0

@DonAndrzejos Zagrażająca metoda, którą FP używała prywatnie od lat, jest teraz przekazywana publicznie. Kluby i instytucje od lat wspierają swoje zagrożenia. Od 2015 roku przeciwko scentralizowanej sprzedaży, ciągłym wyzwaniom umów, Super League ...

ten

@realmadrid

zasługuje na więcej

0

@macio_944 A ja mam to w dupie :D

0

@Pilka_jest_okragla Messi nie ma wybujałego ego, a Neymarowi i Mbappe przy Messim napewno opadnie

0

@LuisSalvano co się wcinasz w bajerke :D

2

@Robert520 to by nic nie dało

0

1

@codemat jasne tylko niech się pojawią opcje, ajaja aż dreszczyk czuć jak sie myśli o obejrzeniu meczyku na żywo

3

@PatrychoO Niby fajna opcja, ale z moimi zdolnościami to pewnie krzywo przykleje xD

0

Jest możliwość kupna koszulki sezon 20/21 domowa oryginalenej z Messim ? Na oficjalnej jest out of stock :(

0

Pewnie chodzi o przyszły rok :(

0

@Jakchcesz Inne zespoły też nie mają Messiego i dają radę, my też damy rade

0

@Rewolucja123 A jeśli zna ? Po co się czepiasz jak nie znasz go prywatnie

0

@DaPidejpi mógłbym poprosić o tytuł tej piosenki ?

0

@arasz1819 Ta liczba będzie teraz tylko maleć

0

Na jakim kanale leci finał ?

2

@Encore My to samo, Alba już nie bardzo

6

Widać że Amigosi mają lekką bekę z Aguero xD


1

@PatrychoO Dziwne to może niech też losują uczestników ? Strasznie dziwny przepis

0

@mekston Chujowo ale stabilnie

0

@Zytko A to już nie można płakać ?

21

Powinni postawić pomnik Bartomeu żeby każdy kibic mógł przyjść i napluć mu na ryj

2

@Zytko Byku kup se masc na bol dupy

1

@Gall Lapcio oszukał kibiców

1

@Criss18Barca To nie przez pandemie

1

@abram3k Bez przesady, najpierw niech wróci do żywych pogra z dwa dobre sezony wtedy można się zastanowić

0

@Adey Barcelonie, ale co to ma do tego?

7

Czuje się okropnie oszukany, najpierw przez najgorszego z najgorszych Bartomeu a teraz Laporta, czuje się okropnie, do końca nas oszukiwał że Messi podpisze, mógł mówić że będzie ciężko ale on w zaparte że to będzie ogarnięte, jeb*c to daje sobie spokój z kibicowaniem na ten moment. Każdy kibic wiedział ze są limity zjebane przez Barto ale on kur nas oszukał ze to ogarnie a idz Pan Laporta

0

Kur ciekawe jakby to Font załatwił, ale tragedia dla Barcelony

3

Nie no cały czas wierzyłem że faktycznie to może być jakaś podpuszka na La Lige ale jak obejrzałem filmik co Barcelona udostępniła to nie mam już żadnych wątpliwości co do odejścia z klubu najlepszego piłkarza w historii. Strasznie wzruszający jest ten filmik, wątpię żeby go wsadzali wiedząc że trwają nadal negocjacje z ligą

1

@Iago Stadiony tylko do 40%, obstawiam że dla karnetowiczów tylko bedzie miejsce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?