dawidor9
Dołączył/a: sierpień 2018
Krakow
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czemu nie ma nic o tym że S Roberto gra w Fifę
0
@Colon 90 lata to najlepsze kino
1
@Resoviak123 Jak mozesz to tłumacz, nie każdy zna język hiszpański
5
Tak się kończy wsadzanie ludzi za nazwiska na stanowiska, dyrektorem w takim klubie powinen być dyrektor z prawdziwego zdarzenia w ogóle zarząd do dymisji po takim burdelu powinen się podać
0
@FCB24 Tronsmart Spunky Beat, często polecane sam się zabieram za kupno ich
0
Co Messi przkazał Ansemu?
Dostrzegł ktoś ?
0
Lahoz na var, oby nie chciał znów stać się gwiazdą meczu
0
@Witekk10 jakieś filmu w klimacie Incepcji istnieją w ogóle ?
0
Jak myślicie w przypadku sprzedaży Suareza, powrót Coutinho jest możliwy, chodzi mi o to że po jego odejściu zwolni się duża pula pieniędzy na wynagrodzenia
2
@FcBforever221 o 2 lata za późno
0
@kkbarca Kto poczuł ten wytoczył
0
Bedzie jak z Wengerem, wszyscy OUT OUT, minie dwa trzy lata bedziemy prosic Ernescika o powrot
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@BigShaq Nie dawno kupiłem koszulke na R-GOL, polecam sklepik, czesto sa kody rabatowe na 10% ale ja nie znam na ten moment zadnego
2
@gumaz Zywiec z promocji, nie bede przeplacal xD
2
Jaki jest rekord zielonych, ktos cos wie ? Ja juz czekam z piwkiem przed monitorem i naciskam F5 i czekam na oficjalke :D
0
@Janiama jak mamy grać skrzydłami jak nie mamy skrzydłowych ? Całe to obwinianie Valverde mi trochę nie w smak, uważam że to zarząd dojechał zespół przez złe decyzje złe transfery
0
@mat32 Nie kupili go na jeden sezon
7
Ale dziennikarze prowadzący wywiady ze skoczkami są słabi
3
Neymar nawet jakby przyszedł żeby zagrać dwa sezony na takim poziomie to jestem za! Nie interesuje mnie co będzie za 3/4 lata ja chcę tu i teraz oglądać najlepsza wersję Barcelony i nie moje są to pieniądze więc niech dają za niego nawet 200mln. Taka mnie naszła refleksja jak obejrzałem filmik z nim na YT
0
Jak myslicie komu przekaże mandaty Braun? Korwinom czy Narodowcom
3
@Kengo jak dla mnie przeciwnik markował strzał a on chciał go zablokować
0
O której zaczynacie kolację wigilijną ? Czekacie do pierwszej gwiazdki czy wcześniej ?
0
W celu rozluźnieniu napięcia przed El Clasico polecam obejrzeć co tak naprawdę maja na myśli komentatorzy :D
https://www.facebook.com/GiveMeSport/videos/2352093545103022/
1
@AdrianBarca Sproboj pobrac wtyczne Hola do chrome, powinno wystarczyc do ogladania
0
Czy ja czegoś nie rozumiem, Tebas podał się do dymisji i wraca na swoje stanowisko ?
Jakby ktoś mógł mi wytłumaczyć o co chodzi bo napewno cos zle zrozumialem, dzieki
0
@AlvaroHanso nie pasuje to nie patrz, tyle kasy w tobie
0
Gryz to jednak nie Bale
6
Dobry komentator, Lenglet with the long leg xD