1

@Ojciec5tkidzieci Jaki to film?

0

@BarcaInfo Ale chciałbym go zobaczyć w którymś z meczy z Pedrim i De Jongiem. Ciekawe jakby to wyglądało

0

@tomFCB Przynajmniej nie popada w skrajność odnośnie ekologii, to chyba dobrze

0

@Szpenser Naszyjnik złoty, w razie jakby wszystko się popsuło, miałem bilet powrotny :D

2

@lucas/catalan Moja ulubiona seria :D, poprosił bym o oznaczenie jeśli można :)

0

Dziś ciekawy mecz o 19:00 Manchester City z Aston Villa, jak wygra Pep to zrównuje się liczbą punktów z liderem, do tego mecz dwóch najlepszych defensyw w lidze. Oj będzie się działo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Dari0G Dlaczego ma ich nie używać? Jakby nie użył, to byś nie mógł go poprawić i by nie znał prawidłowego znaczenia.

2

@Coutinho007 Być z Ester i mieć Baby Yode, coś pięknego

1

@SiSenior Czyli wojna

0

@lucas/catalan Za tą serię powinieneś z miejsca dostać złotą piłkę :D

0

@BarcaInfo A to zawieszenie na mecze pucharowe, ligę czy tylko superpuchar ?

1

@Teletubis Nieeeee zostań

0

A może Boniek mówił, że nie chce zwolnić Brzęczka żeby nie psuć atmosfery w kadrze a nie mógł znaleźć godnego następcy i teraz go zwolnił jak uzgodnili kontrakt z nowym selekcjonerem...

1

@Witam Zimny prysznic, proszę Pana

1

@TheNekro94 Lepiej jak powiesz, Bóg zapłać przeżegnasz się i wyjść :D

0

@barcelonaLM Można jakieś dodatkowe info, ciekawy temat

1

@KrystianR *do Jezusa :D

0

@DanielOOL Wszystkim, łączy ich jedna rzecz, można wysyłać wiadomości do kontaktów

0

@KrystianR nie ma tak że dobrze albo że niedobrze

0

Jak ciężko być...

0

Jaki najlepszy jest system wyborczy dla was ? Ja uważam za wzór ten który jest w Austarlii, Ordynacja preferencyjna, z możliwością szeregowania kandydatów według uznania wyborcy

4

@itmustbejoke Rozłożyć na 50rat 0%

0

@BarcaInfo Czyli bierzemy zawodnika na kreche :D

1

@Kettger W rzeczy samej.

0

@Naturopata Strach, stan emocjonalny. Jak każda emocja nie istnieje poza daną osobą/zwierzęciem które go doświadcza. Myśl nie równa się strach a raczej myśl>emocja>strach

0

@zawsze_barca Dokładnie, pamięć przodków nie zapisywana w genach, epigenetyka

8

@sebasek99 do GTA V

1

@PatrychoO Kurde Ludwiczek z wiekiem jeszcze lepiej się ogląda, nie znam innej takiej bajki

3

@Esteban_ Ale pogoda to tragiczna Panie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?