2

Według mnie Hajto przesadził to tylko konferencja przed meczem piłki nożnej a nie konferencja prezydenta. To pokazuje że w drużynie panuje dobra atmosfera. A patrząc na niektóre pytania to to było jednym z lepszych

0

Nie warto.

0

Na Gomesa gwizdali

11

Ja uważam że dzień przed wylotem do Rosji wszyscy katalońscy piłkarze powinni powiedzieć że nie jadą na MŚ i niech Hiszpania radzą sobie sami

0

Ludzie ogarnijcie się Hiszpania nie pozwoli na to aby Katalonia była suwerennym państwem. Po pierwsze Katalonia jest najbogatszym rejonem w Hiszpania więc Hiszpania by dużo straciła a po drugie to mogło by wywołać efekt domina i Baskowie też mogli by się odłączyć.

1

O tej stronie nigdy nie słyszałem ja jestem zwolennikiem zobaczenia na żywo tego typu produktu przed zakupem

0

Prędzej san marino zakwalifikuje się na mistrzostwa świata niż katalonia stanie się państwem

1

Zależy jaka jakość wykonania

0

Najlepsze jest to że gdyby nie katalończycy to o zwycięstwie w 2010'i 2012 Hiszpania mogła by sobie co najwyżej pomarzyć

0

real madryt castilla w tym meczu zdobył by 3 punkty. Wydaję mi się że cr ustrzeli 4 i prześcieradła będą się jarać

0

Zadzwoń na infolinię EA to najlepsza opcja

0

Ja rozumiem czemu oni chcą się odłączyć ale chyba nie rozumieją że katalonia sama sobie nie poradzi a w dodatku kiedy rządy przejmą socjaliści to katalonia stanie się jednym z najbiedniejszych państw na świecie bo zapewne wszystkie firmy które są w kataloni przeniosą się do Hiszpanii w obawie przed sankcjami

1

Nie rozumiem po co robić tyle zamieszania z tym referendum Hiszpania i tak go nie poprze a odwołanie meczu może mieć tylko przykre konsekwencje.

0

Ale Las Palmas chce grać a Barca nie

0

Coś czuję że prędzej armia wejdzie do kataloni niż katalonia stanie się państwem

1

Równie dobrze można powiedzieć że gdyby nie sędziowie to PSG powalczyło by z Bayernem o Lm zamiast Juventusu i mogło by wygrać

0

czyli po prostu sklep chce wy****ć klientów i żeby dostać gre którą zamówiono w preorderze trzeba dodatkowo dopłacać żeby dostać ją w dniu premiery

0

Serio zawsze gdy zamawiałem grę przez RTV dostawałem w dni premiery zawsze wysyłają w przed dzień premiery więc powinna dojść na następny dzień

0

Niezależnie gdzie zamówisz powinna przyjść 29 września

0

Powinna przyjść w dniu premiery

0

To było coś więcej niż mecz to już pod sztukę podchodziło

0

Nadzieja zawsze umiera ostatnia. Z Bartkiem za sterem ten statek za długo nie popłynie.

0

Jeżeli już to bardziej w reprezentacji Kataloni bo klub który dał mu tyle szczęścia wspiera niepodległość Kataloni. A idąc twoim tokiem myślenia to lewy powinien grać w rep Niemiec bo grał w BvB i Bayernie z mistrzami świata(goetze, kross, muller, neuer, humels , boateng, lahm)

4

Wydaje mi się że pilkarzom nie chodzi o samo to trofeum a ot że zdobyli je ze swoją reprezentacją dla swojego kraju w którym się urodzili i wychowali

2

Żeby osiągnąć ich poziom też trzeba wiele wyrzeczeń. Treningi po kilkanaście godzin dziennie zawodowe granie to nie odpalenie kompa i granie. Wielu zawodników chodzi na siłownie tylko po to aby nie stracić refleksu i być nie tylko w formie mentalnej ale i fizycznej. Jak ktoś myśli że tylko w "zwykłym sporcie" trzeba wyrzeczeń to jest po prostu ograniczony. W większości dyscyplin e sportowych zawodnicy muszą ćwiczyć taktykę i zagrania. Często mówi się że piłkarze grają na pamięć oni muszą.

13

Równie dobrze można spytać się co jest ciekawego w oglądaniu piłki nożnej przecież to piłkarze grają a nie ty

2

ale jednak to jest denerwujące jak grasz z zawodnikami 99 we wszystkim bo jakiś noob się nudził i chciał se pograć na trainerze

3

za przeproszeniem za trainera to cię powinni wykastrować

1

Ale to już nie nasza sprawa zresztą większość państw w Europie jest niestety rządzona przez Lewaków. a czy Katalonia będzie znaczyć coś w europie bez Hiszpania raczej w to wątpię

0

Ale małopolska nigdy nie była krajem nie miała swojego języka i kultury a ludzie mieszkający tam czują się Polakami a nie Małopolakam. Katalonia była krajem który w wielkim skrócie myślowym Hiszpania podbiła. Katalończycy nie czują się Hiszpanami mają swój język i swoją kulturę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?