dawidor9
Dołączył/a: sierpień 2018
Krakow
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Są tu jacyś smakosze phenibutu?
5
@JohnnyBarca no i po co nam Lewy, zaraz wróci Griezmann i będzie gitara
0
@DaPidejpi Pep jest od 2008
2
@Jakchcesz Obecnemu rządowi było by nie na rękę, państwo tworzą obywatele a nam było by lepiej z tą edukacja finansową
0
@DonAndresFCB Bob dobry ale nie az tak ze lepszy od owocow
0
@Bartek22 Ale ze to jak przyjmuje elegnacko pileczke
0
@VirtuoZ gdzie je dorwales?
2
@Gaz daj lepsza tańsza alternatywę?
0
@kuz Bezalkoholowe najlepsze bez smaku
1
@tomek8756 Co ma firma do tego że wzrosły pracownikowi wydatki miesięczne?
1
@Encore Coś czuję że będzie flop coś jak z van de Beek
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@KrystianR Piękna sprawa, w Polsce można się pochwalić skokiem dream jump w Szczecinie, 240m
3
@arcziFCB Co serio Dembele mial wycene 33 mln xDDDD
0
@Ali3231 Lepsza opcja niż Robert
0
@333tricampeones333 Podobnie było z Puyolem i Pique
1
Kounde i Araujo mur w obronie i przed nimi Garcia na ŚPD
0
Wie ktoś może jak wygląda zakup biletów na Puchar Gampera? Albo jak wyglądało to do tej pory?
0
@BartqRKO Głowa w pewnym stopniu musi być zajęta jego sytuacją transferową
0
@Tomix_83 A się tak chwalił że obniżył pensje do zera, to zwykły oszust co mydli oczy, zwykle odroczenie pensji miał
0
@Kondziubarca no i tyle z tego gadania tych wszystkich kapitanów, tacy sami najemcy tak Braith i inni
0
@Zoker wszystko od GF Darwin
1
@Jestjakjest Proste, z racji tego ze jestesmy ludzmi, nasze mozgi dzialaja w taki sposob, ze bardzo szybko zapomina bol zwiazany z wydarzeniami z przeszlosci i w taki o to sposob, z czasem wsopominamy o dawnych latach w lekko podkoloryzowany sposob tak, ze wiecej pozytywow kojarzymy z przeszloscia
1
@Comfortable_ Przecież on podaje Ci informacje od innych, to że Romero wypowiada się w sposób clickbaitowy to nie jego wina
1
@Bartas7VeB Gavi Nico Pedri
0
Chce sobie kupić auta tak za 50tys ale nie mam hajsu i planuje uruchomić dźwignie finansowe żeby se opłacić, i moje pytanie jakie polecacie dźwignie?
0
@tomek8756 I to mnie boli w polityce, nikt nie obiecuję realnych zmian, które wpłynęły by pozytywnie na życie statystycznego obywatela, zmiany co obiecuje Tusk, są spoko ale czy serio to jest najważniejsze w dobie coraz bardziej pogłębiającego się kryzysu? Z drugiej strony wiem, że zdrowych zmian nikt nie będzie proponował przed wyborami bo nie otrzymają żadnych głosów, co z tą Polską
1
@John_Doe Musze Cię kolego zawieść, mamy w Polsce Cisa Henrykowskiego co ma około 1200 lat
0
Co z sponsorem na boku koszulek? Było już oficjalnie że Polkadot? Bo chyba mi to umknęło
0
@Emhyr Czemu? Wystarczy mu zmiana otoczenia żeby mu się psycha przewietrzyła, to jest solidny zawodnik