dawidor9
Dołączył/a: sierpień 2018
Krakow
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ojciec5tkidzieci Jaki to film?
0
@BarcaInfo Ale chciałbym go zobaczyć w którymś z meczy z Pedrim i De Jongiem. Ciekawe jakby to wyglądało
0
@tomFCB Przynajmniej nie popada w skrajność odnośnie ekologii, to chyba dobrze
0
@Szpenser Naszyjnik złoty, w razie jakby wszystko się popsuło, miałem bilet powrotny :D
2
@lucas/catalan Moja ulubiona seria :D, poprosił bym o oznaczenie jeśli można :)
0
Dziś ciekawy mecz o 19:00 Manchester City z Aston Villa, jak wygra Pep to zrównuje się liczbą punktów z liderem, do tego mecz dwóch najlepszych defensyw w lidze. Oj będzie się działo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Dari0G Dlaczego ma ich nie używać? Jakby nie użył, to byś nie mógł go poprawić i by nie znał prawidłowego znaczenia.
2
@Coutinho007 Być z Ester i mieć Baby Yode, coś pięknego
1
@SiSenior Czyli wojna
0
@lucas/catalan Za tą serię powinieneś z miejsca dostać złotą piłkę :D
0
@BarcaInfo A to zawieszenie na mecze pucharowe, ligę czy tylko superpuchar ?
1
@Teletubis Nieeeee zostań
0
A może Boniek mówił, że nie chce zwolnić Brzęczka żeby nie psuć atmosfery w kadrze a nie mógł znaleźć godnego następcy i teraz go zwolnił jak uzgodnili kontrakt z nowym selekcjonerem...
1
@Witam Zimny prysznic, proszę Pana
1
@TheNekro94 Lepiej jak powiesz, Bóg zapłać przeżegnasz się i wyjść :D
0
@barcelonaLM Można jakieś dodatkowe info, ciekawy temat
1
@KrystianR *do Jezusa :D
0
@DanielOOL Wszystkim, łączy ich jedna rzecz, można wysyłać wiadomości do kontaktów
0
@KrystianR nie ma tak że dobrze albo że niedobrze
0
Jak ciężko być...
0
Jaki najlepszy jest system wyborczy dla was ? Ja uważam za wzór ten który jest w Austarlii, Ordynacja preferencyjna, z możliwością szeregowania kandydatów według uznania wyborcy
4
@itmustbejoke Rozłożyć na 50rat 0%
0
@BarcaInfo Czyli bierzemy zawodnika na kreche :D
1
@Kettger W rzeczy samej.
0
@Naturopata Strach, stan emocjonalny. Jak każda emocja nie istnieje poza daną osobą/zwierzęciem które go doświadcza. Myśl nie równa się strach a raczej myśl>emocja>strach
0
@zawsze_barca Dokładnie, pamięć przodków nie zapisywana w genach, epigenetyka
8
@sebasek99 do GTA V
1
@PatrychoO Kurde Ludwiczek z wiekiem jeszcze lepiej się ogląda, nie znam innej takiej bajki
3
@Esteban_ Ale pogoda to tragiczna Panie