0

@barcelonaLM No a jak myślałeś inaczej XD ? TVP nadaje jedynie w Polsce :P w innych krajach są inne stacje

2

@kuz Macie prawie takie same avatary i myślałem że sam ze sobą piszesz XD

2

@Colon Cooo XD Nigdy takiego czegoś nie widziałem :D kiedy to było ?

0

@Leooo To by każdy w pracy siedział :D haha

1

@BarcaInfo I oby się już nie zatrzymał ze strzelaniem, tego mu życzę

46

@BarcaInfo Wolałbym żeby podpisał umowę jako szybki piłkarz

1

@ShawnC No że nic tego nie zmieni

2

@lukaszbarca15 Według jakiej skali talentu to obliczyłeś ? Mi wychodzi inny wynik

2

@ksobi Ja znam historię, że ludzie dla beki się podają jako sanepid i przyznają innym kwarantanne :D

2

@VamosRakieta Najgorsze są rodzynki w serniku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Krystian_mix Nie OMG co za ludzie, tylko to normalne zachowanie, pełno scamu w Internecie, a ta oferta aż razi w oczy oszustwem

0

Ciekawe czy za kare czy kontuzja jakaś

0

@Songo91 Mama mu pozwoliła :D

1

@Songo91 Kto mu zabronił ?

0

@Ksordius Czekamy aż poprawisz :D

0

Bardzo sympatyczny zawodnik, pomijając jego formę, miło go wspominam

21

Brakuje Barcelonie zawodnika o takim profilu, walczak oddający serce, środkowy obrońca

0

@BarcaInfo Fake, przecież ty nie możesz być Ousmane Dembele XD

3

@AlexDark00 Trzeba powtarzać ten żart aby społeczeństwo nie zapomniało. Ile już było takich afer które następnie zostały zamiecione pod dywan

0

@AlexDark00 Seria Pixel, tyle że mnie nie stać to mam Samsunga :D, może za rok kupie Pixel 4a bo on nawet w miare tani

0

@Rust_Cohle Dużo roboty z tym, raczej nie zrobią

2

@malicinho Dokładnie nie powinno się robić drzemki dłuższej niż 40min, bo można wejść w fazę głębokiego snu a wtedy jak się przebudzimy to jest zmęczenie totalne

11

Mógłby ten tymczasowy zarząd całą kasę co mają postawić na jakiegoś pewniaczka i by mieli kasę i na Depaya i na gaże dla zawodników

0

@Igor123 Też tak myślałem, ale w sumie jak tak bardzo potrzebują, i tak nie mają kolorowo to dałem, niech się żyje im lepiej

0

@NeroTFP Najlepiej w ciągu dnia rozdzielić godziny według wieku, od połnocy osoby do lat 5 do drugiej do lat 10 itd

9

@Transu96 No pamiętam ode mnie raz wymusili żebym zapłacił im 500zł a jak nie chciałem zapłacić to straszyli sądem, do jakich rozwiązań się jeszcze posuną

0

@Encore Polak Rodak

0

@Katalonbar Dlaczego akurat Rzeszów? Dsj ma polskich producentów ?

1

@IronSanHybrid Ej no nie wolno tak smaka robić innym jeszcze swojskimi rzeczami :D Pozdro i smacznego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?