dawidor9
Dołączył/a: sierpień 2018
Krakow
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gdzie można kupić transmisje na ten sezon online ?
3
@amanter innej możliwości nie powinno być
3
Po powenej używce której używałem oczywiście w celach medycznych miałem pewna wizję, otóż nasz Ansu zostanie drugim najlepszym piłkarzem w historii zaraz po pewnym Argentyńczyka... Miłego szczęśliwego weekendu ramblo
6
@Sabrina_spellman xD
0
@thebaanqn niechce być wścibski ale takie rzeczy to powinieneś był się dowiedzieć przed zakupem
0
Myślicie że to dlatego że Messiego nie ma pozwolił sobie Valverde na taki środek ?
0
@Mati90fcb To jest genialne, szkoda że zarząd tego nie ogarnie
2
W sumie może i dobrze żeby Neymar przyszedł będzie taka kadra że tryplet i jego obronienie może być bardzo możliwe a tego jeszcze nikt nie dokonał tak samo jak nikt nie posiadał takiej siły ofensywnej
0
@Suzu ON MA 41 LAT???? ja bylem pewny ze to sa dzieciaki LOL
3
A jeśli Bartomeu jest dalej wkurzony na Neymara co o nim mówił i specjalnie niby negocjuje nakręci Neymara i przy podpisywaniu powie, a w sumie nie podpuje elo nejmar xD
0
https://www.facebook.com/thefootballrepublic/videos/2898104197081442/
0
Jak wam się wydaje czy jest szansa żeby Neymar został w PSG, dla mnie to jest najlepsze rozwiązanie żeby tam gnił do końca kontraktu, zasługuje na to w jaki sposób nas opuścił
3
Jakby ktos sie zastanawial nad kupnem koszulki barcelona na R-GOL promocja na 299zl, z kodem PLKD wychodzi 269zl, na oficjalnej kosztuje 369zl
http://bitly.pl/XoC3f
0
@Boberson No i sztos, akurat promocja byla na 299 z kodem 269 :D
Dziekuje bardzo za info :)
0
Z jakiej strony poleciacie kupic koszulke barcelony ? oprocz oficjalnej bo tam troche drogo jest
0
@Suzu luźniejszych zwieraczy
0
W jakim kraju jak kończy się okienko transferowe ?
0
@szkutnik91 Jest ktoś w stanie to prztłumaczyć ?
0
@Kamill10 a to dlaczego
0
@jedrek7000 Fajny materiał, ale niewiem czemu nie lubie jego głosu
0
Są gdzieś do obejrzenia bramki Ansu ?
7
@AmigoBlancos ależ wpadka, to niewiesz że oni już nie grają w Barcelonie ?
0
@Piotr89Sand Ta strona jest legitna do kupowania ?
2
@A_Gomesinho_21 Nie śmieszne...
0
@kerouac "Wstawaj, zesrałeś się" :)
6
@SeeleyBooth widzę każdy region inne nazewnictwo :D, u nas był "z kazika"
0
Nie uważacie że budżet powinien być jednak tajny, zobaczcie do jakieś do sytuacji nas sprowadza że kluby wiedzą ze musimy sprzedać zawodników za jakąś tam kwotę do końca czerwca, tu nie ma wgl mowy o jakiejś sensownej negocjacji a pośpiech i sprzedaż za niższe kwoty
1
@Nano22 Można się identyfikować z klubem ale czuć jakiekolwiek uczucia w zależności ile to klub wydaje jest śmieszne, a propos finansów warto być skupionym na swoich nie cudzych
6
@KmN Zawsze mnie to cieszy jak ludzie się martwią o cudze pieniądze, przecież to że przyjdzie Griezmann nic cię nie kosztuje nie rozumiem twojego rozczarowania
0
Pamietam ze ktos wsadzil screena jak zrobic zeby okno gorace dyskusje bylo po prawej, ma go ktos moze, albo by napisal jak to zrobic?