2

@Wychowanek Też kwestia jak rozwinięta jest komunikacja miejska w jego okolicy, bo jak słabiutko to lepiej auto

0

@Agonus No dziwne bo GOAT to jest Messi a nie jakieś podrabiance co mu do pięt nie dorastają. A jak chciałes nazwać Bruno kozą to nie pisz z dużych liter bo to ma całkiem inne znaczenie, byqq

0

@Agonus Wiesz ty wgl co to znaczy GOAT ?

0

@masq może nie umie angielskiego nasz trenejro

5

@NaFazieHitman Nawet propozycja Barcelony 20-24 to śmiech na sali dla takiego zawodnika, a co dopiero agentów xDD

1

@Peszko07 Teraz pojawiają się pytania czy jest sens nadal używania testów PCR

0

@mrboom Dokładnie, jedynie się słyszy że właściciel nie pozwala jak się wynajmuje mieszkanie

0

@Pilka_jest_okragla To jest zwykłe wysługiwanie się agentami, że niby jemu nie zależy na hajsie tylko na grze, tak samo jak przy Moribie, agenci źli a piłkarzowi zostaje dobry PR

1

@Pawel13sz Aj ty hakeru :D

5

Jak ktoś posiada Netflixa to bardzo polecam obejrzeć sobie film "Nie patrz w górę".

Pozwolę sobie zacytować ułamek z recenzji

"Naukowcy informują świat o śmiertelnym zagrożeniu, ale politycy nie słuchają, media chichoczą, a społeczeństwo żyje kolejnym skandalem z udziałem celebrytów. Oto krzywe zwierciadło, które okazuje się mniej pokrzywione, niż byśmy sobie tego życzyli."

Cała recenzja dostępna tutaj:
https://www.kwantowo.pl/2021/12/26/patrzec-w-gore-czy-nie-patrzec/

0

@Recber Tutaj chodzi o limit płacowy, Roberto z Dembele mają obecnie dużą pensje a przy przedłużeniu oferuje się im mniejsze pieniądze

0

@Coutinho007 Bez sensu wybierać kadrę patrząc na to czy się łapie do składu czy nie, lepiej wybrać grę w kadrze do której czujesz przynależność, proste

0

@A_Gomesinho_21 Ansu już 19, szkoda że kontuzje go jedzą oby już to była jego ostatnia

0

@Marik1234 Miał być drugi Ronaldinho a będzie drugi Beckham

0

@Mns21 Mobile Viking, autodoładowanie z karty bankowej, dla mnie najwygodniejsza forma zaplaty, 25gb jak nie wykorzystasz to zostaje na kolejny miesiac i sie kumuluje, wszystko no limit
jakbys chcial sie przeniesc to polecam z mojego linku :D https://mobilevikings.pl/referral/48720798733/

0

@Gomess napewno nie michniewicz

2

@BombowiecKrawczyk Więc teraz Covid odpuści na pewno xD

7

@koksik2700 Serio az tyle glosow na PIS ? xD

1

@Ironman Polar Ignite, tylko trzeba obserwować na Amazonie aż wejdzie promka za 500ziko bo co jakiś czas się pojawiają

20

@PIWOSZ89 Pogoda a klimat to dwie różne rzeczy, ale spoko nie każdy musi to rozumieć

13

@FIJI Jezus był Polakiem, w bibli jest jasno napisane: "Rzekł Jezus z Łodzi"

0

@Cule1234 haha i bardzo dobrze, polscy dziennikarze chcieli żeby go wywalić a on sam odszedł xDD piękne

0

@Pawel13sz Czyli przesądzone, Araujo odchodzi :(

1

@Varkond Randki od święta

0

@Vebrol Może masz covid

0

@Sau_Ron bez przesady, pewnie żaden klub mu nie chciał zaproponować wysokiego kontraktu

0

@wpwelement Ale jest szansa że sobie przeczyta, a dużo jest kom co są usuwane i nikt nie zdaje sobie o tym sprawy

0

@wpwelement Fajne ostrzeżenie, jakby nie dostrzegł że został kom usunięty nikt by o tym nie wiedział XDDDDD

4

@MrCropeck Czyli każdy może sobie ogłaszać swoje rekordy XD ?

0

@paweldunajecfcb Tak ale nie chrześcijańskiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?