dawidor9
Dołączył/a: sierpień 2018
Krakow
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Gomess Prawidłowo, jeden i drugi w jednym sezonie zagrają więcej niż on przez 3 sezony
1
Nie zastanawia was w transferze Desta że tak długa czekają z ogłoszeniem oficjalnym? Czyżby na jego transfer też nie starczało funduszy ? Nie przypominam sobie żadnego transferu z takim przebiegiem
3
@parpe I powrócił nasz stary dobry Luis :D
0
@doc Dokładnie :D
1
@GIGAKOKS Jak online to zawsze możesz odpalić na telefonie i odstawić go na bok
1
@Barcelismo Pozycja Puiga to raczej tam gdzie Coutinho nie Pjanic
0
@piotr_styk Cóż to ten WebApp ?
9
Co jak co ale Alenia z 6 to jest jakiś żart, numer noszony przez legendy, strasznie mi to nie pasuje
16
@BarcaInfo Co szef ma furę i za zachowanie piąteczka
1
@MESSIah16 Nie do końca, pamiętam jaki był zachwyt tutaj jak go zatrudniali, nikt pewnie łącznie z Bartomeu nie przewidział że taki nie wypał z niego będzie, a też nie było innych opcji wtedy
2
Tak porównuje nasz skład z Realem i dochodzę do wniosku że mamy dużo bardziej prosperujący skład niż Oni, może jednak Bartomeu nie jest aż tak tragicznym prezydentem, dla mnie jego jedynym grzechem jest nie zwolnienie Valverde w odpowiednim momencie
1
@Ali094 Każdy z tych 6 zawodników gra w innych klubach, 6 graczy 6 klubów
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@PatrickoBarca A no racja, się mi zapomniało o koledze Eto
1
Fajnie jakby Couthino był pierwszym piłkarzem który dwa razy z rzędu miał potrójną koronę :D Wiem że pierwszy mecz ale napawa mnie optymizmem
3
Prawdziwy crack
0
@Kusco15 Raczej chodziło o to że Suarez zasłużył na lepsze pożegnanie a nie jedynie konferencje, ja tak rozumiem wypowiedz Messiego
0
@fortunate_son Przerażony bo nie umie hiszpańskiego by cokolwiek odpowiedzieć
0
@BarcaInfo Hmm ja jestem ciekaw jakie to zmienne
0
@grubiorz Griezmannem mozna probowac grac na 9, no i wszystko wskazuje że Depay przyjdzie
33
Wydaje mi się że Barcelona ma dwa zespoły, jeden w którym kapitanem jest Messi, a drugi gdzie Ter Stegen nim jest, widać po postach na insta kto kogo żegna
1
@BorzyKrzys Nie widać żeby zgolił, dźwięk mógł zostać dodany a emotikona zasłania wszystko
0
Gdzie można teraz dostać koszulkę home w wersji stadium najtaniej ? Pozdro
A i przy wszystkich koszulkach herb jest taki sztywny ?(posiadam 19/20 away stadium i herb strasznie sztywny jest)
1
@magic10 mi się bardzo podobał Dunkierka
1
@kamiVeB Czuję że wkrótce będzie wymiana Busqetsa na Pjanica i na to liczę
6
@patataj To jeszcze nic, Krzysiu Piatek ma już swoją biografie
1
@msmsms Język kaszubki trudny strasznie bo w ogóle nie znam kaszubskiego
0
@FafitFCB Warto spróbować z pomidorami suszonymi wtedy jest pychota a i jeszcze jeden plasterek sera żółtego :)
0
@NaFazieHitman Ale wulgarny ten Messi, nie znałem go z tej strony
1
Przepraszam Leo że w Ciebie zwątpiłem, teraz jest mi trochę głupio jak już wiwm jak to wyglądało naprawdę