1

@A_Gomesinho_21 Glosowanie w sejm, PiS nie wygrać , baba mówi anulować od nowa PiS musi wygrać , anulowali

0

Kojarzy ktoś gdzie będzie można w Krakowie obejrzeć mecz Barcelony w sobotę z Leganes ?

3

@MesQueUnClub_87 żeby nie zagrozić reputacji klubu dlatego takie wypowiedzi

0

@IronSanHybrid No ale co w tym dziwnego? Chyba każdy wolałby grać z orzełkiem na piersi niż w jakimkolwiek innym klubie, większe emocje, to jest duma grać dla reprezentacji a dla kluby to jak praca

1

@HEDARN @ViscaBarca123 to teraz po całusku na zgodę

0

@DonAndresFCB Z tego co pamietam w 2011/12 Valdes miał bodajże 9 meczy pod rząd bez gola

0

@lukas10 Też tak uważam, albo do Segunda División

0

@Grzesior667 Hmm a jakby ktoś przez 60 min nazywął cie głupim i byś pękł to czy przyznał byś się jednocześnie do tego że jesteś glupim? Raczej nie

0

O to ciekawie się robi u Xaviego, hmmm


0

@Grzesior667 I tu wychodzi mocna psychika, nie kazdy jest tak silny zeby cały czas odbierać ataki i sie nie dać złamać

1

@AmigoBlancos Nie baw się w abonamentu, szkoda umowy, przejdź sobie do Mobile Vikings za 29 masz no limit 18gb jak włączysz autodoladowania i dodatkowo przechodzą dane na następny miesiąc
. Zostań https://mobilevikings.pl/referral-app-android/48720798733/

0

@ranger3120 Jak dla mnie najlepiej wychodzi Mobile Vikings, autodoladowanie właczasz zapominasz całkowicie o płatnościach no limit i jest opcja w której transfer przechodzi z miecha na miecha i jak masz skumulowane sporo transferu mozesz wymienić na ubranka z ich sieci, zero problemów, obsługa wyśmienita, nie da sie na co narzekać.
Jakby kogoś zainteresowało to za 5 poleceń możesz mieć całkowicie za darmo używać więc kolejny plus by polecać :)
Jakbym kogoś zachęcił to to ref link
https://mobilevikings.pl/referral/48720798733/

0

@kkbarca i cyk kontrakt na kolejny rok

0

Z taką grą jak wczoraj trochę martwię się o wyjście z grupy, mecz w Mediolanie będzie piekielnie trudny z Borussia niby na camp nou gramy ale jednak, że Slavia remis a Borussia wydaje się lepszym zespołem

0

@ukaszz pusty link

1

@Ermitano Nie, dawać Xaviego

0

Czy tylko mi się wydaję że każdy gra za mało w Barcelonie

1

@puyol_presidend5 to pewnie robota tej mafii o której jego mama mówiła xX

0

@deyna2018 Ja nie mam

5

@messi564 to jest dieta ketogeniczna

0

Dać go do pierwszej drużyny i po problemie

0

@Ogorinho1974 Na pewno Mediolan, sam tam piwkowałem drugi kraj nie wiem

0

@IronSanHybrid Ale to filmik z tamtego roku

1

Komentarz usunięty

3

@sztrupcak Srodek

0

@Odesseiron Nie widzę w tym nic złego, więcej osób chodzi do kościoła niż do lekarza

2

Każdy z nich powinien być objęty takim programem na każdy mięsień, szczególnie Dembele

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Ibra9PSP dodatek hola do chroma , wybierasz kraj z jakiego ma być IP, sam używam i jest git wszystko

0

Zobaczie jak ter Stegena ciągnie do przodu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?