0

Są tu jacyś smakosze phenibutu?

5

@JohnnyBarca no i po co nam Lewy, zaraz wróci Griezmann i będzie gitara

0

@DaPidejpi Pep jest od 2008

2

@Jakchcesz Obecnemu rządowi było by nie na rękę, państwo tworzą obywatele a nam było by lepiej z tą edukacja finansową

0

@DonAndresFCB Bob dobry ale nie az tak ze lepszy od owocow

0

@Bartek22 Ale ze to jak przyjmuje elegnacko pileczke

0

@VirtuoZ gdzie je dorwales?

2

@Gaz daj lepsza tańsza alternatywę?

0

@kuz Bezalkoholowe najlepsze bez smaku

1

@tomek8756 Co ma firma do tego że wzrosły pracownikowi wydatki miesięczne?

1

@Encore Coś czuję że będzie flop coś jak z van de Beek

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@KrystianR Piękna sprawa, w Polsce można się pochwalić skokiem dream jump w Szczecinie, 240m

3

@arcziFCB Co serio Dembele mial wycene 33 mln xDDDD

0

@Ali3231 Lepsza opcja niż Robert

0

@333tricampeones333 Podobnie było z Puyolem i Pique

1

Kounde i Araujo mur w obronie i przed nimi Garcia na ŚPD

0

Wie ktoś może jak wygląda zakup biletów na Puchar Gampera? Albo jak wyglądało to do tej pory?

0

@BartqRKO Głowa w pewnym stopniu musi być zajęta jego sytuacją transferową

0

@Tomix_83 A się tak chwalił że obniżył pensje do zera, to zwykły oszust co mydli oczy, zwykle odroczenie pensji miał

0

@Kondziubarca no i tyle z tego gadania tych wszystkich kapitanów, tacy sami najemcy tak Braith i inni

0

@Zoker wszystko od GF Darwin

1

@Jestjakjest Proste, z racji tego ze jestesmy ludzmi, nasze mozgi dzialaja w taki sposob, ze bardzo szybko zapomina bol zwiazany z wydarzeniami z przeszlosci i w taki o to sposob, z czasem wsopominamy o dawnych latach w lekko podkoloryzowany sposob tak, ze wiecej pozytywow kojarzymy z przeszloscia

1

@Comfortable_ Przecież on podaje Ci informacje od innych, to że Romero wypowiada się w sposób clickbaitowy to nie jego wina

1

@Bartas7VeB Gavi Nico Pedri

0

Chce sobie kupić auta tak za 50tys ale nie mam hajsu i planuje uruchomić dźwignie finansowe żeby se opłacić, i moje pytanie jakie polecacie dźwignie?

0

@tomek8756 I to mnie boli w polityce, nikt nie obiecuję realnych zmian, które wpłynęły by pozytywnie na życie statystycznego obywatela, zmiany co obiecuje Tusk, są spoko ale czy serio to jest najważniejsze w dobie coraz bardziej pogłębiającego się kryzysu? Z drugiej strony wiem, że zdrowych zmian nikt nie będzie proponował przed wyborami bo nie otrzymają żadnych głosów, co z tą Polską

1

@John_Doe Musze Cię kolego zawieść, mamy w Polsce Cisa Henrykowskiego co ma około 1200 lat

0

Co z sponsorem na boku koszulek? Było już oficjalnie że Polkadot? Bo chyba mi to umknęło

0

@Emhyr Czemu? Wystarczy mu zmiana otoczenia żeby mu się psycha przewietrzyła, to jest solidny zawodnik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?