dawidor9
Dołączył/a: sierpień 2018
Krakow
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM No a jak myślałeś inaczej XD ? TVP nadaje jedynie w Polsce :P w innych krajach są inne stacje
2
@kuz Macie prawie takie same avatary i myślałem że sam ze sobą piszesz XD
2
@Colon Cooo XD Nigdy takiego czegoś nie widziałem :D kiedy to było ?
0
@Leooo To by każdy w pracy siedział :D haha
1
@BarcaInfo I oby się już nie zatrzymał ze strzelaniem, tego mu życzę
46
@BarcaInfo Wolałbym żeby podpisał umowę jako szybki piłkarz
1
@ShawnC No że nic tego nie zmieni
2
@lukaszbarca15 Według jakiej skali talentu to obliczyłeś ? Mi wychodzi inny wynik
2
@ksobi Ja znam historię, że ludzie dla beki się podają jako sanepid i przyznają innym kwarantanne :D
2
@VamosRakieta Najgorsze są rodzynki w serniku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Krystian_mix Nie OMG co za ludzie, tylko to normalne zachowanie, pełno scamu w Internecie, a ta oferta aż razi w oczy oszustwem
0
Ciekawe czy za kare czy kontuzja jakaś
0
@Songo91 Mama mu pozwoliła :D
1
@Songo91 Kto mu zabronił ?
0
@Ksordius Czekamy aż poprawisz :D
0
Bardzo sympatyczny zawodnik, pomijając jego formę, miło go wspominam
21
Brakuje Barcelonie zawodnika o takim profilu, walczak oddający serce, środkowy obrońca
0
@BarcaInfo Fake, przecież ty nie możesz być Ousmane Dembele XD
3
@AlexDark00 Trzeba powtarzać ten żart aby społeczeństwo nie zapomniało. Ile już było takich afer które następnie zostały zamiecione pod dywan
0
@AlexDark00 Seria Pixel, tyle że mnie nie stać to mam Samsunga :D, może za rok kupie Pixel 4a bo on nawet w miare tani
0
@Rust_Cohle Dużo roboty z tym, raczej nie zrobią
2
@malicinho Dokładnie nie powinno się robić drzemki dłuższej niż 40min, bo można wejść w fazę głębokiego snu a wtedy jak się przebudzimy to jest zmęczenie totalne
11
Mógłby ten tymczasowy zarząd całą kasę co mają postawić na jakiegoś pewniaczka i by mieli kasę i na Depaya i na gaże dla zawodników
0
@Igor123 Też tak myślałem, ale w sumie jak tak bardzo potrzebują, i tak nie mają kolorowo to dałem, niech się żyje im lepiej
0
@NeroTFP Najlepiej w ciągu dnia rozdzielić godziny według wieku, od połnocy osoby do lat 5 do drugiej do lat 10 itd
9
@Transu96 No pamiętam ode mnie raz wymusili żebym zapłacił im 500zł a jak nie chciałem zapłacić to straszyli sądem, do jakich rozwiązań się jeszcze posuną
0
@Encore Polak Rodak
0
@Katalonbar Dlaczego akurat Rzeszów? Dsj ma polskich producentów ?
1
@IronSanHybrid Ej no nie wolno tak smaka robić innym jeszcze swojskimi rzeczami :D Pozdro i smacznego