0

@Dzieniu przy takiej wymianie to powinni nam dopłacić

0

@talizmo ale to nie zmienia faktu że klub zostani zasilony milionami

0

I dla tego lubię Benzeme, jak kolega zepsuje okazje to nie wydziera się na niego i nie robi fochów

0

@Ferran chyba najszybszy w Fifę wtedy

0

@Colon Kurde ostatnio szukałem muzyki w takim klimacie i tu na La ramblii takie cudo. Dzięki wielkie za polecenie albumu

1

@Sulimo czy wiesz że każdy kto pił wodę umrze?

0

@Pawci023x Do jakiej kwoty i czy ma służyć do grania czy do wszystkiego innego?

2

@tbas Dest jest młodyi się rozwija jeszcze, już ostatnie mecze przy Xavim pokazywał się dobrze a będzie tylko lepiej

0

@DonMatteo901 piękne ujęcie kamery

1

Ciekawe czy będzie można odrazy kupić

0

@Dr Joint Chyba trza się przeprowadzić

0

@MesQueUnClub96 Messi lepszy

5

Mogli by LM o 20 zaczynać

2

@macio_944 dokładnie tak jak mówisz :)
Ja od siebie mogę dodać jeszcze jedną pozycję, Postęp
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4910051/postep

4

@Hubsao Dokładnie, nie mówię że zawsze i wszędzie ale wódka wprowadza napięcie w atmosferze a ziółko za to je niweluje

0

@prokofiew A czy Guardiola przyznał by się że trenowali Messiego na 9? Nikt nie zdradza swoich założeń taktycznych

6

@marcin62 Oby się to zmieniło, nie każdy lubi alkohol

9

Wszystkiego najlepszego dla amatorów palenia konopii, niech nastapi jak najszybciej legalizacja. 420

33

@Janiama ja 10 lat temu z kuzynem jak piliśmy piwko mu powiedzioem, młody słuchaj za 10 lat jak trenerem będzie Czawi to niech sproboja z tym młodym Garcijom na piwocie. Tak było nie ściemniam

1

No to nie świadczy zbyt dobrze o Ansu i jego umiejętności myślenia

1

@norbi77 Niech gra ogony w tym sezonie, tez potrzebuje minut żeby się rozwijać

0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Emhyr Modric klasa wyżej niż Rakitic

1

@shinthps Kurd, przeczytałem ptaki i tak myślę o co Ci chodzi xDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kamiVeB Chodziło mi o to że nie potrzebnie mecz kończył sędzia

1

Ale przecież rożny powinien być po strzale Mahreza

17

Szkoda, że tak krótko trwała jego przygoda trenerska z Barceloną

0

@bartekvisca Remis to remis, bardzo dobrze że nie ma tego przepisu.
A i mówił byś inaczej jakby sytuacja byla odwrotna, że my graliśmy u siebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?