1

Czemu nie ma nic o tym że S Roberto gra w Fifę

0

@Colon 90 lata to najlepsze kino

1

@Resoviak123 Jak mozesz to tłumacz, nie każdy zna język hiszpański

5

Tak się kończy wsadzanie ludzi za nazwiska na stanowiska, dyrektorem w takim klubie powinen być dyrektor z prawdziwego zdarzenia w ogóle zarząd do dymisji po takim burdelu powinen się podać

0

@FCB24 Tronsmart Spunky Beat, często polecane sam się zabieram za kupno ich

0

Co Messi przkazał Ansemu?
Dostrzegł ktoś ?

0

Lahoz na var, oby nie chciał znów stać się gwiazdą meczu

0

@Witekk10 jakieś filmu w klimacie Incepcji istnieją w ogóle ?

0

Jak myślicie w przypadku sprzedaży Suareza, powrót Coutinho jest możliwy, chodzi mi o to że po jego odejściu zwolni się duża pula pieniędzy na wynagrodzenia

2

@FcBforever221 o 2 lata za późno

0

@kkbarca Kto poczuł ten wytoczył

0

Bedzie jak z Wengerem, wszyscy OUT OUT, minie dwa trzy lata bedziemy prosic Ernescika o powrot

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@BigShaq Nie dawno kupiłem koszulke na R-GOL, polecam sklepik, czesto sa kody rabatowe na 10% ale ja nie znam na ten moment zadnego

2

@gumaz Zywiec z promocji, nie bede przeplacal xD

2

Jaki jest rekord zielonych, ktos cos wie ? Ja juz czekam z piwkiem przed monitorem i naciskam F5 i czekam na oficjalke :D

0

@Janiama jak mamy grać skrzydłami jak nie mamy skrzydłowych ? Całe to obwinianie Valverde mi trochę nie w smak, uważam że to zarząd dojechał zespół przez złe decyzje złe transfery

0

@mat32 Nie kupili go na jeden sezon

7

Ale dziennikarze prowadzący wywiady ze skoczkami są słabi

3

Neymar nawet jakby przyszedł żeby zagrać dwa sezony na takim poziomie to jestem za! Nie interesuje mnie co będzie za 3/4 lata ja chcę tu i teraz oglądać najlepsza wersję Barcelony i nie moje są to pieniądze więc niech dają za niego nawet 200mln. Taka mnie naszła refleksja jak obejrzałem filmik z nim na YT

0

Jak myslicie komu przekaże mandaty Braun? Korwinom czy Narodowcom

3

@Kengo jak dla mnie przeciwnik markował strzał a on chciał go zablokować

0

O której zaczynacie kolację wigilijną ? Czekacie do pierwszej gwiazdki czy wcześniej ?

0

W celu rozluźnieniu napięcia przed El Clasico polecam obejrzeć co tak naprawdę maja na myśli komentatorzy :D
https://www.facebook.com/GiveMeSport/videos/2352093545103022/

1

@AdrianBarca Sproboj pobrac wtyczne Hola do chrome, powinno wystarczyc do ogladania

0

Czy ja czegoś nie rozumiem, Tebas podał się do dymisji i wraca na swoje stanowisko ?
Jakby ktoś mógł mi wytłumaczyć o co chodzi bo napewno cos zle zrozumialem, dzieki

0

@AlvaroHanso nie pasuje to nie patrz, tyle kasy w tobie

0

Gryz to jednak nie Bale

6

Dobry komentator, Lenglet with the long leg xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?