dawidor9
Dołączył/a: sierpień 2018
Krakow
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@busquets5 Ja bym sobie pograł w 1.6 na serwerze jailbreak czy jak to się nazywało
0
@clyde Komu to potrzebne ? PS5 ? W żadnym wypadku
0
@Songo91 Oj tak byqq +1
0
Kiedy ja widziałem żeby bezpośrednio w trakcie meczu trener przekazywał wskazówki, chyba za Enrique
0
@tobiasson92 Rewanżuje się za Bidena
1
@FafitFCB Buddyzm zwana religią ateistyczną, dużo tam ciekawych rzeczy mają
0
@BarcaInfo Taka wiadomość, aż się przypomniało jak grał u nas i łapał kontuzje
8
@Remi1899 Na wyrost napisane
1
@Janiama Racja ale dalej razi brak skrzydłowego
3
@MesQueUnClub96 Jak nazywa się telefon co wpadł do toalety? Wodafone :D Ba dum tsss
0
W końcu wiem jakie to uczycie być kibicem średniego klubu :D oczywiście mam nadzieję że jak najszybciej powrócę do kibicowania gigantowi :D
37
Będzie w pierwszym składzie Riki to będą Wyniki
0
@FafitFCB A ja bym powiedział że światem rządzi interes
0
Ciekawe jakby sobie radził Rakitic u nas na prawym pivocie
5
dawidorr9: Być może przez kolejne sto lat nie narodzi się nikt taki jak Lewandowski :D
0
@msmsms Słabi rywale w grupie
0
Dest is the best :D
1
@Bartunek Da radę do paczkomatu ?
1
Niech już ten Laporta zacznie przebywać na stadionie
0
@Senyer No niestety nie mam aż tyle czasu by oglądać Barce B :(
1
@Survier Raczej Lenglet zagra, ale z chęcią zobaczył bym ten duet
0
@AdiKingu96 A co teraz jest ? Dużo lepiej a szambo to samo
2
@marcin000019 Nie warto ip 6, mała bateria, będziesz miał najnowszy soft to pół dnia wytrzyma
2
@BarcaInfo Messiego nie ma i od razu wszyscy uśmiechnięci xD
0
@Rewolucja123 Niby działa, dzięki :D
0
Mam pytanie, o co chodzi z obserwowaniem użytkowników, co to daję oprócz tego że ich niby obserwuje
1
@SinMistico Jak przechodził Hochland do Borussi To agent załatwił sobie w kontrakcie prowizję od przyszłego transferu
4
@MesQueUnClub96 Multikonto
1
@Remi70 Mi przypomina lamę :D
0
@LuisSalvano Czemu miałby się o tym wypowiadać?