczów ekstraklasy
4
Może, źle to ująłem Barceloną sprzed +/- 10 lat, nie wydając dużo na transfery, dalej są wielkim klubem i inwestują w młodzież.
0
Bayern powoli staje się 2 Barceloną.
1
Ale nie ma Mesziego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :((((
2
To się nazywa konkurencja
1
Wy tu narzekacie a na Camp Nou "Ernesto Valverde"
0
Arthurito
0
Messi z tak gównianego podania potrafił coś zrobić
0
co z tym amelinium
12
Bo tak wymawia się jego nazwisko.
0
Dembele zmarnował przynajmniej 1 setke, Jordi mógł zachować się lepiej. I tak od strzelania bramek są napastnicy. I na tej trójce powinny opierać się ataki.
0
Czyli zmiana taktyki magicznie sprawi, że Suarez nauczy się przyjmować i przypomni sobie jak wykańczać. OK
0
Do tych do zwalniają tenera który wygrał Puchar Króla i LaLige w której przegrał tylko 1 mecz mam pytanie. Czy to Valverde kazał pudłować albo strzelać w bramkarza? Edit Suarez drewno
0
Niestety tak i raczej nie chciał bym widzieć Dembele i Malcoma na wachadłach
2
Narzekasz na spanie, oglądałeś Chelsea? Jeden wielki autobus
7
z meczu na mecz coraz bardziej tęsknie za czysto sportowymi akcentami występów Neymara w Barcy
3
Razem z Ronaldo na juve przeszedł pakt z diabłem
0
Śmieszki śmieszkami a tu 2:2 xD