dawidor9
Dołączył/a: sierpień 2018
Krakow
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To już pograł przecie 45min
2
@tomek8756 Trawa jest spoko jak się z niej nie korzysta nagminnie, powinna być legalna. A najlepsze jest że przeciwnicy legalizacji chleją pewnie co tydzień wódę czy inne alkohole
0
@JaroCoach tańsza farba
1
@IronSanHybrid Tak to jest robisz wysiłek z maską na ryju, idiokracja trwa w najlepsze
2
@kkbarca Szczepionka na grypę i covid jest dobra dla ludzi którzy kompletnie nie dbają o swoje zdrowie oraz osób starszych
1
@Lisek Ograniczyłbym do 3 Złotych piłek z podziałem na bramkarza, gracza defensywnego i ofensywnego
0
@patryk355 Ło Cię Panie ale news, już nie mogę się doczekać zwiastuna. Oby tylko była historia z Komandorem Shepardem
1
@mat32 Się nie zastanawiaj tylko szybko kupuj s20fe 5g, jeszcze jest promka gdzie Samsung zwraca 600zl, https://www.samsung.com/pl/campaign/galaxy-zwrot/
Możesz popatrzeć też na S21 gdzieś widziałem promke na 2800 to po zwrocie też będziesz miał koło 2k wydanego.
https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/samsung-smartfon-s21-5g-128gb-szary-samsung.bhtml?utm_source=3129955 za 2800zl s21 chyba najtaniej
0
Ciekawe jak poradziłby sobie Puiq jako skrzydłowy, napewno nie jest wolniejszy od Demira
0
@Janiama Noo mieć taką bestię na boku obrony, ciekawe rozwiązanie
0
@AxelF Tyle że to jest nowość, jak się bitcoin zadomowi na dłużej nie będzie takich wachań
1
@Dertinho Zero odpowiedzialności, każde jego podanie w stylu czyste papcie dla Pucza a inni niech się meczą
1
@VeB 1899 Albo zdobywa 4 miejsce :D
21
Nie wiem jak was ale drażni mnie porównywanie młodych zawodników do Messiego
0
@tusieQ zależy co chcesz robić na siłce, jak bardziej dźwigać ciężary(martwy, przysiad) to buty do biegania się nie nadają już lepiej bez butów. A jak zaczynasz dopiero i wiesz że chcesz dźwigać ciężary a bieganie tylko na rozgrzewkę to polecam buty z Decathlonu Domyos 920, dobra stabilizacja i można chwilkę w nich pobiegać
8
@Messibestplayerintheworld O kurde te 18 mln to jak z nieba dar, sprzyda się, może nawet na zimowe okienko
1
@maroon po takiej kontuzji ? Niech się cieszy że będzie mógł trenować
0
@MysticCat Wpadli w dziurę i ich nie ma
3
Kupić jak de Jonga i niech wbija w lecie
0
@Kgorecki2500 Na szczęcie twoje myślenie nic nie zmieni XD
12
@Woland10 Byku jaka godność, to nie jest film tylko życie, hajs ponad wszystko. A co rodzinę godnością nakarmisz, zapłacisz godnością za wszelkie zachcianki ?
0
@barcelonaLM a co jest z tym rozstawieniem ?
0
@doc a klękał ?
1
@jeyx77x Chciałbym sobie zmarnować karierę jak on
1
@Jakchcesz Kredki z najlepszego drewna :D
0
@Messibestplayerintheworld W Barcelonie to się naczytali książek o pozytywnym myśleniu xD
1
Komentarz usunięty
2
@NaFazieHitman Mentzen ? TOP
0
@agrad0 Powinniśmy zmienić system ale tylko na taki gdzie kredyt jest zakazany, rozwiązało by to wiele problemów
0
@agrad0 Przecież Evergrande upadło już z miesiąc temu jak nie wcześniej