dawidor9
Dołączył/a: sierpień 2018
Krakow
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dzieniu przy takiej wymianie to powinni nam dopłacić
0
@talizmo ale to nie zmienia faktu że klub zostani zasilony milionami
0
I dla tego lubię Benzeme, jak kolega zepsuje okazje to nie wydziera się na niego i nie robi fochów
0
@Ferran chyba najszybszy w Fifę wtedy
0
@Colon Kurde ostatnio szukałem muzyki w takim klimacie i tu na La ramblii takie cudo. Dzięki wielkie za polecenie albumu
1
@Sulimo czy wiesz że każdy kto pił wodę umrze?
0
@Pawci023x Do jakiej kwoty i czy ma służyć do grania czy do wszystkiego innego?
2
@tbas Dest jest młodyi się rozwija jeszcze, już ostatnie mecze przy Xavim pokazywał się dobrze a będzie tylko lepiej
0
@DonMatteo901 piękne ujęcie kamery
1
Ciekawe czy będzie można odrazy kupić
0
@Dr Joint Chyba trza się przeprowadzić
0
@MesQueUnClub96 Messi lepszy
5
Mogli by LM o 20 zaczynać
2
@macio_944 dokładnie tak jak mówisz :)
Ja od siebie mogę dodać jeszcze jedną pozycję, Postęp
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4910051/postep
4
@Hubsao Dokładnie, nie mówię że zawsze i wszędzie ale wódka wprowadza napięcie w atmosferze a ziółko za to je niweluje
0
@prokofiew A czy Guardiola przyznał by się że trenowali Messiego na 9? Nikt nie zdradza swoich założeń taktycznych
6
@marcin62 Oby się to zmieniło, nie każdy lubi alkohol
9
Wszystkiego najlepszego dla amatorów palenia konopii, niech nastapi jak najszybciej legalizacja. 420
33
@Janiama ja 10 lat temu z kuzynem jak piliśmy piwko mu powiedzioem, młody słuchaj za 10 lat jak trenerem będzie Czawi to niech sproboja z tym młodym Garcijom na piwocie. Tak było nie ściemniam
1
No to nie świadczy zbyt dobrze o Ansu i jego umiejętności myślenia
1
@norbi77 Niech gra ogony w tym sezonie, tez potrzebuje minut żeby się rozwijać
0
@PodkarpackiKibic nietyje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Emhyr Modric klasa wyżej niż Rakitic
1
@shinthps Kurd, przeczytałem ptaki i tak myślę o co Ci chodzi xDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kamiVeB Chodziło mi o to że nie potrzebnie mecz kończył sędzia
1
Ale przecież rożny powinien być po strzale Mahreza
17
Szkoda, że tak krótko trwała jego przygoda trenerska z Barceloną
0
@bartekvisca Remis to remis, bardzo dobrze że nie ma tego przepisu.
A i mówił byś inaczej jakby sytuacja byla odwrotna, że my graliśmy u siebie