0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kamyk37 W tym przypadku źródło to rządowe statystyki xDD

3

@JANEK777 Zaraz i tak zlecą się norminiki co będą wychwalać szczepionkę bo głupio im się przyznać że zostali oszukani

0

@AmigoBlancos 25zł na kartę w Mobile Vikings, wszystko za free, 25GB na miecha i co nie wykorzystasz zostaje na kolejny miesiąc, ja już mam transfer 100GB nagromadzony, podpinasz kartę bankową i masz auto doładowania, nie trzeba się martwić doładowaniami

0

@Sau_Ron A ja chciałbym żeby to zrobił, może to przyspieszy upadek FIFY

2

@AmigoBlancos Oko saurona xD

1

@macio_944 Z tego artykuły dalej nic nie wiadomo. 10krotnie mniejsze może być tym samym co mniejsze o 0,03%

1

@macio_944 Jakie jest ryzyko hospitalizacji Covid, bez szczepionki i z szczepionka?

0

@chosenone Z jakiego powodu kryptowaluciarzom?

1

@Sau_Ron Cóż takie już jest życie xD

0

@Sau_Ron Bo nie masz konta premium

5

@MarFan jak jedno lekarstwo jest skuteczne to odrazu wszystko naraz trzeba zażywać? Przecież te szczepionki co są za dzieciaka to są bardzo dobrze przepasane i ogólna liczba nopow w całej historii wszystkich szczepień jest mniejsza niż tych tylko na covid

0

Oby plany trenera obejmowały granie w innej drużynie

0

@ToxicStrawberry moim zdaniem to nie wiem

1

@Mlodypro101 Akurat miałem sprawdzać kiedy wyniki, dzięki xD

1

@HighestInTheRoom Racja, czyli jedno jest pewnie, będzie ból po gali :D :D

3

Ale będzie ból dupska tutaj na stronie jak jakimś cudem wygra Lewy

0

@Vebrol Dokładnie wszyscy się podniecają tym komentarzem a to widać że troll xD i teraz pytanie kto jest głupszy ten co napisał tą opinie czy Ci co uwierzyli w tą opinie xDD

8

@tobiasson92 Super to teraz na pewno będzie ostatnia prosta

0

@333tricampeones333 Jak dla mnie wszystko jest prawidłowo napisane. Pique był w symulatorze w którym pilotował awionetkę, czego tu nie rozumieć?

1

@domin1515 Nie ma problemu byku :D

1

@domin1515 Prawy przycisk myszy na pasku na dole > Wiadomości > Wyłącz. A i dodaj wyjątek do adblocka na fcbarca.com :D

0

@Majkel34 co to AGame

0

@krawczykPSG Najlepszej jakości białko masz od Bulka a konkretnie ten model https://www.bulk.com/pl/informed-whey-pl.html

0

@krawczykPSG Kup sobie gainer jak robisz masę, ja polecam Mutant Mass bardzo dobra jakość i nie jest cena wygórowana. A jak brakuje białka to jajko ma najlepszy skład aminokwasów i największa wchłanialność

7

@Momals11 z tym Nejmarem to przesadza

1

@NaFazieHitman jak masz wpływ 1000zl na konto to masz za free wszystko tak jest w pekao

0

@Lisek Jedynie jak płaci się karta min 300zl, w innym przypadku ściągają opłaty

0

@Nazio87 jak masz wpływ co miecha chyba 1500 to również wszystko za darmo

2

@busquets5 Olmo może być ale nie z takim trenerem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?