dawidor9
Dołączył/a: sierpień 2018
Krakow
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! Pierwszy raz słyszę, ale fajny remix :D
13
@patrykzmc2000 Ale łącznie 6% dla wszystkich czy dla każdego z osobna ? Bo jak z osobna to się spodziewajmy że prowizje otrzyma z 30 osób xD
3
@Katalonbar A żeś zrobił zagadkę xD po 5 minutach i jednym strzale podajesz odpowiedź xD
0
@david89 Może dlatego spamuje bo widać że wolność obywatelska jest zagrożona?
0
@zenoowity Wiem że troll, ale jak jest jakaś grupa ludzi którzy serio myślą że ludzie się nie szczepią bo się boją że tam jest chip to współczuje rodzinie xD
0
@maroon Nie nowomowa, tylko język angielski Panie Kolego
16
I my blisko bankructwa będziemy wydawać blisko 100mln, a taki Real gdzie jest zdrowa kondycja finansowa sobie Mbappe ściągnie za darmo
0
@ściah Leeds słabo, Bielsa jest do bani i nie powinien nigdy trenować Barcelony xD
0
@Cvzx Akurat Haaland jest typem napastnika u którego są bardzo nikłe szanse aby się nie sprawdził, coś jak Lewy, w każdym klubie sobie poradzi. To nie jest pomocnik co musi rozumieć grę
1
@Karzel To może być ostatnia szansa na wrócenie do ścisłego TOP-u, wiesz im dłużej będziemy średniakiem to tym trudniej będzie się odbudować
2
@Pilka_jest_okragla Styl nie był jakoś mega tragiczny, ale niestety porażki w LM psują całościowy obraz Pana Trenera
0
@Fake69 Na nowy rok dopiero
2
Czuje że jak faktycznie Haaland do nas przyjdzie teraz w lato, to ma mocne szanse na drugie miejsce w ilości strzelonych bramek dla Barcelony
0
@pt9 Też tak uważam, Haaland to zawodnik na dobre 10 lat a Messi na max 2/3
0
@taris Chcesz kolejnego przepłaconego Braithwaita ?
0
@BART97 Został wyrejestrowany jako piłkarz bo miał przejść do innego klubu, a przepisy nie pozwalają wyrejestrowywać i rejestrować tego samego piłkarza w tym samym klubie
1
@Katalonbar Nie mogą go dać do I zespołu, przepisy nie pozwalają
0
@Momals11 Nigdy nie wierz w słowa piłkarzy, to są zwykli najemcy którzy mówią to co chcą usłyszeć kibice
8
Pewnie tak samo wyjdzie jak z przedłużeniem umowy z Messim
0
@FC1899Barca Odejdzie Dembele, odejdzie Couthino i ja widzę miejsce dla niego na liście płac
4
@BarcaInfo Co ty gadasz xD przecież on się wywalił xD
0
@LS Ale ze co sie stalo
0
@QuentinTarantino Powiedział by że ma wyje na wyniki i tyle, popatrz na zawodników którym zależy na wynikach jak się zachowują po przegranych/odpadnieciach z Ligi Mistrzów, są na maksa wkurzeni sportowo a tu co mamy zwykłego grajka co mu obojętne wszystko
0
@doc XDDDDDDDDDDD
9
Wieczne tłumaczenie się i wiecznie gadanie o przywróceniu blasku Barcelonie ileż można oszukiwać kibiców, mam dość takich zawodników jak on w Barcelonie
1
Neymar w cieniu nawet jak siedzi na trybunach, ahh ten to ma pecha xD
0
@macio_944 A jak cenowo ?
57
Mam jakąś dziwną satysfakcje czytając o niepowodzeniach Moriby XD
0
@FCB24 Nie dokońca, sam se wykupił klauzule, mógł tego nie robić
1
@Rewolucja123 Piękny to był sezon