6

@Gomess Prawidłowo, jeden i drugi w jednym sezonie zagrają więcej niż on przez 3 sezony

1

Nie zastanawia was w transferze Desta że tak długa czekają z ogłoszeniem oficjalnym? Czyżby na jego transfer też nie starczało funduszy ? Nie przypominam sobie żadnego transferu z takim przebiegiem

3

@parpe I powrócił nasz stary dobry Luis :D

0

@doc Dokładnie :D

1

@GIGAKOKS Jak online to zawsze możesz odpalić na telefonie i odstawić go na bok

1

@Barcelismo Pozycja Puiga to raczej tam gdzie Coutinho nie Pjanic

0

@piotr_styk Cóż to ten WebApp ?

9

Co jak co ale Alenia z 6 to jest jakiś żart, numer noszony przez legendy, strasznie mi to nie pasuje

16

@BarcaInfo Co szef ma furę i za zachowanie piąteczka

1

@MESSIah16 Nie do końca, pamiętam jaki był zachwyt tutaj jak go zatrudniali, nikt pewnie łącznie z Bartomeu nie przewidział że taki nie wypał z niego będzie, a też nie było innych opcji wtedy

2

Tak porównuje nasz skład z Realem i dochodzę do wniosku że mamy dużo bardziej prosperujący skład niż Oni, może jednak Bartomeu nie jest aż tak tragicznym prezydentem, dla mnie jego jedynym grzechem jest nie zwolnienie Valverde w odpowiednim momencie

1

@Ali094 Każdy z tych 6 zawodników gra w innych klubach, 6 graczy 6 klubów

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@PatrickoBarca A no racja, się mi zapomniało o koledze Eto

1

Fajnie jakby Couthino był pierwszym piłkarzem który dwa razy z rzędu miał potrójną koronę :D Wiem że pierwszy mecz ale napawa mnie optymizmem

3

Prawdziwy crack

0

@Kusco15 Raczej chodziło o to że Suarez zasłużył na lepsze pożegnanie a nie jedynie konferencje, ja tak rozumiem wypowiedz Messiego

0

@fortunate_son Przerażony bo nie umie hiszpańskiego by cokolwiek odpowiedzieć

0

@BarcaInfo Hmm ja jestem ciekaw jakie to zmienne

0

@grubiorz Griezmannem mozna probowac grac na 9, no i wszystko wskazuje że Depay przyjdzie

33

Wydaje mi się że Barcelona ma dwa zespoły, jeden w którym kapitanem jest Messi, a drugi gdzie Ter Stegen nim jest, widać po postach na insta kto kogo żegna

1

@BorzyKrzys Nie widać żeby zgolił, dźwięk mógł zostać dodany a emotikona zasłania wszystko

0

Gdzie można teraz dostać koszulkę home w wersji stadium najtaniej ? Pozdro
A i przy wszystkich koszulkach herb jest taki sztywny ?(posiadam 19/20 away stadium i herb strasznie sztywny jest)

1

@magic10 mi się bardzo podobał Dunkierka

1

@kamiVeB Czuję że wkrótce będzie wymiana Busqetsa na Pjanica i na to liczę

6

@patataj To jeszcze nic, Krzysiu Piatek ma już swoją biografie

1

@msmsms Język kaszubki trudny strasznie bo w ogóle nie znam kaszubskiego

0

@FafitFCB Warto spróbować z pomidorami suszonymi wtedy jest pychota a i jeszcze jeden plasterek sera żółtego :)

0

@NaFazieHitman Ale wulgarny ten Messi, nie znałem go z tej strony

1

Przepraszam Leo że w Ciebie zwątpiłem, teraz jest mi trochę głupio jak już wiwm jak to wyglądało naprawdę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?