dawidor9
Dołączył/a: sierpień 2018
Krakow
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM A to co szczepionka nie zakończy pandemii ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Uukasz_93 Nie widać tego na nagraniu ale te patusy próbowały na chama wbić do autobusu
0
A jakby tak Descik gral na lewej stronie na prawej Emerson, to może chulać elegancko, fajnie jakby Destowi się spodobała gra z lewej
1
@clyde AJAAA ,
0
@Pilka_jest_okragla Jak już sprzedawać to przeczekać do ostatniego dnia transferowego niech młody ma za swoją pazerność
5
@LeoMessi1994 po co się myjesz ? Żeby dalej być brudnym xD
0
@Chakalaka Pucz to chyba pracuje w roli maskotki
0
@LS Pomalutku po troszku zmieniają nas w bydło
1
@TR3YWAY Link https://www.instagram.com/stories/leomessi/2626504056847818507
0
@JarekS Czyli lepiej poczekać do końca kontraktu niż teraz go opylić za nawet 10 mln ? Przecież z każdym sezonem będzie tylko trudniej go sprzedać
2
@jeyx77x Na kokosy też uważaj, nie jednego zabiły
4
@doc Szkoda chłopaka z tego co było widać na boisku po nim jest z niego fajny chłopak, szkoda że wylądował z takimi a nie innymi agentami
1
@AntekGriezmann Ja to nic nie czuję, ale to chyba przez ziółko
7
@Mathew86 Ale to róże osoby mówiły nie te same
0
@zmiter912576 Legimi masz zestaw ebook+aubiobook, a jak same audio to chyba najlepszą baze ma Audioteka, no chyba ze preferujesz audio w jezyku ang to Audible nie ma sobie równych
1
@Rust_Cohle Mi się marzy koszulka z Kappy, na eBay są ale strach kupować żeby podróbki nie dostać
1
@GeFcIo Królowa co na spadochronie leciała :D
1
@kryhaa Nic w tym złego, chore że takie kwoty są za piłkarzy a nas nie stać na cokolwiek
0
@Bobo25 A można odrejestrować zawodników ? Ale nadal będziemy im płacić pensje ? xD
0
@zadafcb Ronaldo to jednak GOAT, tyle razy robił tę cieszynkę i sie nie połamał XDD
0
@BarcaInfo Chore i jeszcze w dobie pandemii takie rzeczy
1
@Cochise Śmierć jednej osoby to katastrofa, śmierć stu tysięcy to statystyka. Współczuje z całego serca i życzę dużo siły
0
@Barwindg Tylko Policje Szanuje
0
@Aureczek Puig to jest fenomen, powinni o nim jakaś książkę napisać
0
@SuperPatsonFCB Jak jesteś spisany to dla mnie nawet może se do Papieża dzwonić i nic Ci nie mogą zrobić
2
@Isso89 @Rust_Cohle Czy ja jestem dalej na La Rambli :D ? Taka kulturalna wymiana przeciwnych opinii
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@arsenallondyn0 Bardzo poważna, uszkodzenie mózgu
9
@barcowy1899 Tak kanapki mu koledzy zabierają