0

@MarioVeB! Pierwszy raz słyszę, ale fajny remix :D

13

@patrykzmc2000 Ale łącznie 6% dla wszystkich czy dla każdego z osobna ? Bo jak z osobna to się spodziewajmy że prowizje otrzyma z 30 osób xD

3

@Katalonbar A żeś zrobił zagadkę xD po 5 minutach i jednym strzale podajesz odpowiedź xD

0

@david89 Może dlatego spamuje bo widać że wolność obywatelska jest zagrożona?

0

@zenoowity Wiem że troll, ale jak jest jakaś grupa ludzi którzy serio myślą że ludzie się nie szczepią bo się boją że tam jest chip to współczuje rodzinie xD

0

@maroon Nie nowomowa, tylko język angielski Panie Kolego

16

I my blisko bankructwa będziemy wydawać blisko 100mln, a taki Real gdzie jest zdrowa kondycja finansowa sobie Mbappe ściągnie za darmo

0

@ściah Leeds słabo, Bielsa jest do bani i nie powinien nigdy trenować Barcelony xD

0

@Cvzx Akurat Haaland jest typem napastnika u którego są bardzo nikłe szanse aby się nie sprawdził, coś jak Lewy, w każdym klubie sobie poradzi. To nie jest pomocnik co musi rozumieć grę

1

@Karzel To może być ostatnia szansa na wrócenie do ścisłego TOP-u, wiesz im dłużej będziemy średniakiem to tym trudniej będzie się odbudować

2

@Pilka_jest_okragla Styl nie był jakoś mega tragiczny, ale niestety porażki w LM psują całościowy obraz Pana Trenera

0

@Fake69 Na nowy rok dopiero

2

Czuje że jak faktycznie Haaland do nas przyjdzie teraz w lato, to ma mocne szanse na drugie miejsce w ilości strzelonych bramek dla Barcelony

0

@pt9 Też tak uważam, Haaland to zawodnik na dobre 10 lat a Messi na max 2/3

0

@taris Chcesz kolejnego przepłaconego Braithwaita ?

0

@BART97 Został wyrejestrowany jako piłkarz bo miał przejść do innego klubu, a przepisy nie pozwalają wyrejestrowywać i rejestrować tego samego piłkarza w tym samym klubie

1

@Katalonbar Nie mogą go dać do I zespołu, przepisy nie pozwalają

0

@Momals11 Nigdy nie wierz w słowa piłkarzy, to są zwykli najemcy którzy mówią to co chcą usłyszeć kibice

8

Pewnie tak samo wyjdzie jak z przedłużeniem umowy z Messim

0

@FC1899Barca Odejdzie Dembele, odejdzie Couthino i ja widzę miejsce dla niego na liście płac

4

@BarcaInfo Co ty gadasz xD przecież on się wywalił xD

0

@LS Ale ze co sie stalo

0

@QuentinTarantino Powiedział by że ma wyje na wyniki i tyle, popatrz na zawodników którym zależy na wynikach jak się zachowują po przegranych/odpadnieciach z Ligi Mistrzów, są na maksa wkurzeni sportowo a tu co mamy zwykłego grajka co mu obojętne wszystko

0

@doc XDDDDDDDDDDD

9

Wieczne tłumaczenie się i wiecznie gadanie o przywróceniu blasku Barcelonie ileż można oszukiwać kibiców, mam dość takich zawodników jak on w Barcelonie

1

Neymar w cieniu nawet jak siedzi na trybunach, ahh ten to ma pecha xD

0

@macio_944 A jak cenowo ?

57

Mam jakąś dziwną satysfakcje czytając o niepowodzeniach Moriby XD

0

@FCB24 Nie dokońca, sam se wykupił klauzule, mógł tego nie robić

1

@Rewolucja123 Piękny to był sezon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?