0

@Zbyszard Wątpię w to, jednak co by nie było jest i będzie legendą

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

I teraz można sobie gdybać czy to wszystko miało by miejsce jakby nie odszedł Neymar :(

3

Mam wrażenie że każda decyzja podjęta przez Bartomeu jest kalkulowana w sposób, jak zostanie On zapamiętany, a nie co jest najlepsze dla klubu

2

@VENOMStyle Super w końcu jakaś pozytywna wiadomość, oby szybko potwierdzili jego transfer

1

@BarcaInfo Skubany, ja to Cię podziwiam za wiedzę

2

@BarcaInfo Szkoda chłopa, pracował ze wszystkich sił ale zatrudnienie jego przez Barto było błędem

1

@shoZu Wyniki napawają optymizmem :D

0

Alena U21 ? To on nie ma przypadkiem 22?

0

W tym roku okienko transferowe kończy się tak jak zawsze z końcem sierpnia ?

0

@NeroTFP Kojarzy ktoś muzykę?

0

@Ratamahatta Ja bym spróbował odwzorować Bayern, zamiast Mullera mamy Messiego

0

@edi81 Współczuję Ci żony

7

@blaugrana1980 Trzeba też pozbyć się mentalności niektórych zawodników kosztem jakości, co by nie powtórzyć Romy Liverpooli i Bayernu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Sprzedać Rakitica, Busqutsa pierwszy skład:
De Jong
Pjanic Puiq

na ławce Monchu, Vidal i kupić jednego dobrego, nawet wygląda to obiecująco

0

Też tak macie że wcześniej graliście zawsze Barceloną w Fifę, a teraz po takim blamażu się wam odechciało

0

@monsterrize Niekoniecznie, możesz poświęcić najlepszego na rzecz kolektywu który o dziwo w piłce jest ważniejszym czynnikiem

7

Życzę Messiemu jak najlepiej za to co zrobił dla Barcelony dlatego uważam że powinen odejść i dalej się spełniać jako piłkarz a my potrzebujemy czasu na odbudowę potęgi już na nowych zawodnikach

19

Przyszły kapitan

0

Niby człowiek wiedzioł a jednak się łudził

0

@Trojanek23 Brzmi to jak udany trip :D

1

@MarioVeB! To tylko twoje zdanie

0

@Keriox Dlaczego? To nie wina ludzi że dostali ten bon. Mnie to raczej nie przestanie rząd zadziwiać w swoich chorych pomysłach

1

Za niedługo plotki o kandydaturze Marqueza jako głównego trenera Barcelony xD

14

"Musieliśmy przedłużyć z nim umowę, ale sytuacja finansowa sprawiła, że było to bardzo trudne", a przepraszam bardzo, czy kolega Pjanic będzie zarabiał na poziomie Arthura?

0

@ViscaBarca123 Daj znac jak smakuje cruz de malta

0

@KapiFCB zbyt tępi*

0

@laulhe44 zobacz na 3filmy

0

Jak Barcelona B wygra, to awansuje czy będzie kolejny mecz ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?