0

@KmN Przecież TVP nie strajkuje, a mecz nadawany na TVP1

0

@Zip Mi się wydaję że nadrabia autentycznością i gangsterską przewózką, ale fakt na płycie z Kalim tragicznie

0

@Łukasz II Życie biurowe, fajna lekka komedia. Polecam, na YT nawet dostępny

0

@Maker0 Najlepszą obroną jest atak :D

2

@Mizander Bohater :D i tak prosimy do końca sezonu :)

2

@MesQueUnClub96 Prognozy pogody XD

0

@FCB24 Mogę link ?

1

@GadulkiGembulki Trenerem Barcy B ?

0

@IAmLegend Siłka, piłka, sztuki walki

0

Ciepłe piwo i zimne parówki, najlepiej

0

@barcelonaLM Bagno kurde, miał kurde, tak, tak

0

Mingueza by to wybronił

6

@zadafcb Nie wiem, nie posiadam ekranu 8k żeby zobaczyć różnice ale fajnie że jest postęp

0

@ZielonySzparag Abidal? Serio nie było w tamtym roku lepszego obrońcy ?

5

@Kidd I kiedyś legalnego bucha :D

3

@Bartex Raczej półfinał

0

@Colon Bardzo dobra decyzja. Wybitny człowiek, nawet nie wiedziałem że urodził się w Nowym Sączu, niedaleko mnie

4

@bafi Wrzucił Riki zdj na IG z jakąś dupeczką i ludzie podłapali że to córka Ronalda co oczywiście nie było prawda

0

@lucas/catalan Z każdego głosowania które się odbyło, zwyciężczyni razem stanęły by do boju by poznać tą najlepszą

0

@lucas/catalan A może seria z wygranymi z każdej serii ?

0

Co myślicie o tym tekście ?
https://i.ibb.co/sCszHbS/image.png

1

@svensonFCB Uwielbiam, jedne z moich ulubionych. Pamiętam jak pół flakonu mi się wylał w torbie... Coś pięknego haha

0

@busquets5 do nas mruga, jak wiemy Que morsuje i to jest kod morsa z jego oczu który pokazuje date 02.02

0

@mekston Coś na wzór Messi vs Ronaldo mielibyśmy konkurencje. Im więcej gwiazd w La Lidze tym lepiej dla wszystkich klubów

0

@DonMatteo901 Te niby rozmowy dla mnie to fejki

0

@Mns21 Chciałbym go w Realu, ale tylko jeśli Halland do nas przyjdzie

0

@eckov Eric mógłby grać z nim w parze ?

2

Komentarz usunięty

1

@RomanHoffer Zależy czy się ma kaca, uwielbiam go nie mieć, ale różnie bywa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?