dawidor9
Dołączył/a: sierpień 2018
Krakow
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Blanco16 Przeciek wypowiedzi Pereza
14
@Mathew86 Tragedia, niby kibice a jednak nie pofatygują się żeby cokolwiek się dowiedzieć o tej wymianie i o sytuacji w klubie
1
@Hubertusk Barca nie jest głupia, nie chciałbym obrażać ale raczej są nimi osoby które nie rozumieją tej wymiany
2
@JimMorrisonFCB Tutaj dostępna jest zmodyfikowana pod win10
https://captainclaw.net/download.html
0
@elo1600 Kwestia nomenklatury, po prostu nie są dobrze przebadane szczepionki
3
@macio_944 Kapitan Pazur bez dyskusji
1
@Encore Chcesz Messiego czy Griezmanna ?
1
@korolocik nie ma za co
21
@JordiElNino pomyliła Ci się złota piłka z złotym butem
2
@Mr8lack No tak dla mnie wstyd jest bycie alkoholikiem i grubasem dlatego kontroluje żeby picie piwka nie stało się nałogiem i tak samo chodzę na siłownię żeby się nie ulać. Ale nie będę wytykał grubasów i alkoholików się z nich naśmiewał każdy ma swoją historię trzeba szanować
0
@Kluivert_P Kto tam jara szluga bo nie widze xD
3
@Mr8lack Siara być alkoholikiem, grubasem oczywiście ale nikt nie mówi żeby tych ludzi wyśmiewać. Nie łącz jedno z drugim, trzeba tych ludzi też szanować.
1
A jakby zatrudnić Messiego w Barcy B to nie został by przypadkiem przekroczony limit płac?
1
@KimBassinger1 Stryj Bartomeu
0
@adambądkowski93 A było gadanie jaką to ma psyche silną że się nie cieszył xD
0
@Dembouz1899 Jak się mocno zjarasz to nawet spoko ten serial XDD
0
@Preteee Kto to Nole
1
Kiedy będzie gala Złotej piłki?
0
@LukaszFan Też tak uważam ale można pomarzyć :D
1
@msmsms Z drugiej strony taka Portugalia była w stanie wygrać Euro a też nie byli jacyś mega silni
9
To co za rok mistrzostwo świata dla Argentyny ? Było by to wspaniałe zwieńczenie kariery najlepszego piłkarza w historii ❤️
5
Ale przecież roczne pensje mają wypłacane w dwóch ratach, on dostanie te pieniądze
2
@Kgorecki2500 No właśnie tragedia że nie będzie kontynuacji, liczyłem bardzo na tą serię, ogólnie film bardzo udany ale niestety nie zarobili wystarczająco
2
@MaTt_BarcaFan chyba netto
0
@pele1282 Zatem dzisiaj mamy nietypowy dzień bez nietypowych świąt
0
@Tomason Ale szczepionka nie ochroni przed zarażaniem innych oraz przed zarażeniem czego ty jeszcze nie rozumiesz xD
0
@marcin62 Ja pracowałem przez 3 miesiące nocki i powiedziałem sobie że nigdy więcej, nie potrafił mój organizm wypocząć nawet jak spałem 12h w ciągu dnia. No ale racja co organizm to organizm każdy jest inny
0
@Corr Nocki bardzo ciężka sprawa, życzę siły
0
@kuz Tak wymyślają z palca te wszystkie niby skutki uboczne, i jeszcze potrafią w to wmieszać rzesze naukowowo i badaczy a i jeszcze tak są dobrzy że nawet Kanadyjski rząd nabrał się na ich manipulacje zmieniając etykiety szczepionek. Ach Ci przebiegli antyszczepionkowcy
https://healthycanadians.gc.ca/recall-alert-rappel-avis/hc-sc/2021/75959a-eng.php
0
Ale za rok to już na pewno podpisze