dawidor9
Dołączył/a: sierpień 2018
Krakow
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz na stronie wszystko ładnie pięknie , ale kto uważa jak ja ze logo wymaga odświeżenia, oczywiście nie mówię że jest brzydkie
0
Nie koniecznie musiał płakać żeby kibice byli zadowoleni ale chociaż mógłby wyraźić współczucie fanom i w minimalnym stopniu udawać że ta porażka dotknęła go nie wiem choćby w połowie tak jak nas fanów
15
A taki Ivanik potrafi dzień po meczu sobie pójść na festiwal
0
Moze mi ktos napisac jak kibice zegnali Coutinho
0
http://hdstreams.club/hd/ch21.php
Dla wszystkich rozgoryczonych klientow
0
To samo nawet odpuszczam juwenalia jutro z Krzysiem Krawczykiem, totalnie nie mam nastroju i ochoty na cokolwiek :(
3
Wydaje mi się że transfer Griezmanna był by jednak dobrym wyborem
4
Błagam Xavi przychodz jak najszybciej nawet nie musimy nic wygrywac, nawet gorsze wyniki niż z Liverpoolem mogą byle by w końcu powrócił ofensywny styl niech powróci duch Cruyffa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Uwaga Klopp wprowadza magię na boisko
https://ibb.co/g4Bs75X
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Krakow tez leje :(
15
Mame Arthura xD
0
Ma ktos paratować linkiem. do tej pory zawsze ogladame na bfst.to ale nie dziala dzis
3
Uwielbiam jak Ernesto robi słowiański :D
3
Czy to normalne że w ciągu dnia więcej czasu spędzam na La Rambli niż na fejsie?
0
Bfst.to zapisz sobie do ulubionych :)
0
Klasycznie jakby ktoś szukał linku
http://bfst.to/play/soccer-2.php
0
Taktyk komentarz
16
Czymajta panowie
http://bfst.to/play/soccer.php
0
No jak, proste , no wiesz , wiesz o co chodzi
0
A jakby tak wyszło że Couthino nie odzyskał by formy i zarząd zdecydowałby się go sprzedać to czy w takiej opcji kupno Griezmanna miało by sens i do tego Jovica, myślicie że możliwa taka sytuacja ? Jak myślicie czy Griezmann mógłby sobie poradzić na lewej flance ?
0
https://x.com/Coutinholaughs/status/1107618216539377665
0
Valverde dobry slowianski przykuc :D ma ktos moze screena ?
0
Nie bój sie bedzie dobrze :)
0
Barca gra dziś w specjalnych strojach, że jubileusz współpracy z Nike ?
0
Na jakim subbredicie są streamy ?
0
https://www.reddit.com/r/soccerstreams_other/
1
The Young Offenders jestli lubisz brytyjskie kino