1

@Don-Corleone A gdzie Robercik ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@takisobiektos A to już chyba było ogłoszone że odchodzi, czy się mylę ?

0

@sintesox Dokładnie, a nawet wcześniej też tak było, dlatego udało mi się zdać xDD

2

To nie lepiej go zapytać?

0

@koksik2700 Brakuje teraz takiego rapu

1

@Uukasz_93 Po gorzoła xD

1

@IronSanHybrid Ale ma szeroki brzuch

1

@shahman I do tego ładna

0

@barteq Nowe, nie znałem

2

@Hubsao Zielony buszek i odcinek Logana Kapuczino

0

@hardmind Najlepiej poczekać na metaanalize aby wyciągać wnioski.

0

@Amnc Do 2k polecam OnePlue Nord 2

1

@amanter Nie bronie Bartomeu, ale w tym przypadku to nic szczególnego. Malcom był już jedną nogą w Romie, w jakiś sposób musiał zachęcić żeby dołączył do Barcelony

0

@Messibestplayerintheworld Czyli średnio zarobi 8.33 mln za sezon. Nie ma tragedii

0

@Bogan Alkohol spożywa

0

Najgorszy scenariusz jak się pozbędziemy Dembele ale nie zdążymy nikogo podpisać. Już lepiej żeby został i grał do końca sezonu bo TOP4 to obowiązek

2

@bartas97 No co ty mordo xDD wiatr produkują wiatraki :P jak mogłeś tego nie wiedzieć xd

1

@lndyki Obiektywny, bo w Polsce więcej ludzi chętnych do oglądania Lewandowskiego niż Inter-Liverpool

1

@ranger3120 Ja posiadam fotel polskiej firmy Grospel model Coco, bardzo fajne ergonomiczne tylko polecam kupić bez zagłówka bo jest kompletnie jest nie przydatny i w porównaniu do reszty krzesła bardzo słabej jakości

https://www.ceneo.pl/76016584

1

@DonAndrzejos i najdłuższy obwód bicepsa xD

0

@Comentateiro Oby się ta passa utrzymała do końca roku

0

@RonnieVEB Niech jeszcze nazwę klubu sprzedadzą xD FC Barcelona Spotify i kasa się będzie zgadzać xD

123

@Comentateiro A jakby dać tobie bana? Szkodzisz na moje dobre samopoczucie z rana

1

@barcelonaLM Nie tylko o budżet chodzi, również ważne są umiejętności i doświadczenie zespołu

0

@Emhyr Nie mieliśmy najlepszych warunków kontraktowych

0

A grał kiedyś Traore na prawej obronie? Skoro i tak bramek nie strzela to może byłby z niego pożytek z niego trochę niżej

8

@tristan87 Ten Kessie dobry jest

1

@John_Doe Wolałbym takiego Alvareza niż wikinga, a jeszcze kogoś na inną pozycję można by było kupić

0

@AllBundy Jak archiwum, to tylko X

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?