dawidor9
Dołączył/a: sierpień 2018
Krakow
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zbyszard Wątpię w to, jednak co by nie było jest i będzie legendą
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
I teraz można sobie gdybać czy to wszystko miało by miejsce jakby nie odszedł Neymar :(
3
Mam wrażenie że każda decyzja podjęta przez Bartomeu jest kalkulowana w sposób, jak zostanie On zapamiętany, a nie co jest najlepsze dla klubu
2
@VENOMStyle Super w końcu jakaś pozytywna wiadomość, oby szybko potwierdzili jego transfer
1
@BarcaInfo Skubany, ja to Cię podziwiam za wiedzę
2
@BarcaInfo Szkoda chłopa, pracował ze wszystkich sił ale zatrudnienie jego przez Barto było błędem
1
@shoZu Wyniki napawają optymizmem :D
0
Alena U21 ? To on nie ma przypadkiem 22?
0
W tym roku okienko transferowe kończy się tak jak zawsze z końcem sierpnia ?
0
@NeroTFP Kojarzy ktoś muzykę?
0
@Ratamahatta Ja bym spróbował odwzorować Bayern, zamiast Mullera mamy Messiego
0
@edi81 Współczuję Ci żony
7
@blaugrana1980 Trzeba też pozbyć się mentalności niektórych zawodników kosztem jakości, co by nie powtórzyć Romy Liverpooli i Bayernu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Sprzedać Rakitica, Busqutsa pierwszy skład:
De Jong
Pjanic Puiq
na ławce Monchu, Vidal i kupić jednego dobrego, nawet wygląda to obiecująco
0
Też tak macie że wcześniej graliście zawsze Barceloną w Fifę, a teraz po takim blamażu się wam odechciało
0
@monsterrize Niekoniecznie, możesz poświęcić najlepszego na rzecz kolektywu który o dziwo w piłce jest ważniejszym czynnikiem
7
Życzę Messiemu jak najlepiej za to co zrobił dla Barcelony dlatego uważam że powinen odejść i dalej się spełniać jako piłkarz a my potrzebujemy czasu na odbudowę potęgi już na nowych zawodnikach
19
Przyszły kapitan
0
Niby człowiek wiedzioł a jednak się łudził
0
@Trojanek23 Brzmi to jak udany trip :D
1
@MarioVeB! To tylko twoje zdanie
0
@Keriox Dlaczego? To nie wina ludzi że dostali ten bon. Mnie to raczej nie przestanie rząd zadziwiać w swoich chorych pomysłach
1
Za niedługo plotki o kandydaturze Marqueza jako głównego trenera Barcelony xD
14
"Musieliśmy przedłużyć z nim umowę, ale sytuacja finansowa sprawiła, że było to bardzo trudne", a przepraszam bardzo, czy kolega Pjanic będzie zarabiał na poziomie Arthura?
0
@ViscaBarca123 Daj znac jak smakuje cruz de malta
0
@KapiFCB zbyt tępi*
0
@laulhe44 zobacz na 3filmy
0
Jak Barcelona B wygra, to awansuje czy będzie kolejny mecz ?