dawidor9
Dołączył/a: sierpień 2018
Krakow
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@A_Gomesinho_21 Glosowanie w sejm, PiS nie wygrać , baba mówi anulować od nowa PiS musi wygrać , anulowali
0
Kojarzy ktoś gdzie będzie można w Krakowie obejrzeć mecz Barcelony w sobotę z Leganes ?
3
@MesQueUnClub_87 żeby nie zagrozić reputacji klubu dlatego takie wypowiedzi
0
@IronSanHybrid No ale co w tym dziwnego? Chyba każdy wolałby grać z orzełkiem na piersi niż w jakimkolwiek innym klubie, większe emocje, to jest duma grać dla reprezentacji a dla kluby to jak praca
1
@HEDARN @ViscaBarca123 to teraz po całusku na zgodę
0
@DonAndresFCB Z tego co pamietam w 2011/12 Valdes miał bodajże 9 meczy pod rząd bez gola
0
@lukas10 Też tak uważam, albo do Segunda División
0
@Grzesior667 Hmm a jakby ktoś przez 60 min nazywął cie głupim i byś pękł to czy przyznał byś się jednocześnie do tego że jesteś glupim? Raczej nie
0
O to ciekawie się robi u Xaviego, hmmm
0
@Grzesior667 I tu wychodzi mocna psychika, nie kazdy jest tak silny zeby cały czas odbierać ataki i sie nie dać złamać
1
@AmigoBlancos Nie baw się w abonamentu, szkoda umowy, przejdź sobie do Mobile Vikings za 29 masz no limit 18gb jak włączysz autodoladowania i dodatkowo przechodzą dane na następny miesiąc
. Zostań https://mobilevikings.pl/referral-app-android/48720798733/
0
@ranger3120 Jak dla mnie najlepiej wychodzi Mobile Vikings, autodoladowanie właczasz zapominasz całkowicie o płatnościach no limit i jest opcja w której transfer przechodzi z miecha na miecha i jak masz skumulowane sporo transferu mozesz wymienić na ubranka z ich sieci, zero problemów, obsługa wyśmienita, nie da sie na co narzekać.
Jakby kogoś zainteresowało to za 5 poleceń możesz mieć całkowicie za darmo używać więc kolejny plus by polecać :)
Jakbym kogoś zachęcił to to ref link
https://mobilevikings.pl/referral/48720798733/
0
@kkbarca i cyk kontrakt na kolejny rok
0
Z taką grą jak wczoraj trochę martwię się o wyjście z grupy, mecz w Mediolanie będzie piekielnie trudny z Borussia niby na camp nou gramy ale jednak, że Slavia remis a Borussia wydaje się lepszym zespołem
0
@ukaszz pusty link
1
@Ermitano Nie, dawać Xaviego
0
Czy tylko mi się wydaję że każdy gra za mało w Barcelonie
1
@puyol_presidend5 to pewnie robota tej mafii o której jego mama mówiła xX
0
@deyna2018 Ja nie mam
5
@messi564 to jest dieta ketogeniczna
0
Dać go do pierwszej drużyny i po problemie
0
@Ogorinho1974 Na pewno Mediolan, sam tam piwkowałem drugi kraj nie wiem
0
@IronSanHybrid Ale to filmik z tamtego roku
1
Komentarz usunięty
3
@sztrupcak Srodek
0
@Odesseiron Nie widzę w tym nic złego, więcej osób chodzi do kościoła niż do lekarza
2
Każdy z nich powinien być objęty takim programem na każdy mięsień, szczególnie Dembele
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Ibra9PSP dodatek hola do chroma , wybierasz kraj z jakiego ma być IP, sam używam i jest git wszystko
0
Zobaczie jak ter Stegena ciągnie do przodu :D