dawidor9
Dołączył/a: sierpień 2018
Krakow
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rewolucja123 Zadanie jak z polskiego xD, napisz opis bohatera
1
@Rust_Cohle Przecież napisał że tak czuje a nie że tak będzie
0
@jeyx77x Nie do Allegro tylko do Inpostu odrazu trzeba, infolinia jest dostępna
0
@Yosemite Może zawita kiedyś do nas, fajnie by było
1
@Mns21 Bayern może będzie chciał go sprzedać żeby Polak rodak już nie pobił żadnych rekordów
14
@Jakchcesz Dokładnie ten, obyśmy mieli z niego pociechę w przyszłości
1
@IronSanHybrid Jak śmiesz grać w gry gdy gra Barcelona, nie nazywaj się więcej kibicem Barcelony :D
2
@TridenteMSN tego nie wiesz do końca
0
@LeoMessiah daj jakiś screen :D
2
@FC1899Barca A mógłby za kilka lat obok nich stać Neymar z identycznym podpisem tweetu ale jednak niestety
0
@Kgorecki2500 Przerysowana tak fakt ale po co wgl robić ten paszport w takim razie
0
@Nano22 Precz z komuną niech żyje wolna La Rambla
3
@dzefrej234 Tak
0
@LeoMessi1994 No właśnie mam nadzieję że już wystarczy ich, jakoś nie podoba mi się jak jest zbyt dużo graczy jednej narodowości
0
@LeoMessi1994 dość już Francuzów w Barcelonie
0
@FC1899Barca może akurat nie głosowała na nich
3
@PatrychoO Tak jak miał kiedyś w białe kropki to teraz kolej na garnitur w złote piłki
5
@doc no i teraz wycenić Grizmana na nawet 80mln i Atletico niech dopłaca 40mln do wymiany
0
@PatrychoO Ale nie każdy :D
1
@Messibestplayerintheworld to co wymiana za Van De Beek jeden do jeden xD
2
@Fourson Z sokiem jabłkowym polecam Jacka Danielsa miodowego
0
@ClassicRock Niestety w Konfederacji jest Ruch Narodowy, tak to była by fajna partia
3
@Jakchcesz Nie jest to teoria spiskowa, możni tego świata się z tym nawet nie kryją. Zapraszam na oficjalną stronę World Economic Forum i proszę sobie poczytać dokładnie o ich planach. Pozdrawiam
https://www.weforum.org/great-reset/
0
@JarekS Elegancko Luis Enrique Martinez Garcia ich poustawiał przydał by się nam teraz
1
@udarpawarotam Ja tu widzę tylko że ktoś wykorzystuje swoje dziecko
26
@FCMichalo No i brawo Panie Laporta, dewiza Més que un club zaczyna żyć na nowo
1
Czy jeżeli nie można wspominać o zbanowanych użytkownikach ale on jest nadal aktywny na forum na innym koncie to czy dostane bana jak będę o nim wspominał tyle że z jego nowym nickiem ? Jest to dla mnie trochę zagadka, proszę o odpowiedź @wpwelement @Moderacja
0
@Ghotti Niestety przez pandemie strasznie się pogorszyła jakość żywności sprzedawanej na Allegro
9
@Yosemite To ten Kempes co mu rozum odebrało ?
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.