dawidor9
Dołączył/a: sierpień 2018
Krakow
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KORTIS ile on wgl będzie zarabiał w RB ?
0
@Karzel Umtitim obniży kontrakt, więc bym się wstrzymał z tym osądem jeszcze chwilkę. No i kompletnie nie rozumiesz sytuacji w klubie
0
@BoRoWieC Ale to ty dzwonisz
6
@Encore Ja czuje że jest wyjątkowo głupi
1
@KORTIS Raczej małe szanse ale na automatyczne przedłużenie
0
@Bobo25 Mają do wyboru wykup albo za rok albo za dwa
0
@marcin000019 od teraz będzie inaczej, musi być xD
4
To jak wam powiem co teraz, nie będzie hamulcowego Grizmmana, Couthino odpali jak za starych czasów, Ansu wróci będzie to nowy GOAT, Dembele po kontuzji w końcu odpali, Luuk będzie killerem z końcówek no i Depay bramka za bramką . Jak dla mnie to idziemy po tryplet jak nic
4
@tbas Brak Emersona nie wpłynie drastycznie na spadek wyników sportowych, o ile wgl wpłynie xD nie pokazał się jakoś z znakomitej strony
2
@Bykunn Widać że mało wiesz o ekonomii
1
@Bykunn I co miały by być pensje na poziomie 90% z Messim żeby przy spadku przychodów klub zbankrutował?
0
@LucasW123 czemu ? Griezman wczoraj też byl nie do ruszenia
0
Przecież to będzie piękne jak sprzedadzą Griezmanna i przyjdzie Olmo, no pięknie będzie
0
@cat_r37 Duch Bartomeu obecny
2
@cat_r37 Bardzo dobrze wole Mingueze na prawej niz Emersona
1
@doc za 2h będzie że jest optymizm xD
18
@horang Porównał filmiki na YT remix
0
@pawelke3n Myślisz że tak dużo lat pogra ?
0
@Mathew86 No Saul więcej by dał niż Gryzman, wtedy Roberto na PO i Emerson Out miało by sens. No ale teraz Emerson Out jedynie ma sens jak ktoś sensowny zawita do pomocy albo napaści
1
@DaPidejpi A dodatkowo Słońce z całym naszym Układem Słonecznym śmiga z prędkością 792 000 km/h względem centrum Drogi Mlecznej, kosmiczne prędkości
0
@DaPidejpi @dawidor9 zdecydowanie, wszystkie jego komentarze mi się podobają
0
@Karolina109 @LukaszFan no w sumie Samsung wydaje się być fajnym wyborem
0
Jaki smartphone z najlepszym aparatem tak do 2000/2100 zł ?
0
@blazeq W przyszłym sezonie 40mln za Emersona, 30mln za Trincao, teraz 15mln za Ilaxa i realnie są szanse żeby uzbierać 75mln na Hallanda
0
@AmigoBlancos Jak dla mnie mógł by sobie Mbappe rok poczekać w PSG, pokopał by sobie z Messim a za rok za darmo przechodzi i dostałby jeszcze premie za podpis
0
To co teraz Umtiti za Depaya ?
0
@mekston A to zwracam honor :D
1
Dobra to dziś remis, co to za zmiany Koeman nosz kurde
0
Mógł w połowie ich ściągnąć to by nie było teraz problemu
0
@Filipfcb2000 Nie no Depay z lewej spoko, gorzej z środkiem i prawą ataku