0

@KORTIS ile on wgl będzie zarabiał w RB ?

0

@Karzel Umtitim obniży kontrakt, więc bym się wstrzymał z tym osądem jeszcze chwilkę. No i kompletnie nie rozumiesz sytuacji w klubie

0

@BoRoWieC Ale to ty dzwonisz

6

@Encore Ja czuje że jest wyjątkowo głupi

1

@KORTIS Raczej małe szanse ale na automatyczne przedłużenie

0

@Bobo25 Mają do wyboru wykup albo za rok albo za dwa

0

@marcin000019 od teraz będzie inaczej, musi być xD

4

To jak wam powiem co teraz, nie będzie hamulcowego Grizmmana, Couthino odpali jak za starych czasów, Ansu wróci będzie to nowy GOAT, Dembele po kontuzji w końcu odpali, Luuk będzie killerem z końcówek no i Depay bramka za bramką . Jak dla mnie to idziemy po tryplet jak nic

4

@tbas Brak Emersona nie wpłynie drastycznie na spadek wyników sportowych, o ile wgl wpłynie xD nie pokazał się jakoś z znakomitej strony

2

@Bykunn Widać że mało wiesz o ekonomii

1

@Bykunn I co miały by być pensje na poziomie 90% z Messim żeby przy spadku przychodów klub zbankrutował?

0

@LucasW123 czemu ? Griezman wczoraj też byl nie do ruszenia

0

Przecież to będzie piękne jak sprzedadzą Griezmanna i przyjdzie Olmo, no pięknie będzie

0

@cat_r37 Duch Bartomeu obecny

2

@cat_r37 Bardzo dobrze wole Mingueze na prawej niz Emersona

1

@doc za 2h będzie że jest optymizm xD

18

@horang Porównał filmiki na YT remix

0

@pawelke3n Myślisz że tak dużo lat pogra ?

0

@Mathew86 No Saul więcej by dał niż Gryzman, wtedy Roberto na PO i Emerson Out miało by sens. No ale teraz Emerson Out jedynie ma sens jak ktoś sensowny zawita do pomocy albo napaści

1

@DaPidejpi A dodatkowo Słońce z całym naszym Układem Słonecznym śmiga z prędkością 792 000 km/h względem centrum Drogi Mlecznej, kosmiczne prędkości

0

@DaPidejpi @dawidor9 zdecydowanie, wszystkie jego komentarze mi się podobają

0

@Karolina109 @LukaszFan no w sumie Samsung wydaje się być fajnym wyborem

0

Jaki smartphone z najlepszym aparatem tak do 2000/2100 zł ?

0

@blazeq W przyszłym sezonie 40mln za Emersona, 30mln za Trincao, teraz 15mln za Ilaxa i realnie są szanse żeby uzbierać 75mln na Hallanda

0

@AmigoBlancos Jak dla mnie mógł by sobie Mbappe rok poczekać w PSG, pokopał by sobie z Messim a za rok za darmo przechodzi i dostałby jeszcze premie za podpis

0

To co teraz Umtiti za Depaya ?

0

@mekston A to zwracam honor :D

1

Dobra to dziś remis, co to za zmiany Koeman nosz kurde

0

Mógł w połowie ich ściągnąć to by nie było teraz problemu

0

@Filipfcb2000 Nie no Depay z lewej spoko, gorzej z środkiem i prawą ataku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?