dawidor9
Dołączył/a: sierpień 2018
Krakow
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dawno nie widziałem żeby trener przekazywał jakiekolwiek wskazówki piłkarzom
0
@NaFazieHitman Messi pewnie zazdrosny :D
5
@danaj7 Piękny to był mecz, wtedy też zaczęła się moja przygoda z Barceloną
0
@tobiasson92 To pewnie ta sama grupa co uważa że nie płaci żadnych podatków.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/21-proc-Polakow-uwaza-ze-nie-placi-zadnych-podatkow-3670159.html
0
Bez rozmowy na ten temat nie ma szans na rozwój tych technologii, ja bym powiedział że muszą rozmawiać na ten temat jak najczęściej aby znaleźć optymalne rozwiązanie, ignorowanie problemu nie sprawi że on zniknie
0
Niech łapie te minuty
0
@NeroTFP Na co komu potwierdzenie przelewu? W każdym programie graficznym to można zrobić. Trzeba czekać na pieniądze na koncie nie ma innej opcji, jest blik to i przelew natychmiastowy może iść.
0
@ZygmuntTrzeciFaza Hmm chyba coś nie tak z matematyką
2
@marcin62 Oj tak, Karian piękny jest
0
@MrCules Racja, ale też nie znamy kontekstu, może to końcówka treningu... to tylko urywek z treningu był nie ma co oceniać
0
@damianex10 Jaki Mila ? Przecież to Walduś :D
0
Normalnie wszystko wygląda
0
@MrCules Ale kogo Ciebie ?
7
@Yanek i finał Argentyna - Portugalia, fajne zwieńczenie ich reprezentacyjnych karier no i oczywiście wygrana Argentyny musi być :D
7
@DJ1992 Coś czuje że w tym sezonie Busi nas pozytywnie zaskoczy
3
@A_Gomesinho_21 No liga francuska pozwala mu osiągnąć takie staty
4
@TylkoBarca7273 Sprzedać póki coś wart
0
@Corr Chamstwo jest i będzie, niestety
3
@IronSanHybrid Szkoda trochę wykładowcy
0
@IronSanHybrid W głowie się nie mieści
0
On jest dalej w klubie ?
0
@MaTt_BarcaFan A co powiesz o krokiecie
0
@BarcaInfo Messi myśli już o następcy Ansu XD
3
@XBlairrX Przechodzi raczej do Barcelonie B tylko żeby zwiększyć ich szanse na awans
1
@Magicc89PL eee nie, tak jak grają ustawieniem do tej pory jest idealnie
0
Jakbyśmy sprzedali Dembele, to kupujemy Depaya i fajnie jakby jakiegoś klasowego ŚO kupić ale nie Garcie, z nim to bym poczekał do zimy żeby za free go wziąść
1
Sędzia dno, nawet nie podziękował Nolito za pomoc
15
Coutinho na środku to piękna sprawa
0
@fortunate_son Bo Griez zszedł :D
1
@LajtNyga Jak to, niech będzie mu jak najbliżej Cristiano a będziemy mieli z niego wielką pociechę :D