daraka220
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2012
gdzieś w polsce
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Według mnie Hajto przesadził to tylko konferencja przed meczem piłki nożnej a nie konferencja prezydenta. To pokazuje że w drużynie panuje dobra atmosfera. A patrząc na niektóre pytania to to było jednym z lepszych
0
Nie warto.
0
Na Gomesa gwizdali
11
Ja uważam że dzień przed wylotem do Rosji wszyscy katalońscy piłkarze powinni powiedzieć że nie jadą na MŚ i niech Hiszpania radzą sobie sami
0
Ludzie ogarnijcie się Hiszpania nie pozwoli na to aby Katalonia była suwerennym państwem. Po pierwsze Katalonia jest najbogatszym rejonem w Hiszpania więc Hiszpania by dużo straciła a po drugie to mogło by wywołać efekt domina i Baskowie też mogli by się odłączyć.
1
O tej stronie nigdy nie słyszałem ja jestem zwolennikiem zobaczenia na żywo tego typu produktu przed zakupem
0
Prędzej san marino zakwalifikuje się na mistrzostwa świata niż katalonia stanie się państwem
1
Zależy jaka jakość wykonania
0
Najlepsze jest to że gdyby nie katalończycy to o zwycięstwie w 2010'i 2012 Hiszpania mogła by sobie co najwyżej pomarzyć
0
real madryt castilla w tym meczu zdobył by 3 punkty. Wydaję mi się że cr ustrzeli 4 i prześcieradła będą się jarać
0
Zadzwoń na infolinię EA to najlepsza opcja
0
Ja rozumiem czemu oni chcą się odłączyć ale chyba nie rozumieją że katalonia sama sobie nie poradzi a w dodatku kiedy rządy przejmą socjaliści to katalonia stanie się jednym z najbiedniejszych państw na świecie bo zapewne wszystkie firmy które są w kataloni przeniosą się do Hiszpanii w obawie przed sankcjami
1
Nie rozumiem po co robić tyle zamieszania z tym referendum Hiszpania i tak go nie poprze a odwołanie meczu może mieć tylko przykre konsekwencje.
0
Ale Las Palmas chce grać a Barca nie
0
Coś czuję że prędzej armia wejdzie do kataloni niż katalonia stanie się państwem
1
Równie dobrze można powiedzieć że gdyby nie sędziowie to PSG powalczyło by z Bayernem o Lm zamiast Juventusu i mogło by wygrać
0
czyli po prostu sklep chce wy****ć klientów i żeby dostać gre którą zamówiono w preorderze trzeba dodatkowo dopłacać żeby dostać ją w dniu premiery
0
Serio zawsze gdy zamawiałem grę przez RTV dostawałem w dni premiery zawsze wysyłają w przed dzień premiery więc powinna dojść na następny dzień
0
Niezależnie gdzie zamówisz powinna przyjść 29 września
0
Powinna przyjść w dniu premiery
0
To było coś więcej niż mecz to już pod sztukę podchodziło
0
Nadzieja zawsze umiera ostatnia. Z Bartkiem za sterem ten statek za długo nie popłynie.
0
Jeżeli już to bardziej w reprezentacji Kataloni bo klub który dał mu tyle szczęścia wspiera niepodległość Kataloni. A idąc twoim tokiem myślenia to lewy powinien grać w rep Niemiec bo grał w BvB i Bayernie z mistrzami świata(goetze, kross, muller, neuer, humels , boateng, lahm)
4
Wydaje mi się że pilkarzom nie chodzi o samo to trofeum a ot że zdobyli je ze swoją reprezentacją dla swojego kraju w którym się urodzili i wychowali
2
Żeby osiągnąć ich poziom też trzeba wiele wyrzeczeń. Treningi po kilkanaście godzin dziennie zawodowe granie to nie odpalenie kompa i granie. Wielu zawodników chodzi na siłownie tylko po to aby nie stracić refleksu i być nie tylko w formie mentalnej ale i fizycznej. Jak ktoś myśli że tylko w "zwykłym sporcie" trzeba wyrzeczeń to jest po prostu ograniczony. W większości dyscyplin e sportowych zawodnicy muszą ćwiczyć taktykę i zagrania. Często mówi się że piłkarze grają na pamięć oni muszą.
13
Równie dobrze można spytać się co jest ciekawego w oglądaniu piłki nożnej przecież to piłkarze grają a nie ty
2
ale jednak to jest denerwujące jak grasz z zawodnikami 99 we wszystkim bo jakiś noob się nudził i chciał se pograć na trainerze
3
za przeproszeniem za trainera to cię powinni wykastrować
1
Ale to już nie nasza sprawa zresztą większość państw w Europie jest niestety rządzona przez Lewaków. a czy Katalonia będzie znaczyć coś w europie bez Hiszpania raczej w to wątpię
0
Ale małopolska nigdy nie była krajem nie miała swojego języka i kultury a ludzie mieszkający tam czują się Polakami a nie Małopolakam. Katalonia była krajem który w wielkim skrócie myślowym Hiszpania podbiła. Katalończycy nie czują się Hiszpanami mają swój język i swoją kulturę