dawidor9
Dołączył/a: sierpień 2018
Krakow
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Rick Wielki reset ale twojego komputera bo się zaciął
0
@blaugrana16 Vlahovic to drugi Piątek
0
@Uukasz_93 Skąd wiesz co Abidal wolał, on był tylko marionetką Bartomeu bez możliwości podejmowania samodzielnych decyzji
0
@kkbarca Niby dyskomfort, a żadnego tejpa czy taśmy żeby odciążyć kolano
0
@Gaucho Może jak chce do 2023 zostać, to ja proponuje założyć mu kostium i niech będzie maskotką drużyny i niech tańczy przy linii. Jak się już mu płaci to niech coś zacznie robić xD
3
Jak dla mnie nie na miejscu jest krytykowanie Xaviego za to że mówi o Stegenie że na niego liczy, trzeba sobie zrozumieć że póki nie mamy żadnego zastępcy to najlepsze co trener może powiedzieć to właśnie to że ufa swojemu zawodnikowi aby zwiększać szanse że jeszcze odpali albo chociaż jakie poziom gry się podniesie. Myślicie że co by się stało jakby Xavi powiedział że widzi że Stegen jest słaby i na niego nie liczy tylko czeka na transfer nowego bramkarza
0
@Emhyr A jakby został jeszcze rok w Borussi, my z Cavanim rok na spokojnie coś ugramy i wtedy za darmo do nas dołącza i niech Raiola se bierze premie jaką chce
0
@mientusek1407 a ja bym zagral przy takim ustawieniu Pedri-Nico lekko cofnięci i Gavi przed nimi
36
Ale się nie mogę doczekać pary Gavi-Pedri żeby obejrzeć w jakimś meczu
2
@Katalończyk 99 Pedri będzie bronił ? xD
11
Jak dla mnie Gavi to chyba na jakimś mefedronie jest, cały czas aktywny, tyle km przebiegniętych :D
0
@Katalonbar Jakby tak z 5 zawodników miało te 13km to z taką techniką jak ma Barca to powinniśmy dominować mecze jak szaleni
1
@draxidox Że się nazywają wielkimi "artystami" to nagrali by własne piosenki, a nie taki cyrk odstawiają
0
@Messibestplayerintheworld Niech zgadnę, problemy żołądkowe przedłużą się do końca okienka zimowego albo do transferu powrotnego
1
Musi się udać ten transfer żeby wrócić na szczyt póki marka Barcelony jeszcze jest mocna, im dłużej będziemy średniakiem i będziemy tracić na marce, to będą coraz mniejsze szanse, że w dobie gdzie tak naprawdę w piłce nożnej pieniądz jest najważniejszy, wrócimy do grona najlepszych klubów. Obstawiam że jak nie wrócimy w ciągu 2-3 lat na szczyt, to bez sprzedaży klubu już nigdy tam nie wrócimy
0
A czyli standard, wysługiwanie się Barceloną do otrzymania większego kontraktu
0
@Momals11 i kolejna złota piłka
1
@ranger3120 Może rozgrzewa kciuki
0
@Emhyr bo będzie miał mniejszą pensje niż obecnie
0
@pt9 ćpa jak poyebany
0
@clyde Mam to samo, też nie potrafię starych skrótów oglądać Barcy z ostatnich lat jak byliśmy postrachem wśród rywali, ahh jak ten klub szybko się stoczył
0
@doc Prawidłowa kolejność
2
@Mow_mi_Douglas Pierwszy raz w historii widzę żeby mod do gry był aż tak bardzo zaawansowany i do tego jeszcze dubbing, piękne przedsięwzięcie
9
@Joe_Pesci Covid ma jednak jakieś plusy, można się dowiedzieć o nowych krajach xD
0
@kampe Twarzą kompromitacji ? OK. Ale czy on jest najbardziej odpowiedzialny za te kompromitacje? Ważniejsze jak dla mnie jest pożegnanie się z Lengletem, Roberto, Umtitim, Dembele niż z Pique
0
@horang Co jak co ale to że Pique zostanie na kolejny sezon na pewno nam nie zaszkodzi, a co więcej uważam że będzie wartością dodatnią w zespole. To nadal jest bardzo dobry obrońca.
0
@Chaoss Akurat kolego mówisz nie prawdę, obostrzenia nie działają. Za to działa szczepionka, dbanie o zdrowie, higiena. Obostrzenia nie mają żadnego sensu i powinniśmy z tym skończyć
1
@KapiFCB Nie do końca, dla nas kibiców może nie było dobrego wyjścia bo tylko patrzymy na piłkarzy podczas meczów, ale jeśli raporty wyraźnie sugerowały aby z nim nie podpisywać to należało nie podpisywać, kontrakt miał ważny to po co było się spieszyć, wystarczyło poczekać pół roku
1
@wpwelement A co jeśli mam Alzheimera i zapomniałem że oddałem głos i znowu oddałem, czy będziecie liczyć pierwszy głos czy wgl