dawidor9
Dołączył/a: sierpień 2018
Krakow
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Wychowanek Też kwestia jak rozwinięta jest komunikacja miejska w jego okolicy, bo jak słabiutko to lepiej auto
0
@Agonus No dziwne bo GOAT to jest Messi a nie jakieś podrabiance co mu do pięt nie dorastają. A jak chciałes nazwać Bruno kozą to nie pisz z dużych liter bo to ma całkiem inne znaczenie, byqq
0
@Agonus Wiesz ty wgl co to znaczy GOAT ?
0
@masq może nie umie angielskiego nasz trenejro
5
@NaFazieHitman Nawet propozycja Barcelony 20-24 to śmiech na sali dla takiego zawodnika, a co dopiero agentów xDD
1
@Peszko07 Teraz pojawiają się pytania czy jest sens nadal używania testów PCR
0
@mrboom Dokładnie, jedynie się słyszy że właściciel nie pozwala jak się wynajmuje mieszkanie
0
@Pilka_jest_okragla To jest zwykłe wysługiwanie się agentami, że niby jemu nie zależy na hajsie tylko na grze, tak samo jak przy Moribie, agenci źli a piłkarzowi zostaje dobry PR
1
@Pawel13sz Aj ty hakeru :D
5
Jak ktoś posiada Netflixa to bardzo polecam obejrzeć sobie film "Nie patrz w górę".
Pozwolę sobie zacytować ułamek z recenzji
"Naukowcy informują świat o śmiertelnym zagrożeniu, ale politycy nie słuchają, media chichoczą, a społeczeństwo żyje kolejnym skandalem z udziałem celebrytów. Oto krzywe zwierciadło, które okazuje się mniej pokrzywione, niż byśmy sobie tego życzyli."
Cała recenzja dostępna tutaj:
https://www.kwantowo.pl/2021/12/26/patrzec-w-gore-czy-nie-patrzec/
0
@Recber Tutaj chodzi o limit płacowy, Roberto z Dembele mają obecnie dużą pensje a przy przedłużeniu oferuje się im mniejsze pieniądze
0
@Coutinho007 Bez sensu wybierać kadrę patrząc na to czy się łapie do składu czy nie, lepiej wybrać grę w kadrze do której czujesz przynależność, proste
0
@A_Gomesinho_21 Ansu już 19, szkoda że kontuzje go jedzą oby już to była jego ostatnia
0
@Marik1234 Miał być drugi Ronaldinho a będzie drugi Beckham
0
@Mns21 Mobile Viking, autodoładowanie z karty bankowej, dla mnie najwygodniejsza forma zaplaty, 25gb jak nie wykorzystasz to zostaje na kolejny miesiac i sie kumuluje, wszystko no limit
jakbys chcial sie przeniesc to polecam z mojego linku :D https://mobilevikings.pl/referral/48720798733/
0
@Gomess napewno nie michniewicz
2
@BombowiecKrawczyk Więc teraz Covid odpuści na pewno xD
7
@koksik2700 Serio az tyle glosow na PIS ? xD
1
@Ironman Polar Ignite, tylko trzeba obserwować na Amazonie aż wejdzie promka za 500ziko bo co jakiś czas się pojawiają
20
@PIWOSZ89 Pogoda a klimat to dwie różne rzeczy, ale spoko nie każdy musi to rozumieć
13
@FIJI Jezus był Polakiem, w bibli jest jasno napisane: "Rzekł Jezus z Łodzi"
0
@Cule1234 haha i bardzo dobrze, polscy dziennikarze chcieli żeby go wywalić a on sam odszedł xDD piękne
0
@Pawel13sz Czyli przesądzone, Araujo odchodzi :(
1
@Varkond Randki od święta
0
@Vebrol Może masz covid
0
@Sau_Ron bez przesady, pewnie żaden klub mu nie chciał zaproponować wysokiego kontraktu
0
@wpwelement Ale jest szansa że sobie przeczyta, a dużo jest kom co są usuwane i nikt nie zdaje sobie o tym sprawy
0
@wpwelement Fajne ostrzeżenie, jakby nie dostrzegł że został kom usunięty nikt by o tym nie wiedział XDDDDD
4
@MrCropeck Czyli każdy może sobie ogłaszać swoje rekordy XD ?
0
@paweldunajecfcb Tak ale nie chrześcijańskiego