5

@AdiKingu96 jaka okazja? Puszczenie takiego zawodnika za darmo to żadna okazja xD

6

@Michu94 jak mieli by dać 50mln za raphinie to już lepiej dać bonus 30mln Dembele

0

@Tomix_83 Powinni mieć zapis w umowie, że jak jesteś wart mniej niż to co zarabiasz to automatyczne rozwiązanie umowy

0

@danio1899 Dalej Ci nie wierzę, podaj kod i sprawdzę czy faktycznie urodzinowa. Tylko sprawdzę, nie wykorzystam przecież

0

@IronSanHybrid w przeciekach jakoś ładniej wyglądała

1

@pt9 Chyba fake, strasznie dużo ma aukcji z różnymi koszulkami, prawie nie możliwe że tyle koszulek mają

2

@Aaron10 Ja bym proponował na jeden sezon dać nazwe Barcelona F.U.C.K. Tebas

3

Lepiej podpisać tą umowę z CVC

6

@paweldunajecfcb Co to bez wiązadła pff. Całą kierere Pepe grał bez mózgu i to jest wyczyn

5

@Essos jak odrzucili pomysł stałych drużyn, to jak najbardziej za

0

@Kengo z tą nadmierną masą ciała trzeba uważać, bo wystarczy że zrobisz fajna masę mięśniową i już wchodzić na nadmierną masę w statystykach

32

Wywieranie wpływu na Tebasa ciąg dalszy

0

@HypeR no racja, za dużo internetu

0

@zodiak_10 Wydaje mi się że to fake

1

@Antimadridista_WR winko i kosmetyk

0

@YouTuber Raphinia to żaden wybawca

0

@Emhyr Tyle że Dembele najpewniej nie zostanie, to już lepiej niech Ferran zdobywa doświadczenie

1

@Vebrol A mnie denerwuje jak ktoś na La Ramblii mówi co go denerwuje

2

@michal26 może mówił netto dla osób później 26 roku życia?

0

@lucca87 niby spoko ale jeszcze odejdzie De Jong i Dembele i juz nie tak fajnie

0

@FC1899Barca Jak nie wierzysz w to że te budowle powstały bez pomocy obcych to polecam film na kanale smatgasm, który to fajnie wytłumaczył


2

@Messibestplayerintheworld Niech zostaje, sprzyda się

4

@Cadafaz Tragedia, odbiło jej od sławy

0

@ViscaelBarca2007 a nie 18?

0

@SzkodniKuss tak jak kolega pisze, też mam S8 i miałem pęknięty ekran ale dotyk działał i piksele wszystkie, na allegro 200zl wymiana z plecami, teraz pewnie więcej bo to na pocz pandemii było

2

Szkoda ze nie pociągnął dłużej kariery, szczególnie patrząc na to że on nie bazował na szybkości

0

@doc Podobno jak Leeds będzie wygrywać w tym sezonie to strzela samobóje żeby przyjść do nas

0

@Kacper1432 To jest już piękno futbolu jednego dnia jesteś bohaterem a drugiego nikim

0

@priest9999 liga angielska jest kilka poziomów wyżej niż portugalska, przypomnij sobie że Trincao był jednym z najlepszych w lidze jak tam grał

0

@Brashearr s20 fe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?