dawidor9
Dołączył/a: sierpień 2018
Krakow
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Don-Corleone A gdzie Robercik ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@takisobiektos A to już chyba było ogłoszone że odchodzi, czy się mylę ?
0
@sintesox Dokładnie, a nawet wcześniej też tak było, dlatego udało mi się zdać xDD
2
To nie lepiej go zapytać?
0
@koksik2700 Brakuje teraz takiego rapu
1
@Uukasz_93 Po gorzoła xD
1
@IronSanHybrid Ale ma szeroki brzuch
1
@shahman I do tego ładna
0
@barteq Nowe, nie znałem
2
@Hubsao Zielony buszek i odcinek Logana Kapuczino
0
@hardmind Najlepiej poczekać na metaanalize aby wyciągać wnioski.
0
@Amnc Do 2k polecam OnePlue Nord 2
1
@amanter Nie bronie Bartomeu, ale w tym przypadku to nic szczególnego. Malcom był już jedną nogą w Romie, w jakiś sposób musiał zachęcić żeby dołączył do Barcelony
0
@Messibestplayerintheworld Czyli średnio zarobi 8.33 mln za sezon. Nie ma tragedii
0
@Bogan Alkohol spożywa
0
Najgorszy scenariusz jak się pozbędziemy Dembele ale nie zdążymy nikogo podpisać. Już lepiej żeby został i grał do końca sezonu bo TOP4 to obowiązek
2
@bartas97 No co ty mordo xDD wiatr produkują wiatraki :P jak mogłeś tego nie wiedzieć xd
1
@lndyki Obiektywny, bo w Polsce więcej ludzi chętnych do oglądania Lewandowskiego niż Inter-Liverpool
1
@ranger3120 Ja posiadam fotel polskiej firmy Grospel model Coco, bardzo fajne ergonomiczne tylko polecam kupić bez zagłówka bo jest kompletnie jest nie przydatny i w porównaniu do reszty krzesła bardzo słabej jakości
https://www.ceneo.pl/76016584
1
@DonAndrzejos i najdłuższy obwód bicepsa xD
0
@Comentateiro Oby się ta passa utrzymała do końca roku
0
@RonnieVEB Niech jeszcze nazwę klubu sprzedadzą xD FC Barcelona Spotify i kasa się będzie zgadzać xD
123
@Comentateiro A jakby dać tobie bana? Szkodzisz na moje dobre samopoczucie z rana
1
@barcelonaLM Nie tylko o budżet chodzi, również ważne są umiejętności i doświadczenie zespołu
0
@Emhyr Nie mieliśmy najlepszych warunków kontraktowych
0
A grał kiedyś Traore na prawej obronie? Skoro i tak bramek nie strzela to może byłby z niego pożytek z niego trochę niżej
8
@tristan87 Ten Kessie dobry jest
1
@John_Doe Wolałbym takiego Alvareza niż wikinga, a jeszcze kogoś na inną pozycję można by było kupić
0
@AllBundy Jak archiwum, to tylko X