1

@Rewolucja123 Zadanie jak z polskiego xD, napisz opis bohatera

1

@Rust_Cohle Przecież napisał że tak czuje a nie że tak będzie

0

@jeyx77x Nie do Allegro tylko do Inpostu odrazu trzeba, infolinia jest dostępna

0

@Yosemite Może zawita kiedyś do nas, fajnie by było

1

@Mns21 Bayern może będzie chciał go sprzedać żeby Polak rodak już nie pobił żadnych rekordów

14

@Jakchcesz Dokładnie ten, obyśmy mieli z niego pociechę w przyszłości

1

@IronSanHybrid Jak śmiesz grać w gry gdy gra Barcelona, nie nazywaj się więcej kibicem Barcelony :D

2

@TridenteMSN tego nie wiesz do końca

0

@LeoMessiah daj jakiś screen :D

2

@FC1899Barca A mógłby za kilka lat obok nich stać Neymar z identycznym podpisem tweetu ale jednak niestety

0

@Kgorecki2500 Przerysowana tak fakt ale po co wgl robić ten paszport w takim razie

0

@Nano22 Precz z komuną niech żyje wolna La Rambla

3

0

@LeoMessi1994 No właśnie mam nadzieję że już wystarczy ich, jakoś nie podoba mi się jak jest zbyt dużo graczy jednej narodowości

0

@LeoMessi1994 dość już Francuzów w Barcelonie

0

@FC1899Barca może akurat nie głosowała na nich

3

@PatrychoO Tak jak miał kiedyś w białe kropki to teraz kolej na garnitur w złote piłki

5

@doc no i teraz wycenić Grizmana na nawet 80mln i Atletico niech dopłaca 40mln do wymiany

0

@PatrychoO Ale nie każdy :D

1

@Messibestplayerintheworld to co wymiana za Van De Beek jeden do jeden xD

2

@Fourson Z sokiem jabłkowym polecam Jacka Danielsa miodowego

0

@ClassicRock Niestety w Konfederacji jest Ruch Narodowy, tak to była by fajna partia

3

@Jakchcesz Nie jest to teoria spiskowa, możni tego świata się z tym nawet nie kryją. Zapraszam na oficjalną stronę World Economic Forum i proszę sobie poczytać dokładnie o ich planach. Pozdrawiam
https://www.weforum.org/great-reset/

0

@JarekS Elegancko Luis Enrique Martinez Garcia ich poustawiał przydał by się nam teraz

1

@udarpawarotam Ja tu widzę tylko że ktoś wykorzystuje swoje dziecko

26

@FCMichalo No i brawo Panie Laporta, dewiza Més que un club zaczyna żyć na nowo

1

Czy jeżeli nie można wspominać o zbanowanych użytkownikach ale on jest nadal aktywny na forum na innym koncie to czy dostane bana jak będę o nim wspominał tyle że z jego nowym nickiem ? Jest to dla mnie trochę zagadka, proszę o odpowiedź @wpwelement @Moderacja

0

@Ghotti Niestety przez pandemie strasznie się pogorszyła jakość żywności sprzedawanej na Allegro

9

@Yosemite To ten Kempes co mu rozum odebrało ?

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?