0

@MesQueUnClub_87 U mnie na ogródku rośnie, bardzo smaczne są :D

0

@TheBigShow Moim marzeniem jest alaskan klee kai taki fajny maly husky :D

0

@maroon Gdzie to znajdę ?

1

@Encore Ja bym doszukiwał się tutaj przyczyny wysokiego poziomu powrotem kibiców na stadiony, piłkarze byli ich spragnieni, poczekajmy kilka miesięcy jak się przyzwyczają do kibiców i czuje że taki natłok meczy spowoduje to co było przewidywane czyli spadek poziomu

2

@Falownik123 Bo nie ma

0

@tobiasson92 No w końcu, przecież to było strasznie bezsensu

1

@Barca1992 Dokładnie, a jak ludzie kwestionowali pochodzenie wirusa wyzywali ich od szurów i foliarzy

0

@pt9 A polecasz jakiś konkretny model ?

0

@arasz1819 Podbijam

0

Polecam obejrzeć szczególnie tym którzy ślepo wierzą w narrację rządowo-medialną
https://odysee.com/@philkonieczny:9/1:a
Skrót wypowiedzi niezależnych lekarzy

2

@tomek8756 A może wiedział że jest ścigany i w taki sposób chciał się oderwać od partnerki XD

3

@andres_xavi Chyba już od 1000 lat można samemu chodzić, nie wiem w sumie nie byłem nigdy dobry w historie

0

@Joe_Pesci Wydaje mi się że jakby ukarali Cristiano to byłby jeszcze większy dym i większe straty

2

Ło Cię panie już 100 dni minęło

0

@krzyrzak69 Nie dostał, to jest powielany fake news napisany przez jakiegoś niby lekarza na TT, teraz takie czasy ze wystarczy konto na TT, gorący temat co duża cześć chce usłyszeć pyk i mamy fake news :P

1

@Janiama Polska 3-2 Słowacja

0

@daniel32778 Obyś miał racje :D

1

@maroon On to podał jako ciekawostke :P

1

@GeneralXavi Chyba jakaś epidemia dwubiegonówki, dokładnie to samo u mnie :D Jednak Euro to Euro :D

2

@kolomen2 Współczuje godzinnej podróży z pracy do domu

5

@Quahoo I tylko do pierwszego meczu xD

0

@Grubson06 Taki przyjaciel a rozpowiada na prawo i lewo o tym o czym rozmawiają

0

@Barca1992 Susz CBD z waporyzatora i soczek :)

0

@BarcaInfo Sprzedać klub szejkom jak tak ma to wyglądać

0

@Kiiciioro Serio??? Wiadome przecież że Koeman przecież już sezon temu domagał się tej dwójki jak nie było Laporty

0

@Pawelec7 Nie wierzę co tez Szpaku XD czy to aby na pewno nie przerobiony materiał?

0

Jaka dla was najmocniejsza 11 do Euro Fantasy

4

@SaulGoodman @AlicjaFCB Ja w ogóle nic nie napisałem i nic nie twierdziłem

3

@Chakalaka Tyle że on użył słowa które widnieje w oficjalnych dokumentach WHO odnośnie LGBTQ+

0

@Bernard777 Masz złego adblocka, pobierz sobie uBlock Origin

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?