dawidor9
Dołączył/a: sierpień 2018
Krakow
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barwindg Zgrałem tysiąc talii kart, które lubią dym
0
@amanter No i tu pytanie czy mowa o brutto czy netto
13
@Veysel Czyli 13 mld leci do nas i Madrytu :D
3
@BarcaInfo masz literówkę w źródle, powinno być Radio Maryja
5
Ogólnie Super Liga to super pomysł za wyjątkiem tego że 15 drużyn jest na stałe, powinno to być odpowiednio wybrane top20 aktualnie w Europie i było by super
1
Tak mi się wydaje że dla zwykłego kibica to jeden pies czy LM czy ta super liga, jedynie starają jedni i drudzy wkręcać nam kibicom że od tego zależy przyszłość footballu, gówno prawda, od tego zależy jedynie kto i jak będzie dzielić tort
0
@Chakalaka Czy tylko mi ten gościu przypomina otyłego Lengleta ?
0
@Karol1993 Moza link ?
1
@Kamilos84 Dla rozrywki a po co to wszystko ?
2
@tomek8756 Tak jak Pan Jezus powiedział
1
Tak jak Pan Jezus powiedział
1
@Katalonbar Eee nie zrobią tego, piłkarze tak naprawdę w pierwszej kolejności patrzą na zarobki a w superlidze mają szanse na podwyżki
0
@LuisSalvano Tylko Sevilla ma 31 meczy reszta łącznie z nami po 30
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Barcaa12 To jak chciałbyś opisać podawanie szczepionki milionom ludziom bez jakich kolwiek badań klinicznych, za to Amantadyna takie posiada, jest bezpieczna w użyciu nie ma jedynie pełnych badań co do skuteczności w walce z covid
4
Wrzucam dokument o Ansu Fatim z grudnnia 2020, bo może też są takie osoby jak ja które go nie widziały wcześniej
0
@FCB24 Jaka to strona
5
@BarcaInfo Szczerze jestem na tak aby pozbyć się wszystkich Francuzów
4
@Adamski69 Jesli Navas w tym sezonie zagra w finale to będzie oznaczało że PSG zagra w finale
0
Dziwnie podobny do Arthura
1
@BarcaInfo Czyli 52mln euro na rok, czy to aby nie jest więcej niż zarobki Messiego ?
0
@szymonex10 Gdzie to zdjęcie
0
@BarcaInfo Czyli profil @Barca19stats na TT to jesteś ty ?
0
@VenoM To raczej chodzi o fundamenty piłkarskie, podanie, przyjęcie, strzał na bramkę tego brakowało i to bardzo
0
@masq "fatalny to ty jesteś" xD, a tak serio to nie był jego dzień, fakt
0
Gdzie lepiej oglądać na Eleven czy Canal Plus ?
0
@ranger3120 Niestety Real nie strzeli nic
0
@Aristocrate_7 A są czarne wyjazdowe ?
0
@AduŚ07 A to jest dostępne na YT ? Czy na tej jego platformie ?
0
Jaką polecacie śmieszną komedie do obejrzenia z kuzynem do piwka, trawki ?