dawidor9
Dołączył/a: sierpień 2018
Krakow
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kamyk37 W tym przypadku źródło to rządowe statystyki xDD
3
@JANEK777 Zaraz i tak zlecą się norminiki co będą wychwalać szczepionkę bo głupio im się przyznać że zostali oszukani
0
@AmigoBlancos 25zł na kartę w Mobile Vikings, wszystko za free, 25GB na miecha i co nie wykorzystasz zostaje na kolejny miesiąc, ja już mam transfer 100GB nagromadzony, podpinasz kartę bankową i masz auto doładowania, nie trzeba się martwić doładowaniami
0
@Sau_Ron A ja chciałbym żeby to zrobił, może to przyspieszy upadek FIFY
2
@AmigoBlancos Oko saurona xD
1
@macio_944 Z tego artykuły dalej nic nie wiadomo. 10krotnie mniejsze może być tym samym co mniejsze o 0,03%
1
@macio_944 Jakie jest ryzyko hospitalizacji Covid, bez szczepionki i z szczepionka?
0
@chosenone Z jakiego powodu kryptowaluciarzom?
1
@Sau_Ron Cóż takie już jest życie xD
0
@Sau_Ron Bo nie masz konta premium
5
@MarFan jak jedno lekarstwo jest skuteczne to odrazu wszystko naraz trzeba zażywać? Przecież te szczepionki co są za dzieciaka to są bardzo dobrze przepasane i ogólna liczba nopow w całej historii wszystkich szczepień jest mniejsza niż tych tylko na covid
0
Oby plany trenera obejmowały granie w innej drużynie
0
@ToxicStrawberry moim zdaniem to nie wiem
1
@Mlodypro101 Akurat miałem sprawdzać kiedy wyniki, dzięki xD
1
@HighestInTheRoom Racja, czyli jedno jest pewnie, będzie ból po gali :D :D
3
Ale będzie ból dupska tutaj na stronie jak jakimś cudem wygra Lewy
0
@Vebrol Dokładnie wszyscy się podniecają tym komentarzem a to widać że troll xD i teraz pytanie kto jest głupszy ten co napisał tą opinie czy Ci co uwierzyli w tą opinie xDD
8
@tobiasson92 Super to teraz na pewno będzie ostatnia prosta
0
@333tricampeones333 Jak dla mnie wszystko jest prawidłowo napisane. Pique był w symulatorze w którym pilotował awionetkę, czego tu nie rozumieć?
1
@domin1515 Nie ma problemu byku :D
1
@domin1515 Prawy przycisk myszy na pasku na dole > Wiadomości > Wyłącz. A i dodaj wyjątek do adblocka na fcbarca.com :D
0
@Majkel34 co to AGame
0
@krawczykPSG Najlepszej jakości białko masz od Bulka a konkretnie ten model https://www.bulk.com/pl/informed-whey-pl.html
0
@krawczykPSG Kup sobie gainer jak robisz masę, ja polecam Mutant Mass bardzo dobra jakość i nie jest cena wygórowana. A jak brakuje białka to jajko ma najlepszy skład aminokwasów i największa wchłanialność
7
@Momals11 z tym Nejmarem to przesadza
1
@NaFazieHitman jak masz wpływ 1000zl na konto to masz za free wszystko tak jest w pekao
0
@Lisek Jedynie jak płaci się karta min 300zl, w innym przypadku ściągają opłaty
0
@Nazio87 jak masz wpływ co miecha chyba 1500 to również wszystko za darmo
2
@busquets5 Olmo może być ale nie z takim trenerem